Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

prcekkk
11. mar 2009

haloooooo nechy,jak bylo včera v poradně?

danka24
autor
11. mar 2009

dobry den mlada pani 😀 a jakubko

prcekkk
11. mar 2009

ahojky dani 😀

prcekkk
11. mar 2009

tady se spí? ☹

prcekkk
11. mar 2009

😠 asi jo.

foogy
11. mar 2009

ahoj prcku

nechynka
11. mar 2009

ahoj holky tak už jsem tu.....v poradně OK...nedělal mi utz jenom mě vyšetřil ručně stručně...a všechno je OK jenom mě sprdnul,že jsem moc přibrala +3kg ☹ a za měsíc jdu na to vyšetření na cukrovku a do konce přištího týdne bych už měla začít cítit pohyby

nechynka
11. mar 2009

foogy,jak je...už je líp?

nechynka
11. mar 2009

a na spravení nálady jsem koupila mimísovi..polodupky a ponožky 😀 😵

foogy
11. mar 2009

nechy - ahoj!! Tak hlavně, že dobrý! Já myslela, že v těhu se dělá UTZ dycky, tomu nějak nerozumím. Sprdl? A co máš jako dělat???

a líp mi je, o hodně, i když žaludek ještě trošku cítím, ale nedá se to srovnat. A holky, je to sranda, pač jsem se cpala rohlíkama, piškotama a banánana a mám 1 kg dole a to jsem průjem neměla. To nechápu!!! A mám chytrou váhu, klesly mi v % tuky a stoupla voda, divný!! Jsem ráno nevěřila vlastním očím, musel se jít podívat i Ládík 😉

prcekkk
11. mar 2009

ahojky nechy,sprdnul? 😠 není nějaký divný? 😅 když to jde samo,tak co máš jako dělat?
to je dobře,že je vše v pořádku 🙂

prcekkk
11. mar 2009

foogy,to by chtělo tyhle problémy častěji,co? 😀

foogy
11. mar 2009

holky, představte si, včera mi volala ta kámoška, jak porodila ty kluky dvojčata. V těhu nabrala 8 kg (šla rodit s 80 kg) a do včerejška zhubla 17 kg!!!!!!!!!!!!!!! Prej má tolik, co měla na střední, haha. Dneska jdou s klukama k mudr., ale ani nemá co na sebe. To je dobrý, co?

prcekkk
11. mar 2009

tak to by se mi taky líbilo - ale nestěžuju si 😅 mohlo být i hůř,že?

foogy
11. mar 2009

prcku - dyk ty jsi zhubla taky bombasticky!!! paráda! Akorát že ona ještě kojí, tak říkala, že se snaží jíst (když je čas a vzpomene si) a že nechce přibrat, že kdyby jí to takhle zůstalo, nemělo by to chybu. Pač od 20ti vážila dycky kolem 70 kg. Ale já si myslím, že jí to zůstane dole, pač s dvojčaty, to musí bejt cajmrsk.

prcku - a co Kubík?

prcekkk
11. mar 2009

Kubík je teď zlatý,protože spí,ale za chvíli bude čas papání,takže se určo vzbudí,je totiž přesný jak hodinky 😀

foogy
11. mar 2009

prcku - to je fajn!!! Mám z vás holky radost! Akorát ta megn mě včera trošku rozbzíkala, ale snad to bude dobrý!

a kdy si dá naše nová těhulka do pasu týdny???

prcekkk
11. mar 2009

taky na ni myslim ☹

určitě brzy - až bude vše na 100% v poho

danka24
autor
11. mar 2009

prepacte ale nestiham ... zajtra by som mala ist k lekarovi som zvedava ci nieco bude uz vidno..

foogy
11. mar 2009

člověk prostě nemůže mít všechno, tak to prostě chodí. Dycky se něco pofere, dycky.

prcku - a co po práci? nestýská se ti?

holky a co máte dneska k obědu?

prcekkk
11. mar 2009

po práci?zbláznila si se? 😕 ani náhodou 😀
včera jsem vařila vepřové na houbách s rýží,tak je tam i na dnešek

ahojky danuško 😵 tak to se koukej ozvat,jo?jak si dopadla u dr.

danka24
autor
11. mar 2009

anetko moja ja idem az zajtra 😉

danka24
autor
11. mar 2009

aha som to zle pochopila ja rurka.. 😀 no jasne ze dam vediet jak som dopadla ale zajtra to bude na dlhsie..

prcekkk
11. mar 2009

dani 😉

foogy
11. mar 2009

ahoj dani!
jééé, to ti zítra budu držet palce! A testila jsi dneska ještě? A co včera večer? Byla oslava??

prcku - si myslím, že ne, haha. Mně taky ne.
Jéé, tak to máš dobrej oběd.

foogy
11. mar 2009

a v kolik tam dani jdeš? mám z tebe velkou radost!!! 😵

prcekkk
11. mar 2009

foogy,stýskat se mi nebude,ikdyby byla nejhorší krize 😀

prcekkk
11. mar 2009

kam se vypařila nechynka?

danka24
autor
11. mar 2009

no ideme tam rano aby sme tam o tej 7-pol8 boli a tak pojdem na utz budeme cakat lebo on nema v ordinacii.. no robila som si teraz test ale iny a je tiez pozitivny 😀 😀 takze som isto tehotnaaa 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre