• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začali sme a stale začíname IX.

3. júla 2012 
ja som si vecer navarila kuraci perkelt, kedze nam robia balkon a ten mame v kuchyni tak by som sa tam nedostala k vareniu
8. apr 2009 o 10:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dala som sa na dietu, ono to vlastne ani nie je dieta, len som zacala pravidelne jest kazde 2 hodiny s tym ze po 17:00 uz nejem nic a za tyzden sa mi tymto podarilo schudnut neuveritelnych 4,4kg
8. apr 2009 o 10:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt tolik?tak to gratuluju a cvičíš?a co jíš?

no to je dobrota,já vařila včera bramborový guláš
8. apr 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojteeeee kraasskyyyyy a krasavciii :dizzy_face: mame sa dobre mame akurat ked pridem z roboty domov spavu nemoc musim si aspon 2hodky pospat.. :grinning: a hladny sme stale.. :grinning: no najblizia kontorla ma caka 20,aprila ..
evitka ti ludia fakt nemaju rozum ... :frowning2:
fogynka ahojky moja ako sa mi mas kocka?
nechy takze drzim palce aby testy dopadli co najlepsie
anet ten vas kubik je krasny a ty si stihlucka :wink:
8. apr 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit,ty jsi šikulka...já vždycky když jsem začala držet takovou dietu tak prostě já to nevydržím nemám vůli :pensive: teďka na to prdím...ale po porodu chci zhubnout kvůli sobě...ať se manžovi líbím a cítím se dobře :wink: :dizzy_face:
8. apr 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit - adámek roste jako z vody! a je krááásnej! bych ho pomuckala!

evit - tý jo, 4,4 kg!!!! jsi dobrá!

já mám dneska zeleninový salát s tuňákem, pač o polední pauze chci jít cvičit
dani díky,ale nejsem,ještě by se mi líbilo něco dolů dát :wink:
prcku za ten cas som ani raz necvicila, ranajky cisty rozok+voda alebo nesladeny caj, desiata ovocie, obed normalne co je navarene len mensiu porciu, olovrant ovocie, vecera o tej 17tej vzdy priloha to znamena bud zemiaky, ryza, cestoviny a k tomu si dam bud tatarku, kecup alebo nieco take a samozrejme vela pit cca tie 3 litre za den, prestala som jest sladke a takisto uz ani kavu a caj nesladim
8. apr 2009 o 10:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já vařila sekanou s bramborem a včera k večeři jsme měli špekačky na pivu :wink: a dneska přijde manža až v noci...takže nevařím :wink:
8. apr 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééé já kafčo taky nepiju...nějak mi nechutná a čaj sem taky přestala sladit...kvůli těm otokům ale sladkosti do sebe valím pořád :angry:
evit,ale ten jídelníček vypadá suprově....je takovej rozumnej,že jde vidět že se při něm vyloženě nehladoví jak u jiných diet :wink:

a Adámek je krasavec...ale přijde mi,že se nějak změnil,že dřív vypadal jinak :sweat_smile: :wink: :dizzy_face:
8. apr 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechy no je to rozumne lebo mozes jest vsetko aj vyprazane, hranolky, tatarku, proste vsetko
8. apr 2009 o 10:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit - večer si dáváš přílohu a kečup a hubneš??? tý jo, já si to dát, tak mám do druhého rána hned 2 kg nahoře.
Já jím stejně jako ty - oběd si taky dávám, ale jenom málo, ale od 3 už nejím sacharidy, to znamená, že žádné přílohy, ale jenom maso, sýry, vejce, šunku, zeleninu, zeleninu, pak taky zeleninu a nakonec zeleninu :grinning:
8. apr 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
právě je to super...protože když člověk přestane jíst to co jedl normálně a začne jíst jenom zdravě...tak má právě vlčí hlad :confounded: je super,že ty kila ti jdou tak dolů :dizzy_face:
8. apr 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foogy, ty seš fakt zelenina :grinning: :grinning: :grinning:
a jak se máš vůbec? co miluna a tak? já už jsem tě neviděla snad 100let :frowning2: :grinning:
8. apr 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani - a co fotky špíčku? už fotíš??
za chvlíli už budeš po 3.měsíci a už budeš klidnější, viď?

nechy - a ať ti ty testy na cukrovku dobře dopadnou!!!!
8. apr 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šikula evi,tak držím palečky,ať to jde samo....

musim končit,Kuba se budí :slight_smile: mějte se
8. apr 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foogy to si len myslis ze by si pribrala, ide o to ze musis jest pravidelne a vzdy v tu istu hodinu aby si organizmus zvykol a fakt to funguje
8. apr 2009 o 10:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne to poradila jedna znama, tiez som si myslela ze je to somarina ale ide to
8. apr 2009 o 10:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit - to vím 100%, že přiberu, mám vyzkoušené to, že od 3 prostě žádné sacharidy. V sobotu jsem si dala v 5 hodin plátek chleba a do rána půl kg nahoře..
Ale to je jedno, každému prostě vyhovuje to a to.
Já spíš ani nedržím dietu, spíš se snažím vařit a jíst co nejzdravěji, na co nejmíň tuku, hodně teď vařím soju, kuskus, celozrn.těstoviny, rýži Basmati a tak podobně.

nechy - no, dobrý! :wink: Já jsem furt ve studiu a pak chodím cvičit (4x týdně) a do toho o víku brigády, takže se fakt nenudím. Jsem strašně vytížená. No a milu je zlatej, jsem si tuhle říkala, že je to čím dál tím lepší a hezčí...
8. apr 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ještě jsem tu :grinning:

hodila jsem do alba fotečku a našeho baráčku,abyste viděly:wink:
8. apr 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já teda hlad taky vůbec nemám, je mi krásně, cítím se tak jako lehce - no, aby ne, když mám dole 6,5 kg, že? :grinning: Ale ono je to i cvičením - se člověk dycky krásně vypotí.

A za 14 dní jsem objednaná k dietologovi, tak jsem zvědavá, co mi poradí.
8. apr 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už fakt letim
8. apr 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prcku měj se a zase se ukaž

a domeček je krásnej. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a tobě to s kočárkem suší suší :dizzy_face:
8. apr 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prcku - tý jo, ti to sekne a žádnej vorvaň nejsi - koukáš se taky někdy do zrcadla??? ti to fakt moc sluší! A hezky ladíš ke kočárku, fakt!

nechy - a co baron?
8. apr 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne dobre ranko vsetkym
9. apr 2009 o 08:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky

lu - koukala jsem do albíčka (už v týdnu), jak jste byli všichni tři na procházce a chtěla jsem ti říct, že ti to moc slušelo!!! Jsi kočka! Krásně jsi zhubla!!! Bomba!!!
10. apr 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky.

Foogy: Dík za poklonu, ale myslím, že to zase tak super není. Teď po velikonocích, kdy jsem pěkně hřešila musím zase trošku zamakat. :grinning:
14. apr 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky LU trošku se na chvilinku vlísnu..
já jen taky nakukuju jak vám malá roste a jak vám to jakožto rodince krásně sluší a je to moc super!:slight_smile:
Moc vám to přeju je to nádherný sledovat jak se ta malá mění a roste jak z vody:slight_smile:
14. apr 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kocky, tak ake boli sviatky?
14. apr 2009 o 10:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
14. apr 2009 o 10:33 • jujuju
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok