Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

prcekkk
1. dec 2008

páji,koukala jsem na ten tvůl 4D utz 🙂 je krááásný.mazlik je fešák.a co jména,už máte vymyšlený?

pajici
1. dec 2008

No to věřím že to uteče, protože mě to utíká hrozně, doma jsem se zatim ještě nestačila nudit, pořád něco dělám, zachvíli budou vánoce, pak leden a v unoru nastup do porodnice a do 15.unora bude mazlik venku, už se na to hrozně těšim. A kočárek jsme vybrali ten concord, jak máme v albmku 😉 tak jsem ráda.

evitkamalicka
1. dec 2008

my mame v nedelu 7.12. krstiny, takze v piatok a v sobotu asi budeme nieco piect a cez tyzden budem upratovat aby to tu vyzeralo ako zo skatulky

prcekkk
1. dec 2008

tak to bude určitě fotečky,viď Evi 😉 to se těšim a dobrůtky budou?tak to je super 🙂 hlavně to s tím uklízením moc nepřeháněj,jo? 🙂 já už začala vánoční uklid a dnes chci začít pomalu prát hadříky pro prcka

páji,ten je moc hezký,ten kočár a co jméno?

pajici
1. dec 2008

prcku děkujem, no to zase bylo, vubec se nám nechtěl ukázat, čekali jsme přes hodinu než se otočí, ale videjko i nějakou fotečku máme, je to pěknej rošťák od malička. Prej takovýho stydlína už dlouho dr. neviděl a řikal že vypadá jak panenka, že má jemný rysy. No a s jmenama to ještě a stále nemáme vyřešený, manža chce po sobě Pavlíka, no tak nevim, mě se moc nechce dávat, stejně to asi tak dopadne že to bude Pavlík

prcekkk
1. dec 2008

stydlínek? 😀 a po kom?
Pavlik,to by měl taťka radost,co?my jsem jména po nás zamítli 😉

pajici
1. dec 2008

Evi tak to je super že budou křtiny, to bude hezoučký 🙂
Jo, já jsem letos moc neuklízela, teda uklid proběhl při malování a okna mi umyla mamča a já si udělala výzdobu, takže vánoce už mužou klido dorazit. Holky a co dárečky? máte nakoupený?

pajici
1. dec 2008

No já jsem právě taky nechtěla dávat po nás a hlavně budeme přepavkovaný, ježe manža si hrozně přeje aby se jmenoval po něm, no ještě vubec nevim jak to dopadne, ještě na to máme 2,5 měsíce
To nevim po kom, ale myslim si že, to spíš dělá na schvál, protože když si chce někdo sáhnout jak kope, tak zrovna přestane jako kdyby to věděl, no bude to pěkný zlobydlo 😀

evitkamalicka
1. dec 2008

Adamko zaspal, takze ho nebudem budit aby som ho obliekla, pojdeme von ked sa vyspi, idem si urobit kaficko a dat do poriadku kuchynu

prcekkk
1. dec 2008

páji,tak to s tím kopáním máme stejný 😉
já to s úklidem taky nepřehánim,jen tak decentně...aby se neřeklo 🙂

pajici
1. dec 2008

evi tak bude odpolední procházka 🙂

prcekkk
1. dec 2008

evit,taky dopíjím kafíčko 🙂 a v kuchyni bych taky potřebovala uklidit 🙂 půjdu na to za chvíli

pajici
1. dec 2008

prcku asi tak nějak 😉 😀

prcekkk
1. dec 2008

páji a už máš koj.podrpdu?

pajici
1. dec 2008

prcku ještě ne, ale koukala jsem na ně a uplně jsem se z nich zděsila, já nemám ráda když jsou jen látkový, já mám ráda když jsou trocu vystužený, no a v moji velikosti mi přijdou jak padáky 😒 Pujdu si ji koupit v lednu 😉

prcekkk
1. dec 2008

viď a nemá to žádnou kostici 😒 taky mi příjdou hrozný...

prcekkk
1. dec 2008

a co adventní věnec?máš hotový? 🙂

pajici
1. dec 2008

jo,jo 😖 a nejhorší mi přijde že v ni budeme i spát 😒

prcekkk
1. dec 2008

😝 fůůůůj 😀

pajici
1. dec 2008

no jo no, ale co by jsme pro ně neudělali,co? mazlici naši 😵

prcekkk
1. dec 2008

tak nějak 😉 ono se to chvilku vydrží a pak ji s radostí vyhodim 😀

pajici
1. dec 2008

jo,jo 😀
prcku kdy jsi byla u zubáka, já jsem se konečně dokopala k tomu abych se objednala, tak tam jdu 10, vubec se mi tam nechce, to tam zase určitě najde kazů 😒

prcekkk
1. dec 2008

u zubaře?to si pamatuju přesně 9.9. 😉

pajici
1. dec 2008

já tam jdu teda docela pozdě 😅 , no hlavně že mě objednala a že to ztihnem do porodu.

nechynka
1. dec 2008

kuk babizny 😀

prcekkk
1. dec 2008

páji,to je hlavně...hlavně,že to stihneš 😉

musim se rozloučit,jdu vařit obídek a trošku uklidit 🙂 mějte se s mazlikem krásně a opatrujte se

prcekkk
1. dec 2008

no nazdááár,já se zrovna chystám uklízet 🙂

pajici
1. dec 2008

nazdárek nechy 😀 Tak jak v práci?

nechynka
1. dec 2008

prcku ještě nechoď ☹

paji,ahoj....v práci na prd...doma je líp 😉

pajici
1. dec 2008

prcku tak ještě neuklízej 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre