Začali sme a stale začíname IX.

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉
megn
5. jún 2009
Anet taky furt uklízíš, vaříš, lítáš kolem prcka? Furt dokolečka dokola co? Mi příjde že nic nestíhám a že mám furt bordel 😃
prcekkk
5. jún 2009
tak nějak 😉 ale co se dá dělat,ne?
megn
5. jún 2009
jansě, není kam spěchat. Ale vem to tak, že to strašně rychle uteče! ]-(
evitkamalicka
5. jún 2009
megn my by sme chceli 3 deticky ale este uvidime ako sa podari...mne adamko spinka doobedu 1-2 hodinky ako kedy a potom ked sa naobeduje este 2-3 hodinky a potom uz az vecer
prcekkk
5. jún 2009
megn,to máš pravdu,vždyť Kubíkovi už bude na chvíli 5M =-)
megn
5. jún 2009
evi UŽ AŽ 😃 mi Honzík po obědě ani tolik nespí, jsem ráda že vytuhne na hodinu 😃 a i ta hodina je až až
megn
5. jún 2009
prcku vidíš to a a onhedá jsme rodily. =-)
prcekkk
5. jún 2009
megn,takže nespí moc přes den ani v noci?jůůůů =-)
prcekkk
5. jún 2009
je to šílený...vzpomínáš na to někdy?na porod?
megn
5. jún 2009
a tak jako jo spí a nespí 😃 dopoledne tak max2 hodiny a odpoledne po částech, asi ty 2 hodky dá, někdy ani to né
megn
5. jún 2009
vzpomínám a často, taková hezká nostalgie, ikdyž to ku*evsky bolelo 😃
megn
5. jún 2009
ta nechynka se neukáže a neukáže. 😞
megn
5. jún 2009
nic dámy jdu vysáváat, páč pak uložím Honzíčka.. tak ať do té doby nejní moc protivný
megn
5. jún 2009
stejně jste se někam zdáchly, tak zas příště a snad brzy. 🙂
mějte se x-)
evitkamalicka
5. jún 2009
ja obedujem :-N
megn
5. jún 2009
aha evi, tak si nech chutnat 🙂
co máš dobrého?
Já vysávám, uff, ale nějak mi to nedalo se podívat, tak zas valím :-N
prcekkk
5. jún 2009
musim se rozloučit...teď jsme měli kašičku a jdeme na vzduch.mějte se krásně a přeju krásný víkend x-)
evitkamalicka
5. jún 2009
mam cestoviny s mozarellou a paradajkami, zdravy obed kedze chudnem 🙂
megn
5. jún 2009
jo holky hezký víkend. 🙂
danka24autor
5. jún 2009
hojky slubujem ze zajtra hodim niejake fotky 😃 😃 alebo radsej nie mame 139g x-) x-)
megn
5. jún 2009
danuš jak máme? Kdo má? Ty? Jasně hoď fotošku, zítra se půjdu určitě podívat 😉
danka24autor
5. jún 2009
no takze tlaciaren nieje na scenovana tak fotky nevlozim drobceka janko my slubil ze zajtra mi nainstaluje 😉 tak som zvedava 😃
megn
6. jún 2009
teda to jsou zase výmluvy 😃
nakukuju, páč se chystáme na plavčo. Jen musím vzbudit Racochejlíka a valíme. Takže se určitě příjdu podívat a zkontrolovat stav.
😉 🙂
megn
6. jún 2009
tož na mne moje milá nezabudni 🙂
megn
8. jún 2009
tož kaj to vázne dani? Kde je to foto?
danka24autor
8. jún 2009
prepacte ale pc mame odpojeny lebo sme skladali nabytok a premiestnujeme stol s pc tak musite mat kusok strpenia prosiiim 😉 x-) x-) x-)
danka24autor
8. jún 2009
meganka posnazime sa a este aj tlaciaren so skenerom nieje nainstalovana takze sory ...
megn
8. jún 2009
danuška ty jsi mistr ve výmluvách 😃 jak se daří těhule? ten 18 tt v pase je neuvěřitelný! Jak se cítíš? Co pohyby, nějaký náznak? x-)
lu82
9. jún 2009
Ahojky holky, tady to moc nežije teda. Budu muset začít chodit častěji 😃 My se pořád snažíme a cvičíme tu vojtovku, malá řve jak tur, ale dnes nás sestřička pochválila, že to děláme správně. Tak snad to k něčemu bude. Jo a taťka nám bude jezdit přes týden pracovat pryč, takže budeme sami 😞 4 měsíce 😢
wrtulka
9. jún 2009
Ahojky Lu moc ráda tě vidím🙂
dost často ti nakukuju do albíčka jak krásně ti malá roste a je to super mímo x-) x-)