Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

foogy
14. apr 2009

ahojte

lu - já myslím, že jo, že ti to moc sluší! Jsi šikulka! Fakt!
Lu - a já teda o Velikonocích prasila taky nehorázně, ale od toho svátky jsou, ne? 😀

evit - u nás suprový - návštívili jsme oboje rodiče, relaxovali na terase, procházeli se s pesinou a nakupovali - aby mě nepokakal beránek, takže mám nový botky 😀
Ani se mi dneska nechtělo do práce - sedět tady od 9 do půl 6 - to mi to nejkrásnější počásko uteče ☹

evitkamalicka
14. apr 2009

foogy my konecne prve sviatky sami, lebo furt sme boli u nasich alebo u svokrovcov, vela casu sme travili vonku na prechadzke, lebo bolo nadherne

foogy
14. apr 2009

evit - jak máš fotku v albíčku Adámka - to fakt teď takhle chrupčí? to je legrační 😀
A máš hezkou fotku v pase 😉

evit - bylo nádherně, viď? Akorát pak kolem 6 se dycky ochladilo, ještě to prostě léto není. Já už jsem si dokonce lehce opálila ruce. A taky jsem byla nasbírat čerstvou kopřivu a vařila čaj a sušila - je to prej dobrý pro jarní detox, vyčistí to krev 😉

evitkamalicka
14. apr 2009

foogy ano Adamko prave teraz takto spinka, tak som ho odfotila, v poslednom case spi stale na brusku

foogy
14. apr 2009

evit - tak to je fakt srandovní
a dneska odpo určo taky vyrážíte někam na prochajdu, viď? A já zase sedím v práci ☹

evitkamalicka
14. apr 2009

ano urcite pojdeme tak na cca 2 hodinky von, akurat si idem dat sprchu a potom uvarit Adamkovi masko so zeleninkou na obed, veru to sedenie v praci ti nezavidim teda

foogy
14. apr 2009

evit - to už Adámek takhle baští, jo? Je šikovnej!
já mám dneska těstovinky s rajčatovou omáčkou - mod dobrý.
no, proto jsem si to krásné počasí snažila užít o víkendu a fakt se mi to podařilo. Ještě jsem naložila masíčko a dneska budeme grilovat. Na čtvrtek večer už hlásí déšť a to samé na víkend.
evit - a to sezení je o to horší, že vykouknu z okna a vidím lidi, jak běhají po městě v sukýnkách a kraťaskách a tak

evitkamalicka
14. apr 2009

foogy ano, Adamko uz pekne papka, este 2 tyzdne a uz bude moct papat aj chlebik, rozok, jogurt, pribinacik

nechynka
14. apr 2009

ahojte kočeny
jak je po svátkách? nepálí vás prdelka? 😀

evitkamalicka
14. apr 2009

nechy servus, nepali 😀

nechynka
14. apr 2009

evit,to je dobře 😀 😉

nechynka
14. apr 2009

evit,Adámek je slaďoučkej v té postýlce..... 😵 😵 😵

foogy
14. apr 2009

evit - tak pribináčka bych si taky dala 😀
evit - a jak hubneš? pořád to jde dolů? já mám dole 7 kg 😉

evitkamalicka
14. apr 2009

foogy teraz som sa nevazila, pre istotu cez sviatky, vazim sa len raz do tyzdna a to v nedelu, takze potom dam vediet

foogy
14. apr 2009

ahoj nechy - a jak se máš ty s prckem?

nepálí, pač jsme s MP odjeli pryč - na nákupy hadříků. Já nesnáším ten debilní zvyk. Až budou děti, tak to bude jiné, ale teď fakt ujíždím.

evit - aha. Já se teda dneska ráno taky nevážila, naposledy v sobotu ráno, haha, jsem taky pěkně vyčůraná, co? 😀

nechynka
14. apr 2009

holky já se taky radši nevážím abych si nekazila náladu...stačí za týden v poradně 😝
a dneska si budu volat na výsledky cukrovky 😔
a s prckem se máme fajnově....akorát mě to prudí v práci...už se těším až budu doma 🙂

nechynka
14. apr 2009

a taky mi to přijde jako trapnej zvyk...no každopádně letos jsem byla poprvé na velikonoce sama doma...manža chodil jenom po rodině a k nám přišla taky jenom rodina...tak to celkem bylo fajn 😉 a večer jsme zašli do hospůdky na steaka 😵

evitkamalicka
14. apr 2009

nechy tak drzim palce aby boli vysledky OK

foogy
14. apr 2009

nechy - neboj, dopadnou dobře, dej nám pak ještě vědět, jo?
nechy - a kdo prudí? a proč prudí? prd na ně, hlavně žádný stresy, jo?!
a co fotečky? už zase otravuju 😅

foogy
14. apr 2009

nechy - steaka jo? tý jo, ty si dáváš do zobáčku, ňam!

my měli ředkvičky a chleba - taková jarní večeře 😀
A dneska budeme grilovat, tak se těším. Chtěli jsme včera, ale ono se pak tak zatáhlo, že jsme radši sbalili fidlátka a šli domů a za chvíli už pršelo a bouřilo se, fuj

foogy
14. apr 2009

loučím se, pádím na obídek

evitkamalicka
14. apr 2009

ja tiez idem obedovat, potom sa napapa Adamko a ideme von, pa a pekny den prajeme

foogy
15. apr 2009

ahoj berky

nechy - tak co testy? jak dopadly? určo dobře, viď?

my včera poprvé grilovali a bylo to famozní - prostě masíčko z grilu, to je žůžo!

prcekkk
15. apr 2009

nazdárek 😵

foogy,my už taky zahájili gril.sezónu a je to bomba 😀

sluninka
15. apr 2009

naždartééé baby 😉
jak se tu máteeee? 😵

prcekkk
15. apr 2009

nazdárek,máme se fajn a co princezna,nezlobí?

foogy
15. apr 2009

ahoj holky

prcku - to je žůžo, viď? to grilování - masíčko má úúúplně jinačí chuť

a co dětičky?

prcekkk
15. apr 2009

a k tomu chlebik z pekárny 😅 dieta hadr

děti dobrý,včera jsme byli na očkování 😝

sluninka
15. apr 2009

prcku...nezlobí,jen občas je to kňoura 😉 co u vás?

foogy
15. apr 2009

prcku - tý jo, já měla včera chuť si k tomu chleba opéct, ale vydržela jsem a bylo jenom masíko a zeleninka
A miluna drží dietku se mnou od včerejška, pač nějak přibral, tak jsem mu to nakázala, haha a už včera kňoural, pač mě večer hroznou chuť na zmrzku

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre