• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začali sme a stale začíname IX.

3. júla 2012 
Tak si tady čtu, že rozebíráte přebalování. Manža přebaluje i hovínka. Říká, že po mlíčku je to pohoda, horší asi až budou nějaké příkrmy. On vlastně dělá všechno kromě krmení, to opravdu nedokáže :grinning: A i kupká, když jsem ve cvíču.
27. feb 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lu
tak co bylo dobrýho k obídku?

lu - máš skype?
27. feb 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooooooooooooooo :astonished:
2. mar 2009 o 09:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooooooo :grinning: .
2. mar 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
co sa stalooooooo :grinning: :grinning:
2. mar 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prase kozu potrkalooooooooooooooo :grinning: :grinning: :grinning:
2. mar 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj

nechy - tak co? co manža? jaké bylo vítání?
2. mar 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nazdárek :wink:

nechy,tak co manža?už ho máš doma?
autor
faktttt to som nevedelaaaa :grinning: :grinning:
ju už je manža doma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a vítání bylo super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: skoro jako zamlada :grinning:
dovezl mi dva takovy krásny kompletky z anglie na mimouška.....tak vám to vyfotím dneska a hodím do alba :dizzy_face:
2. mar 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechy - no, tak to už se těším! A tak paráda, jo? Dneska jste už oba normálně v práci, jo?

a co víkend holky?
2. mar 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechy,tak to je super :wink:

víkend super - přežrávací,zabíjačkový :grinning: co vy?
2. mar 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prcek a dufam ze si nam nieco aj nechala .. :wink:
2. mar 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foogy,ju....dneska už zase vyděláváme penízky...v pátek jsem vás nestíhala :frowning2: jsem vařila,uklízela a tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a manža začal skládat stěnu do obýváku tak taky pak vyfotím až bude složená :slight_smile: :dizzy_face: no a tento týden poměří ložnici-koupíme sádrokartony....a bude pracovat a pracovat...ať se můžeme co nejdřív přestěhovat do ložnice a chystat tam koutek pro kulihráška :dizzy_face:
2. mar 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééé prcku...taky bych si dala ovárek...ale musím 14dní počkat :grinning: :sunglasses:
2. mar 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani,to víš,že jo :wink:

nechy,jen foť a foť,ať se můžeme kochat :grinning:
2. mar 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechy,taky budete zabíjet?my měli jednu už před měsícem,ale protože jsem kojila,tak jsem si nic nedala,jsem si to musela teď užít :grinning:
2. mar 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ju mi zabíjeli někdy v lednu...a teď ještě posledního čuníka...budeme zabíjet 14.1. tak se taky těším až se napráskám....a další zabíjačka až na podzim...ale to uteče...přes léto budou zase grilovačky

a za necelé 3týdny mám narozky-čtvtstoletí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...tak budeme udit kuřecí stehýnka a prasečí kolínka :grinning: :grinning: :grinning:
2. mar 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prcku - to sis dala do nosu, co?

nechy - my si to tady s holkama říkaly, že se určo chystáš na manžu. A co bylo k večeři na uvítanou?
A určo manža koukal na bříško, jak vyrostlo, ne?

všechno nafoť, už se těším!!! A postýlku už máte?
2. mar 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foogy,dala :grinning:
2. mar 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a jaký jste měly víkend vy?
2. mar 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foogy,byli plněný kuřecí kapsy na žampionech zapečené v sýru...brambor a obloha....a musím se pochválit...fakt se mi to povedlo...mňam mňam :slight_smile:
ju hnedka první věta byla,že už je to vidět to břicho :grinning: a včera jsme byli u našich tak všichni (švagr,ségra a spol),že jde vidět,že se mi daří dobře,že mi roste pupek :grinning: :grinning: :grinning: a vážila jsem se a zatím mám +1kg :dizzy_face: ale nedělám si iluze ono to pak bude naskakovat horem pádem

a pěkně mě štve,že pohyby furt nic :frowning2: no ještě má mimouš...týden čas...pak se na něho naštvu :rolling_eyes: :grinning:

a postýlky máme 2...jsou sice starodávny ještě po mě...ale postačí...jenom musím koupit novy matrace :wink:
2. mar 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prcku - ty hade, dala bych si hned taky!
já v sobotu na brigošce a v neděli super, spaníčko do 10 a pak snídaně, pak oběd u tchánovců (řízečky kuřecí a játrový), pak zmrzka a pak prochajda a pak akorát praní v pračce a odpočívání :wink: Takže neděle super odpočinková!!

nechy - jůůů, úplně se mi sbíhají sliny, pak můžeš napsat, jak jsi je dělala...
nechy - a ještě, aby to nebylo vidět, viď? Když už jsi skoro v 5.měsíci, hihi. A třeba nebudeš tolik přibírat, podívej se na prcka. A ta moje kámoška s dvojčaty přibrala 7 kg!
2. mar 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechy,s tím,že necítíš pohyby,si nedělej hlavu.vzpomínáš na mě? :slight_smile:
2. mar 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prcku tak kkoukám,že Kubíkovi se v tom novém sedátku líbí,co? :grinning: je fakt nádhernej :dizzy_face:
2. mar 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky chci recepis :slight_smile:
2. mar 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prcku vzpomínám :wink: já vím...ale už je chci cítit abych se mohla uklidňovat,že všechno je OK a nic mu nechybí :wink:
jj líbí,zrovna v něm chrupe :slight_smile:
určitě mu nic nechybí :slight_smile:
2. mar 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky stejně je to mazec...ještě týden a mám půlku za sebou :sweat_smile:

recepis následující:
naklepala jsem kuřecí prsiska...osolila,očesnekovala+koření jaky máte rádi....pak jsem dala dovnitř šunk.salám,angl.slaninu a inovecký salám a prso jsem přeložila a připíchla párátkem. Pak jsem si rozpustila tuk na pánvičce a pomalu jsem kapsu smažila...pořád jsem to otáčela ze strany na stranu-pak jsem to šupla do pekáčku a zasypala sýrem,dala jsem tam plátky asi dva másla a šupla do trouby.
No a na pánvičku jsem šupla žampiony-trošku orestovala-zalila masoxem-povařila a pak jsem to zahustila hladkou moukou!
pak jsem vytáhla kapsu, přidala brambory,oblohu a zalila to tou omáčkou :grinning: zmateny ale fakt to bylo moc dobrý... :wink:
2. mar 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok