Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

lu82
27. feb 2009

foggy: A jak pokračuješ s dietkou. Já se musím pochlubit. Jde to velmi dobře. Mám dole skoro 10 kilo, už chybí jen nějaké desetinky. Ještě 2 kg a jsem s váhou jakou před těhu. Do léta mám v plánu ještě 7 a budu spokojená. Je to super pocit, když obleču kalhoty, které jsem měla před těhu 😀

lu82
27. feb 2009

Jé, teď jsem si všimla, že má Eliška přesně 5 měsíců. Asi jí dám místo mlíčka nějakou dortík 😀

foogy
27. feb 2009

ahoj bérušky!!

prcekkk
27. feb 2009

dobré ránko.

foogy
27. feb 2009

lu - takže naušnice a řetízek... No, půjdu klukovi, takže to vypadá na řetízek. Lu, díky, jsi hodná!!!!
A jinak teda velký obdiv!!!! Jsi dobrá!!! Holka, aby ses nakonec neztratila!! 😀 Ale to je závist! Závidím, jsi fakt šikulka nejšikovnější! Doufám, že do alba hodíš nějaké šlank fotky, abysme viděly, jak ti to sluší!
Jo a já si v pondělí koupila na spin botky a kraťasy - hele, lu - jelo se mi fakt samo! Byla to nádhera!

ahoj prcku! tak jakou?

foogy
27. feb 2009

holky, musím vám napsat, začíná se nám to rozjíždět! Včera tady byli dvoji zákazníci a jedna paní chce zatím návrhy a pak si prý od nás odebere i vybavení a bude to chtít i předělat, protože je bez chlapa a nerozumí tomu, takže doufám, že nezůstane jenom u návrhu a druzí - ti chtěli návrh a včera podepsali objednávku na vybavení, takže to vypadá dobře!!! 😉

prcekkk
27. feb 2009

foogy,dnes 😝 vůbec jsem se nevyspala
tak to je super,lidi začínají chodit,co? 😉

lu82
27. feb 2009

fogy: No fotku hodím, že budu tam, kde se snažím být. Ale je to strašná dřina, vůbec to nejde samo 🙄 Kraťásky na spinning mám taky - ty vycpané. Ty jsem koupila po prvn hodině. Furt mě bolela prdelní kost 😀

lu82
27. feb 2009

foogy: To je super, tak to gratuluju. Už jsou z vás úlní obchodníci... 😎

lu82
27. feb 2009

Ahoj prcku, jakto, Kubík zlobil?

prcekkk
27. feb 2009

Ahojky Lu a máš upravený i jídelníček?
No jo,někdy to s ním jde a krásně spí i třeba 3,5hod.ale někdy je to psycho.Nají se a pak ne a ne zabrat.Furt tlačí a vzteká se a než zase zabere,tak to třeba trvá 2 hodiny a to má zase hlad - a jedeme nanovo 😒

foogy
27. feb 2009

prcku - jak to, že ses nevyspala?

lu - mě to sice nebolelo, ale říkala jsem si, že na spin chodím už 6 let, takže na to už mám právo 😀 A měli akci - 3/4 za 720, takže super!

no, holky, začíná se to pomalu, ale jistě rozjíždět! A pak chodí hodně známých a chtějí drátěný program do sprchy a žebříky a štětky a tak..

prcekkk
27. feb 2009

foogy,je to super.nějak se začít musí,ne? 😉

lu82
27. feb 2009

prcekkk: No to mám. Snažím se jíst každé 3 hodiny, míň než obvykle. Žádné sladké, žádné smažené. Teda občas zhřeším na čokoládě, ale jen kousíček a pak to hned vycvičím. Jenže nesmím ho nijak radikálně změnit, protože pořád kojím.

No jo, to znám, neboj to se upraví. Chce to hodně trpělivosti. Já jak už jsem zvyklá, že si Eliška spinká celou noc, tak když se někdy vzbudí a nemůže po krmení usnout, tak to je hrůza, když se chce člověku spát 🙄

lu82
27. feb 2009

fogy: Mě stály kraťásky nad kolena v akci z 890 na 400. Takže taky dobrý. Jen jsem měla strach, že do nic nevlezu a kupodivu vlezla.

foogy
27. feb 2009

lu - jo, ty pořád kojíš? Jééé! Tak ale určo ses radila s doktorkou a trenérem, ne?
Ale jsi fakt dobrá!!!

Já to tady psala včera, že jsem zhubla 4 kg a teď mi to stojí, tak jsem to zase trošku zpřísnila a hlavně jsem se objednala k dietologovi, tak uvidím.

prcku - je to koloběh, co? někdy do zblbnutí

prcekkk
27. feb 2009

Lu já vim,že to chce trpělivost,ale ta nad ránem dochází 😒 jsem úplně hotová.doufám,že to už bude brzy,jinak mě klepne.
Kuba nechce spát ani v posýlce přes den 😠 takže furt jen řve nebo spíš (málo) nebo jí

lu82
27. feb 2009

foogy: Jojo, pořád plně kojím. Dvakrát jsem zkusila Elišce dát trošku šťávičky z mrkve - šmakovalo jí to, ale pak jsem si řekla, že když mám mléko a E prospívá, tak že se ji budu snažit ještě měsíc plně kojit. S dotorkou ani trenérem jsem se neradila. Něco jsem vyčetla na internetu. A cvičit se může neomezeně. Jen nějaký vrcholový sport se nedoporučuje.

foogy
27. feb 2009

lu - jojo, já si brala z věšáku L - XL a nakonec jsem odcházela s M, takže super pro sebevědomí!!! 😉

prcekkk
27. feb 2009

foogy,to teda 😝

foogy
27. feb 2009

prcku - pevný nervy ti posílám a nějakou energii!!! Drž se!!!

lu - a na vrcholový sport asi nemyslíš, co? hihi, ten už jeden doma máš, co?

tak já dneska do porodky za tou kámoškou nejdu, prej je to záhul a neví, kam dřív, ach jo ☹

lu82
27. feb 2009

fogy: No ten už doma jeden mám 😀

foogy
27. feb 2009

holky, chodily za vámi do porodky návštěvy? babičky a dědové asi 100%, co? A vaše nejbližší přítelkyně za vámi byla nebo ne?

lu82
27. feb 2009

fogy: No jo chodili. Byla tam moje mamka s taťků, ségra s přítelem, brácha s přítelkyní, manželova mamka s přítelem, manželova sestra s manželem a dítkem a taky kámoška tam byla. V dnešní době už to není takové, že se nesmí.

foogy
27. feb 2009

lu - a vadily ti ty návštěvy? Bylo ti to na obtíž?

holky, je u vás jaro? tady jo! 😉

lu82
27. feb 2009

Vůbec, spíš naopak. Byla jsem ráda, že tam někdo došel. Vůbec mě to tam nebavilo, tak to aspoň rychleji utíkalo.

Jo je, aspoň přes okno. Uvidíme jak vyrazíme s kočárkem.

foogy
27. feb 2009

lu - jsem šla od vlaku do práce a musela jsem jít pomalu, pač by byla úplně zpocená, jaký je tam teplo! Nejvyšší čas, aby sníh tál a bylo jaro! Já už se na něj těším! Vy asi taky, co?

lu82
27. feb 2009

fogy: No to jo, už se nemůžu dočkat, až budu moct dát Elišce jen nějakou lehkou bundičku a tenkou čepku. Je to oblékání teď hrozné.

Musím končit, jdu vařit. Mějte se hezky a pěkný víkend přeju. 🙂

prcekkk
27. feb 2009

lu měj se

prcekkk
27. feb 2009

foogy,tady je jaro jen za oknem,máme tu hroznýho sněhu,takže než to roztaje,tak bude květen 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre