Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

prcekkk
27. mar 2009

díky.

nechynka
27. mar 2009

prcku tak mikča...je taková ta chlupatka,co? to se mi děsně líbí 😵 tak to je super,že kámoška čeká v červnu aspoň to budete mít blízko sebe mimouše 😉 a co vůbec ta vaše sousedka? povedlo se jim to?

no uvidíme podle rodinných dispozic...ty kila po těhu neshodím asi nikdy 😅 uvidíme 😅

holky normálně,čím víc nad tím uvažuju tak chci mimíse co nejdřív po sobě aby měli mezi sebou věk.rozdíl max 2roky...manža mě považuje za blázna 😀 ale mě se to tak líbí akorát mám strach abych měla čas se jim oboum věnovat....no uvidíme co budu říkat po porodu 😀 😀 😀

prcekkk
27. mar 2009

jj,je to ta chlupatá.prcky budeme mít sice věkově kousek od sebe,ale ona bydlí asi 150km od nás,víš? 😖
ještě ne,čeká je umělý

prcekkk
27. mar 2009

tak ne 150km,ale 100km,teď jsem koukala do mapy 🙂 takže se scházíme max.2xdo roka 😢

evitkamalicka
27. mar 2009

ja chcem rozdiel medzi detickami 2-3 roky, ale to sa tazko planuje lebo sa moze a nemusi zadarit

prcekkk
27. mar 2009

jo a jinak dneska nevařim...vařila jsem včera kapustovou polévku,tak je ještě na dnes 😉

sluninka
27. mar 2009

prcku..to víš, že jo..nevař, kašli na to 😀

ahojte

nechý..teda já jsem byla v porodnici rozhodnutá,že už roidt nejdu ani z aboha 😀 ale teď se zase těšim až budu těhule 😵 😀

prcekkk
27. mar 2009

přesně,naplanovat si to můžete 😀 ale třeba zrovna jo

nechynka
27. mar 2009

prcku aha...tak 100km je naprd ☹

evit,to máš pravdu....člověk nikdy neví...může se to zadařit na poprvé...nebo taky dlouho nic 😒
no já si asi po porodu nenechám napsat HA a necháme tomu volný průběh...ale člověk míní život mění 😖

kapustová polévka...blééééé 😝 😀

prcekkk
27. mar 2009

nazdar babizno,mám přeci důležitější věci na práci,ne?MK a Kubíka přeci 😀 co dělá princezna?

nechynka
27. mar 2009

sluni...to tak bývá...prý se ta bolest rychle zapomíná 🙂

prcekkk
27. mar 2009

tu já rád 😀 nejsi náhodou moc vybíravá? 😉

evitkamalicka
27. mar 2009

ja som HAK nikdy neuzivala a ani nechcem

prcekkk
27. mar 2009

neužívala?tak to já jo,už ji mám doma,tak se těšim,až ji zase začnu užívat 😅 aby nebyl nějaký malér,že? 😅

prcekkk
27. mar 2009

nechy,zapomeneš ji hned 😉 věř mi

evitkamalicka
27. mar 2009

kapustovu ja mozem, mnam

sluninka
27. mar 2009

prcku..jo to znám, mám otevřenou myčku, vyndala jsem jen talíře a říkám si, se jen mrknu na vzkazy no a už tady sedím asi 3hodiny 😀
princezna spinká, se na mě nemohla dívat že tu zase dřepim 😀 co u vás??

nechý..jsem tomu nevěřila, ale fakt se to zapomene, akorát vim, že to je prostě psycho 😅 😀

prcekkk
27. mar 2009

Kuba spal a teď čučí do blba 😀 občas ještě zavře oko,ale už to asi nebude na dlouho

prcekkk
27. mar 2009

jj souhlasim s tebou na budku je to jako prase 😀 ale neboj,to taky přejde a taky to strááášně bolí 😅

prcekkk
27. mar 2009

ale to tě nechci strašit,nechy.přežít se to určitě dá 😉

prcekkk
27. mar 2009

evit,tak vyměníme já pošlu polévku a ty halušky,co ty na to?jsem je neměla,ani nepamatuju

nechynka
27. mar 2009

prcku nejsem vybíravá ale zelnou nebo kapustovou polívku nemůžu...já mám nějaky trauma a když jím tyhle polívky tak se mi zúží ta trubka v krku a já mám pocit,že se tím zadusím 😅 😀

tak dřív bez HA bych to nedala...i tak jsem měla pořád strach..co kdyby náhodou...ale teď když budu chtít druhyho prcka tak to nebudu řešit...ale pak taky šup šup si ji nechám zas předepsat..protože 3děti by jsme asi finančně nezvládli 😒

no že je to psycho to věřím....no doufám,že se mi splní sen co jsem měla nedávno...jsem prospala porod a vzbudila se až byl prcek venku a manža mi ho ukazoval 😀 😀 😀 jo takovej krásnej sen o porodu 😀

nechynka
27. mar 2009

prcku té bolesti se bojím nejvíc...já jsem taková sračka...ale třeba to přežiju 😉 a neboj nestrašíš....mě psychicky připravuješ,né? 😉

prcekkk
27. mar 2009

aha,tak to já rád 🙂

sen super,ale myslim,že moc reálný není,leda císař.řez 😀

evitkamalicka
27. mar 2009

prcku kludne, my mame halusky casto, milujeme ich obaja a doma ked som este byvala na vychode u nasich, tak sme ich mali takmer kazdu sobotu, mnam

prcekkk
27. mar 2009

nechy,já vůbec nevěděla,jak velká to bude bolest,ale dá se to fakt přežít.bolí to,hlavně ty kontrakce jsou hrozný a pak jen tlačíš a tlačíš a dýcháš a je prcek venku 😀 já spíš měla strach,že to neudejchám,to bylo psycho

evitkamalicka
27. mar 2009

ja by som chcela velku rodinu, kezde ja som jedinacik a nemyslim si ze je to vyhoda...no v dnesnej dobe je u mna asi 3 deticky maximum, no kto vie mozno raz budeme velmi bohaty a budeme si moct dovolit mat viac 😅

prcekkk
27. mar 2009

no pokud budeme bohatý,tak 2 děti stopro,ale teď asi ne 😒
evit,tak to závidim,já je taky miluju,ale jíme je jen já a moje mamka,protože ta je ze Slovenska 🙂 jinak to nikomu nechutná

evitkamalicka
27. mar 2009

jee prcku ty mas maminku Slovenku? a odkial je?

prcekkk
27. mar 2009

až od maďar.hranic - Levice (teda asi 20km od Levic z jedné malé vesnice)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre