Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

evitkamalicka
21. apr 2009

foogy ty mas problem s cukrom?

foogy
21. apr 2009

evi - tam mě poslala obvoďačka, pač jsem měla nadváhu. Jenže oni mě objednali až za 2 měsíce a to už jsem 4 kg zhubla, takže se dneska podivovali, proč k nim jdu, když jsem hubená.

evitkamalicka
21. apr 2009

foogy to kvoli takej hluposti ta tam poslala...nepoviem keby si vazila 100kg ale ved ty vobec nie si tucna

foogy
21. apr 2009

evit - no, v listopadu jsem měla 76 kg a měřím 167 cm, takže už jsem dle tabulek měla nadváhu. Vzhledově jsem byla oplácaná. A teď jsem 7 kg zhubla a všichni mi říkají, jak jsem hubená a já mám přitom furt 69 kg a to je furt hodně! Na mé postavě to prostě není tak vidět, no, což mám výhodu.

evit - a to mi ten dietolog taky říkal, že já bych mohla dělat maskota jejich ambulanci, jak jsem ukázkově těch 7 kg zhubla a že jejich pomoc vůbec nepotřebuju, že bych měla vidět ty lidi, kteří tam chodí se 120 kg

terinda
21. apr 2009

foogy, gratuluju k úspěšnému hubnutí, jsi dobrá 🙂

evitkamalicka
21. apr 2009

foogy to mna by tam tvoja MUDr. poslala aspon 100x ja mam velku nadvahu az sa hanbim, som pribrala z nicoho nic tak vela ze az hruza, stitnu zlazu mam ok takze hold musela som zmenit system stravovania a zatial sa mi to dari mam -6kg za 3 tyzdne, ale k idealnej vahe mam stale velmi daleko, ja som malinka takze na mne vidiet kazdy gram...ale aspon ze mam teraz pevnu volu, nastartovalo ma to ze sa mi podarilo za tak kratky cas tolko zhodit

foogy
21. apr 2009

teri - díky 😉 🙂

evit - no, kdybys tam tomu doktorovi řekla, že jsi zhubla 6 kg za 3 týdny, tak by tě hnal. Říkal, že by se mělo 2-3 kg za měsíc a pokud hubneš víc, tak ti může zaručit, že se ti to vrátí - to jsou jeho slova.
Ale jinak ti to přeju 😵

evitkamalicka
21. apr 2009

foogy, ale ja nehladujem...ja som len zacala jest pravidelne v mensich davkach, ono to proste ide samo...predtym som do seba ladovala kolko mi prislo a hocikedy

evitkamalicka
21. apr 2009

a teraz mam aj vela pohybu ked je tak pekne tak aspon 2-hodinova prechadzka s malym a doma tiez okolo neho treba behat

evitkamalicka
21. apr 2009

a este som zabudla dodat, ze som zrejme priberala aj preto ze som malo pila a telo si tym padom ukladalo vodu vo forme zasob, ja som predtym pila tak 1-2 pohare vody denne a teraz poctivo dodrzujem 3 litre denne

foogy
21. apr 2009

evit - tý jo, to piješ i sportuješ dobře!! To je paráda!!! 😉 Jen tak dál!!!

evitkamalicka
21. apr 2009

no sport to zrovna nie je, ale vzdy lepsie ako nic...idem dat malemu papat a potom nieco robit, tak zatim pa

prcekkk
22. apr 2009

haló,je tu někdo? 😕

nechynka
22. apr 2009

ahoj prcku...jak se daaří?

evitkamalicka
22. apr 2009

achooooooooooooj 🙂

foogy
23. apr 2009

ahooooj 😉

evitkamalicka
23. apr 2009

😀

prcekkk
23. apr 2009

ahooooj 😀 .

evitkamalicka
23. apr 2009

prcku doslo uz?

evitkamalicka
24. apr 2009

vstavat a cvicit, uz je rano 😀 😀 😀

foogy
24. apr 2009

ahojky 😵

evitkamalicka
24. apr 2009

foogynka ahooooooj, nejak je tu v poslednom case mrtfo 😠

foogy
24. apr 2009

evitko - teda Adámek je fakt krásnej!! Má kukadla krásný - po tátovi, ne? Takovej lumpínek!! A kolik váží a měří?

evitkamalicka
24. apr 2009

foogy ano po ockovi 😵 , meria 72cm a vazi okolo 8200g neviem presne

foogy
24. apr 2009

evit - no, kukadla má fakt nááádherný! A velkej je už teda taky pořádně!! To už se pronese, co

evitkamalicka
24. apr 2009

ozaj, zajtra idem na to predlzenie vlasov, uz sa neviem dockat

foogy
24. apr 2009

evit - ty jdeš na prodloužení vlasů??? neke! Paráda, to budeš kočka!!! To se nám pak musíš vyfotit.

evitkamalicka
24. apr 2009

foogy ano idem, uz som to tu hovorila, ale ty si tu asi vtedy nebola, vlasky uz mam doma su nadherne, zajtra mi ich uz len nahodia na hlavu

foogy
24. apr 2009

evit - no, to jsem nečetla...
A kde sis ty vlasy objednala? To se taky dá? To slyším poprvé.
Nechceš je vyfotit?

evitkamalicka
24. apr 2009

foogy vlasky mam objednane z Nemecka, objednala som si 150 pramenov to staci na celu hlavu, su ale balene po 25 ks tak odfotim ako vyzera tych 25 pramenov

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre