• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začali sme a stale začíname IX.

3. júla 2012 
ja jsem celej duben už doma, nechtělo se mi dojíždet tak jsem s našla práci v děčíně a nastupuju 4.5 tak už se těším.
28. apr 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a bude nějaký foto?
28. apr 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojdááááá :zipper_mouth:
28. apr 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechynko a kolik cm máš čípek?
čáááu babizno :grinning: jj máš pravdu,určitě bude hůř :grinning: a pupík mi taky chybí...

já teď Kubu uhoupala v lehátku,ale taky nevim,na jak dlouho to bude :sweat_smile:
megn nee do stejně velikosti 74mě tak pro nas ě to stačí, ale je krásnej byt po rekonstrukci,
v te Krupce kruza ciganov hadr a ted tam jsou ty demonstrace
ahojky Lu,díky za IP :wink:
28. apr 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Lu :grinning:
28. apr 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co pajici???jak se má co malej????Koukam že sem nechodi :frowning2:
28. apr 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kritl áááha, tož to jsem nevěděla. Jsem zprávy neviděla ani nepamatuji... večer koupu, kojím.. do 8 hod nemám šanci sednout na zadek.. jsem třeba aninevěděla, že bylo nějaké zemětřesení v Itálii :rolling_eyes:

prcku holá holáá. Tož to jsi dobrá, žes uhoupala.. mi Honzík včera přes den spal 6 hodin, hihi, se nikdá nestalo. Chytl nějakou spavou za posledních 5 dní, čumím jak puk

lu ahoooj, jak s emáte?
28. apr 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prcek: Nemáš zač.

megn. Ahojky, máme se dobře. Rosteme jako z vody. Už máme 7 měsíců. Tak jsme včera Elišce jakože k narozeninám pořídili elektronické chůvičky. :slight_smile:
28. apr 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt?tak to se u nás teda nestane a v noci taky ne :cry:
Jdeme papat, za chvíli se objevím.
určitě doraž a co máte dobrýho?
28. apr 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu to máte velkou holku doma.. co ti baští Eliška?
prcku třeba se dočkáš.. teď je u nás nějaké ticho, asi vytuhnul :grinning: včera jsme byli na očkování a třetí pichanec zvládl v pořádku a váhu má 7,8 kg :slight_smile:
28. apr 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééé holky vás jsem všechny tak dlouho neviděla

megn to netuším...já se v tom nevyznám...v těhu průkajdě mám O:3/4 a potom CY 2cm,naléhající hlavička...toť vše co vyčtu :sweat_smile: doktor škrábe jak kocour :angry:
28. apr 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale dvě poradny předtím jsem měla to CY 3cm
28. apr 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prcku a Kubík se v noci pořád nelepší? :frowning2:
nechynko 2 cm tak to je v pohodě.. horší by bylo kdybys měla tak 0,5cm. Každopádně hlídat je to třeba určitě. A taky se šetři, on předčasný porod není nic dobrého. Doktoři kolikrát straší zbytečně, ale nic nepodceňovat že jo

jak jsi na tom s váhou, kolik nahoře? :slight_smile:
nechynko a měřil ti ten čípek přes vaginální UTZ? pokavaď ručně, tak ručně je nepřesné
28. apr 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megn,se máš,že ti Honzík usne takhle sám,to u nás nehrozí....od neděle ho učim,usínat večer samotného v postýlce :unamused: má docela výdrž - řve min.45min.....se naučil usínat u mě na rukách :confounded:

nechy,to je super,že jsem tu zase ve starém složení,co? :grinning: jako za mlada :wink:
28. apr 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechy,je přesný jak hodinky,každé 3hodiny a nad ránem je to i častěji :pensive:
28. apr 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak naše noci jsou stejné jako u prcka, prostě hrůza a zděs. Dnes jsem padala na hubu už v 5:20 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Honzík chtěl kakat, tak jsem ho musela dát vyprdět na nočník.. samo že se mu pak už nechtělo spát :grinning:
prcku tak on mi přes den nijak moc extra nespával.. teď posledních 5 dní ho nechám v postýlce, on si zakňourá a pak si dáchne tak na hodku a půl třeba. To je u nás novinka a tááákhle si ji užívám :grinning:
28. apr 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky projela jsem Vám albíčka a všichni mimisci jsou krásny
nechy vy to mate jako překvápko nebo jen pro ostatní???
28. apr 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megn,měřil ručně..a mám +10kg :pensive: ultrazvuk mi slíbil až teďka,že prý mimčo hodně porostlo tak ho přeměříme...tak se těším jak malá :dizzy_face:
a Honzík je úžasnej....
holky jak vy to děláte,že máte tak krásny děti :grinning: :dizzy_face:

prcku jo stará sestava...to bývaly časy :dizzy_face: ještě by se mohla ukázat pajici a foogy někde lajdá

prcku a to ho necháte vyřvat nebo jak ho to učíš usínat samotnyho?...teda po 3hod...to musí být mazec...toho já se nejvíc bojím...těch nocí...páč já jsem spáč a když nejsem vyspaná tak jsem protivná :frowning2:
28. apr 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt?tak to já dát Kubíka do postýlky,tak máme doma do 10min.divadlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: se mu tam nelíbí.nejlíp se mu spí venku v kočáře :wink:
Honzík chodí už na nočníK?
28. apr 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
achooooooooooj :dizzy_face:
28. apr 2009 o 09:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akorát teda, že ten interval tři hodiny má kratší.. teda jak kdy to je fakt. Poslední měsíc jsem šílela, páč kolem té 20 hod usne a pak když jsem šla spát kolem té desáté, tak se budil na první kojo :angry: teď se budí prozměnu v 1:30, pak kolem 3 a pak co hodinu, to už nedávám a spí u mě.. takže máme lepší noci a horší noci.. :slight_smile:
28. apr 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi ajooj, jak s emá Adamko?
nechynko ono to vstávání v noci je o zvyku :grinning: jak budu spát NĚKDY celou noc, tak to asi nerozchodím a stejně se budu budit :grinning:
nuu čípek bude v pořádku neboj, uvidíme příště..
a kuju :slight_smile:
28. apr 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechy,jinak se to nenaučí.prostě ho dám do postýlky,chvíli jsem s ním a pak odejdu a on řve a řve a pak už u toho má i zavřený oči ale řve jen ze setrvačnosti :frowning2: je to holomek,no.

nechy,můžu ti říct,že já jsem taky spáč,ale ze začátku jsem to snášela o dost líp,ale teď je to krize.ještě k tomu jsem chytla chřipku,takže měl MM včera dovču,abych to trošku vyležela...jsem prospala celý den - to byla paráda
28. apr 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok