Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

nechynka
9. mar 2009

a Kubíkovi se oslavy líbí? neplakal-když viděl hodně lidí?

prcekkk
9. mar 2009

dělala jsem mini řízečky kuřecí,obložený talíře (sýr,salám,zelenina) a talíř z dobrůtek ze zabíjačky 😉 nebyly to kulatiny,takže to nehrotim.
horší to bude v létě se mnou,budu mít 25,tak musim taky něco vymyslet a MM bude mít půl roku po mě 30 😅

Kubík byl spokojený,tetky chovaly,tak se mu to líbilo 😉 vydržel až do 1

nechynka
9. mar 2009

ty brďo tak Kubík je teda pařmen...do 1hodiny vydržet...no co se v mládí naučíš ke stáří jako když najdeš 😀

já právě mám 25...tak budeme udit...ale vůbec nevím co po sladké stránce nachystat...no asi upeču nějaky roládky jenom....a dort...ale to budu muset nějak psychicky se na to připravit...protože klasickej dort-já ještě nepekla 😒

a ty mini řízečky na oslavu jsou super nápad...to taky někdy udělám 😉

prcekkk
9. mar 2009

MM si poručil buchtu se želatinou 😉

foogy
9. mar 2009

ahoj berušky!!!

holky, velká zpráva - budu teta!!!!! Brácha to v sobotu se švagrovkou oznámili, 11. září bude mimís! 😵 😵

prcekkk
9. mar 2009

jůůůůůůůůů 😀 tak to gratuluju

foogy
9. mar 2009

prcku - dík! to víš, to je úžasná zpráva!

a co tady čtu? se tady pařilo a pařit bude, co? jéé!

nechynka
9. mar 2009

fooogy,gratulujůůůůůůůůůůůůůůůůůůů 😵 😵 😵 a jak dlouho se snažili?

foogy
9. mar 2009

nechy - já ti ani nevím jak dlouho.... Ale jako měsíc to nebylo, něco mleli i půl roku...

nechynka
9. mar 2009

holky zítra držte pěsti,jdu na kontrolu...a cítím se absolutně netěhotně kromě únavy 😅 tak doufám,že bude všechno OK

foogy,tak to jo 😉 a jakej byl jinak víkend? 😉

foogy
9. mar 2009

nechy - pěsti držíme, to je jasný!!! A v kolik tam jdeš? A jdeš sama nebo s manžou? A neboj, vše bude OK!!!!

prcekkk
9. mar 2009

nechy,jasně,že bude 😉

foogy
9. mar 2009

nechy - a víkend zase pracovní, v pátek na odpolední na squashi, v sobotu dopo v obchodě, pak na voliši, pak u našich, neděle dopo na fitku a ve 3 jsme jeli do nového obchodního centra, tak jsem si koupila 4 trička a spokojenost. Akorát jak mi bylo blivno, tak jsem už pak neměla ani náladu

nechynka
9. mar 2009

díky holky
jdu sama....doufám,že mě ještě objedná na ten velký utz (tam by šel manža se mnou) a pak jdeme toho 20.3. na vyšetření srdíčka plodu a to se mnou taky půjde 😵
a zítra jdu po 1hod 😉

foogy,taky jsi ten víkend měla náročný 😝
a počkej,počkej,....jaktože ti bylo blivno? kdy máš mít mrchu? jsi psala,že jste si nedávali pozor....tak aby nám něco neuteklo 😅

foogy
9. mar 2009

nechy - mrcha dorazila ve středu a je mi od pátku večera blivno, když nejím blbě, když se najím blbě a mám takovej těžkej žaludek - asi nějaká chřipka střevní ...

nechy - tak to zítra budeš mít v práci krátkej den!!! A ani né za 14 dní si to s manžou užijete oba! to by pak chtělo do cukrárny na pořádně velkej pohár!

nechynka
9. mar 2009

prcku,krásná fotka...Kubík jako mediální hvězda 😵
jaký to máš prográmek na fotky?
a v sobotu jste byli na kyčlích? tak to je fajn,že to dopadlo dobře...to Kubík nemusí nosit takové to široké balení,co?

foogy,to mě mrzí...tak ať je chřipajzna brzo pryč a je ti fajn!a mrcha ať příště nedorazí,jasný 😉
a pohár né...maso je lepčí 😀

prcekkk
9. mar 2009

jj mediální hvězda 😀
http://www.photofunia.com/
Zoner Photo Studio 10

prcekkk
9. mar 2009

byli,ještě že se mnou byla mamka,byla jsem asi 20 v pořadí 😝 ale šlo to docela rychle.je to v poho,máme přijít na 4.měsících

foogy
9. mar 2009

prcku - kolik za tu reklamu Kubík cáluje? 😀

nechy - je to chřipka, i když bych si přála, aby to bylo něco inýho...

evitkamalicka
9. mar 2009

ahoj kocky...tak ja som od vcera u nasich s Adamkom a muzik bude cca 5 tyzdnov bez nas 😅

foogy
9. mar 2009

prcku - a to jste byli v neděli na kontrole??? takový divný!
A dětí teda dost, co? Ale hlavně, že je vše OK!!!

ahoj evitko!
jak to, že jste odjeli na tak dlouho?????

nechynka
9. mar 2009

prcku....no jo no....za chvilku bude škemrat o autogram 😉 😀

foogy,příště to bude určitě něco jinýho a bylo by to fajn,co? měli byste s bráchou stejně starý mimíse a aspoň by si spolu vyhráli,co? 😉

evit,ahoj...ty jsi zase opustila muže?mu bude smutno

prcekkk
9. mar 2009

foogy,hafo 😀 to víš,mamka teď moc nevydělává,tak musí Kubíček
na kyčlích jsme byli v sobotu ráno,takže jsem byla skvěle vyspalá 😝

ahojky Evi 😵 zase bude doma sám?a nebude mu smutno?

nechynka
9. mar 2009

holky mizím na oběd...musím koupit manžovi jakysi šroubky...tak doufám že to nepopletu 😝 já se pak zase ukážu...tak plkejte ať mám co dočítat a pak se taky ukažte 😉

prcekkk
9. mar 2009

papa nechy a dobrou chuť 🙂 přejeme

foogy
9. mar 2009

nechy - no, už bych se fakt nebránila mimísovi, i když jsem si furt říkala studio, musíme rozejt studio, ale už na to asi prdím a nechám tomu asi volný průběh.
Kdyby byla v létě svatba, tak se těším na ní a bude řešit svatbu, ale takhle jakoby nemám řešit co, proto mám čas myslet na všecko možný a proto i na mimouška, šak vy mi tady rozumíte moc dobře, že jo?

nechy - šroubky? tý jo, to bych teda nekoupila, jsem mentoška.

prcku - jsem nevěděla, že taky mudr. ordinují v sobotu?

prcekkk
9. mar 2009

foogy,ordinují.ale jen kyčle,mají na to vyhrazený 2hod.,víš?

prcekkk
9. mar 2009

foogy,takže začínáte uvažovat o mimi?

prcekkk
9. mar 2009

no kde je kdo? 😠

evitkamalicka
9. mar 2009

foogy doma mi to uz lezie na mozog medzi 4 stenami a takto si aspon nasi uziju vnucika

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre