• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začali sme a stale začíname IX.

3. júla 2012 
lu jéé takže kašičky. No to se těším, ale já chci do 6 měsíce kojit plně. příkrmy začnu hlavně kvůli tomu železu, které se hOnzíkovi z MM nebude dostávat.. určitě začnu zeleninou, sladkým až pozdějši, aby mi neplival zeleninu :grinning:
28. apr 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prcekkk: Ale nedoplatila, slyšela jsem, že nejlepší a jediné možné řešení, jak naučit dítě spát je po koupání a krmení, jak se začně žmolit a být unavené, šup do postýlky a maximálně dát cucek, jinak nechat vyřvat. Nám Eliška usíná naprosto ukázkově.....ťuk, ťuk, ťuk. Okoupu, nakrmím a za chvilku ji dám do postýlky a už ani nějak nekňourá, zbudí se třeba za hodinku, dám jí cucek a pokračuje dál. Naprostá paráda. Neboj prcku, to se vystříbří...
evit,tak to už je taky pěkný kus chlapa,co? :wink:
mno to pozor, já mám kojence a má 7,81 kg!!! :sweat_smile:
28. apr 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to plně kojeného prosím pěkně

ale ohledně UM je to známá věc, že děti řibírají více, proto se musí hlídat
megn. No já jsem začala dávat od 5. měsíce, bylo mi jí líto, že chuďátko nemůže :slight_smile: Ale kašičku jsem začala až teď. Taky jsme začínaly zeleninkou, ale kupodivu, naší Elišce šmakuje víc než ovoce.
Lu a před koupáním je jak dloho vzhůru?

musim končit,jdeme baštit
28. apr 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlídat?a co mu mám říct,když řve hlady? :grinning:
28. apr 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu tak to je šikulka, že ji šmaukuje více zeleninka.. mi včera doktorka říkala, že dlouho plně kojené děti někdy dělají cavyky.. jsem zvědavá a těším se na to, to joo. Musíme objednat židličku
28. apr 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéé ja valím,, Honzík je vzůru

mějte se kočky

prcku pozdrav Kubíka
28. apr 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prcekkk: Nic, dávej malému, kolik chce. No ona je vzhůru vždycky tak max. 4 hodiny, takže před koupáním tak 3 - 3 a půl. Nechte si šmakovat....
28. apr 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jen mně všechny nezdrhnite. Malá usnula....
megn: Ahojky.
megn: No šak my bojujeme s čajem doteď. Už asi 3 týdny se ji to snažím naučit a až teď mi trošku pije. Vystřídala jsem různé flašky, hrnečky, koupili jsme speciální hrneček na naučení a nic. Nakonec vyhrál hrneček, takové to pítko s třeba dírečkama, ale pořád to ještě není úplně super, ale už aspoň pije.
28. apr 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, no, to jsem vás dobře prošvihla, tý jo.
jdu vás dočíst
28. apr 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :dizzy_face: právě jsme vylezli z pelechu....já jdu snídat a Kubík sleduje telku :sweat_smile: .Přes den se tu ukážu,tak doufám,že tu někdo bude :frowning2:
30. apr 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tady fakt nikdo není? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. apr 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jsem tu....jsem byla ve městě nakupovat ale nekoupila jsem nic páč jsem zapoměla peněženku v práci...ach jo...ta demence :grinning:
30. apr 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,já zrovna taky nakupuju :sweat_smile: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=9736943&tab=8

a jak je jinak?
30. apr 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prcku,to vypadá zajímavě a prakticky :wink:
jinak nic....už mě to v práci neba a v pondělí přijde místo mě paní :stuck_out_tongue_closed_eyes: stresuju,že nebudu moct vůbec na net a hlavně nevím jak ji to všechno vysvětlím a co budeme dělat,mi přijde-že když nejsem na netu-tak mám všechno šup šup udělany....tak asi na sebe budeme kkoukat :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

prcku a plánujete letos dovo?
30. apr 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no právě,říkám si,že teď přes léto by se mohlo hotové mléko zkazit,tak to radši udělám takhle :wink: a k postely ještě termosku s horkou vodou a koj.vodu a můžeme mixovat

hm,tak to bude pruda,co?už aby si byla doma a odpočívala,že?

letos asi žádná dovolená nebude,max.nějaký výlet :wink: ale to nevim,jestli MM přemluvim :sweat_smile:
30. apr 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tady se spí? :frowning2: .
30. apr 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prcku,já tě obdivuju,že to tak zvládáš...já si vůbec nedokážu představit,že nebudu kojit....kdo mě naučí míchat to mlíko??? :fearful: :pensive:
a vůbec si nedokážu představit,že mimčo v noci řve....budu hrozná matka :pensive:
30. apr 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prcku a promiň,že jsem neodepsala na sms...jaksi poslední dobou nemám energii na nic :pensive:
a pohlaví jsme si nenechali prozradit...prostě je nám to vážně fuk....i když máme tušení co to asi bude-takový typ :wink: :grinning:

a kam bys chtěla vyjet na výlet? určo manžu překecáš neboj :wink:
30. apr 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
námícháš to snadno,je tam vzadu návod :wink: to noční vstávání je horší,ale dá se....dnes ale měla taky nervy na pochodu,to se neboj

fakt?a co si myslíš,že to bude?doufám,že nevěsta pro Kubíka :grinning:

vůbec netušim kam,ale chci prostě jen vypadnout z domu a basta :wink:
30. apr 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co dneska,kam razíte na čáry?
30. apr 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prcku nikam...já se jdu podívat k našim...a manža je s chlapama v práci v hospodě a dorazí do 8hod do večera a pak má hokej tak s ním nebude řeč. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a já si trošku pouklízím,upeču nějakou buchtu a budu odpočívat a zítra budu slavit 1.máj nicneděláním :slight_smile:
a ať tě manža nezapomene zítra políbit pod rozkvetlou třešní :wink:
30. apr 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj,snad to zvládneme.my zítra sázíme brambory...já jsem ovšem letos omluvena,budu prý vařit oběd :wink:
30. apr 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my už máme naštěstí zasazeno...tak před 14dny :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale taky nemusím letos nic dělat...to je aspoň výhoda,co? :sunglasses: :grinning:
a už víš co budeš vařit?
30. apr 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a v nejhorším tě může políbit Kubík...to se taky počítá :grinning: :dizzy_face:
30. apr 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok