Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

megn
28. apr 2009

lu jéé takže kašičky. No to se těším, ale já chci do 6 měsíce kojit plně. příkrmy začnu hlavně kvůli tomu železu, které se hOnzíkovi z MM nebude dostávat.. určitě začnu zeleninou, sladkým až pozdějši, aby mi neplival zeleninu 😀

lu82
28. apr 2009

prcekkk: Ale nedoplatila, slyšela jsem, že nejlepší a jediné možné řešení, jak naučit dítě spát je po koupání a krmení, jak se začně žmolit a být unavené, šup do postýlky a maximálně dát cucek, jinak nechat vyřvat. Nám Eliška usíná naprosto ukázkově.....ťuk, ťuk, ťuk. Okoupu, nakrmím a za chvilku ji dám do postýlky a už ani nějak nekňourá, zbudí se třeba za hodinku, dám jí cucek a pokračuje dál. Naprostá paráda. Neboj prcku, to se vystříbří...

prcekkk
28. apr 2009

evit,tak to už je taky pěkný kus chlapa,co? 😉

megn
28. apr 2009

mno to pozor, já mám kojence a má 7,81 kg!!! 😅

megn
28. apr 2009

a to plně kojeného prosím pěkně

ale ohledně UM je to známá věc, že děti řibírají více, proto se musí hlídat

lu82
28. apr 2009

megn. No já jsem začala dávat od 5. měsíce, bylo mi jí líto, že chuďátko nemůže 🙂 Ale kašičku jsem začala až teď. Taky jsme začínaly zeleninkou, ale kupodivu, naší Elišce šmakuje víc než ovoce.

prcekkk
28. apr 2009

Lu a před koupáním je jak dloho vzhůru?

musim končit,jdeme baštit

prcekkk
28. apr 2009

hlídat?a co mu mám říct,když řve hlady? 😀

megn
28. apr 2009

lu tak to je šikulka, že ji šmaukuje více zeleninka.. mi včera doktorka říkala, že dlouho plně kojené děti někdy dělají cavyky.. jsem zvědavá a těším se na to, to joo. Musíme objednat židličku

megn
28. apr 2009

jéé ja valím,, Honzík je vzůru

mějte se kočky

prcku pozdrav Kubíka

lu82
28. apr 2009

prcekkk: Nic, dávej malému, kolik chce. No ona je vzhůru vždycky tak max. 4 hodiny, takže před koupáním tak 3 - 3 a půl. Nechte si šmakovat....

lu82
28. apr 2009

Jen mně všechny nezdrhnite. Malá usnula....

lu82
28. apr 2009

megn: Ahojky.

lu82
28. apr 2009

megn: No šak my bojujeme s čajem doteď. Už asi 3 týdny se ji to snažím naučit a až teď mi trošku pije. Vystřídala jsem různé flašky, hrnečky, koupili jsme speciální hrneček na naučení a nic. Nakonec vyhrál hrneček, takové to pítko s třeba dírečkama, ale pořád to ještě není úplně super, ale už aspoň pije.

foogy
28. apr 2009

ahoj holky, no, to jsem vás dobře prošvihla, tý jo.
jdu vás dočíst

prcekkk
30. apr 2009

Dobré ránko 😵 právě jsme vylezli z pelechu....já jdu snídat a Kubík sleduje telku 😅 .Přes den se tu ukážu,tak doufám,že tu někdo bude ☹

prcekkk
30. apr 2009

tady fakt nikdo není? 😝

nechynka
30. apr 2009

ahoj jsem tu....jsem byla ve městě nakupovat ale nekoupila jsem nic páč jsem zapoměla peněženku v práci...ach jo...ta demence 😀

prcekkk
30. apr 2009

ahojky,já zrovna taky nakupuju 😅 http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=9736943&tab=8

a jak je jinak?

nechynka
30. apr 2009

prcku,to vypadá zajímavě a prakticky 😉
jinak nic....už mě to v práci neba a v pondělí přijde místo mě paní 😝 stresuju,že nebudu moct vůbec na net a hlavně nevím jak ji to všechno vysvětlím a co budeme dělat,mi přijde-že když nejsem na netu-tak mám všechno šup šup udělany....tak asi na sebe budeme kkoukat 😔 😝

prcku a plánujete letos dovo?

prcekkk
30. apr 2009

no právě,říkám si,že teď přes léto by se mohlo hotové mléko zkazit,tak to radši udělám takhle 😉 a k postely ještě termosku s horkou vodou a koj.vodu a můžeme mixovat

hm,tak to bude pruda,co?už aby si byla doma a odpočívala,že?

letos asi žádná dovolená nebude,max.nějaký výlet 😉 ale to nevim,jestli MM přemluvim 😅

prcekkk
30. apr 2009

tady se spí? ☹ .

nechynka
30. apr 2009

prcku,já tě obdivuju,že to tak zvládáš...já si vůbec nedokážu představit,že nebudu kojit....kdo mě naučí míchat to mlíko??? 😨 😔
a vůbec si nedokážu představit,že mimčo v noci řve....budu hrozná matka 😔

nechynka
30. apr 2009

prcku a promiň,že jsem neodepsala na sms...jaksi poslední dobou nemám energii na nic 😔
a pohlaví jsme si nenechali prozradit...prostě je nám to vážně fuk....i když máme tušení co to asi bude-takový typ 😉 😀

a kam bys chtěla vyjet na výlet? určo manžu překecáš neboj 😉

prcekkk
30. apr 2009

námícháš to snadno,je tam vzadu návod 😉 to noční vstávání je horší,ale dá se....dnes ale měla taky nervy na pochodu,to se neboj

fakt?a co si myslíš,že to bude?doufám,že nevěsta pro Kubíka 😀

vůbec netušim kam,ale chci prostě jen vypadnout z domu a basta 😉

prcekkk
30. apr 2009

a co dneska,kam razíte na čáry?

nechynka
30. apr 2009

prcku nikam...já se jdu podívat k našim...a manža je s chlapama v práci v hospodě a dorazí do 8hod do večera a pak má hokej tak s ním nebude řeč. 😝 a já si trošku pouklízím,upeču nějakou buchtu a budu odpočívat a zítra budu slavit 1.máj nicneděláním 🙂
a ať tě manža nezapomene zítra políbit pod rozkvetlou třešní 😉

prcekkk
30. apr 2009

neboj,snad to zvládneme.my zítra sázíme brambory...já jsem ovšem letos omluvena,budu prý vařit oběd 😉

nechynka
30. apr 2009

my už máme naštěstí zasazeno...tak před 14dny 😝 ale taky nemusím letos nic dělat...to je aspoň výhoda,co? 😎 😀
a už víš co budeš vařit?

nechynka
30. apr 2009

a v nejhorším tě může políbit Kubík...to se taky počítá 😀 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre