Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

wrtulka
10. jún 2009

jo ty fusekle samozřejmně musí být čisté 😀 😀

wrtulka
10. jún 2009

co jsem udělala se těžko vysvětluje nejsem si jistá že to byla 100% moje chyba .. nicméně řekněme že byla.. beru to tak.. příště si dám pozor..
no a šéfová to za mě musela opravit.. tak byl šéf kvůli tomu naštvanej.. což taky chápu..
Však já to tak beru že se chyba stane každému - jen když na mě zvýšil hlas a začal plivat jed (ve vzteku což se taky dá pochopit) tak jsem to neustála no...
on je v 99% pohodovej však tohle byl první komflikt za dobu co tu jsem..(doufám že na dlouho poslední!)

megn
10. jún 2009

wrtulko ju takové fusky mám doma. Jedny takové oranžové s kytičkama, akurát tedy, že mi dost zhrubly a jsou jak šmirgl, tož to by si Honzík mohl poškrábat fasádu. 😅 Ti pejsci jsou moc fajn se mi líbí, někdy asi prubnu. Už loni jsem je očumovala, ale teď jsem v období kdy mě nic neuchvátilo, ale až se do toho dostanu tak pak jedu. Asi to znáš, to pak člověk na něčem furt ulítává. Ta sousedka si takto přivydělává? Nu ono mě šití taky moc neba, spíš to malování, ale malovat moc neumím 😀 jen na perníčky a v té cukrářské lokalitě jsem zručná.
To malování na hedvábí vypadá jak? Ona moje mamka jak dělá ve škole umí ledasco, takže u ní ty výtvory jen očíhnu a nepídím se po tom dál, páč mi to příjde náročné. Ubrouskovku znám, párkrát jsem zkoušela. Mamka i drátkuje a sestra ta dělá bižu.. něco snad i voskuje. Ale to už je na mne privela 😀
se aspoň odreaguješ 😉 Na jak dlouho si vezmeš dovču? S tím máš spojedné i to Brno?

wrtulka
10. jún 2009

malování na hedvábí je jednouduchý.. jak to vypadá ...
třebas takhle:
http://hedvabi.unas.cz/gallery.php?modul=galler...
a jde o to že se dá koupit už ten jako by obrázek a ty si ho jen vybarvíš - jak jsou omalovánky..
jakože černou kontury a pak vybarvíš vnitřek.. rozpíjí se to takže vybarvování jde samo 😵 já udělala takhle 2 obrázky první nic moc...
ten druhý jsem si vybrala jednouduchý motiv - kytku s velkými okvětními lístky a povedla se tchýňce jsem to dala jako dárek a má to pověšené na okně jako ozdobu..
no pokud jde o dovču tak uvidím jak mi bude nejradši bych si ji vzala už na pátek ale asi až od pondělí nebo úterý..stejně ve čt nebo pátek budu muset do Brna na krev a to bych si ji brala..
tam pojedu večer potažmo odpoledne asi až přímo do Hodonína.. k Helí aby byl ještě časík pokecat a tak.. a ráno mě pak hodí na vlak do Brna (asi 1/2 hodiny) kde si skáknu na krev, vyřídím všechno potřebný s dotkorama a asi poprosím o neschopenku a bude

megn
10. jún 2009

se omluvuji wrtul, byli jsme na kalmetizaci na kontrole očkování TBC
Jéé takže malování na hedvábí je tak jednoduché? jsem nevěděla, že se jen vybarvuje, jsem myslela že to co máš v albu si regulérně namalovala. No hledala jsem v tom vědu 😅 Předlohu sis koupila ve specializovaném obchodě, či někde na webu? Ten druhý obrázek co se ti povedl si ještě nějak jinak upravovala, že si ho tchýně pověsila?
To je fajn, že můžeš v tom Brně někde i přespat 😵 neschopenku si vyřiď, oddech ti prospěje, doma můžeš tvořit, zabavíš se, pokoňuješ a bude fajn 🙂

wrtulka
10. jún 2009

v pohodě já v mezičasech pracuju 😉
a co malej nebrečel u doktora?
No všechny propriety na ubrouskovou metodu i na malování na hedvábí se dají objednat na netu .. mě to přišlo do 3 dnů domů všechno pohoda jazz 😵 😵
Já nebudu spát úplně v Brně Heli bydlí u Hodonína ale i to mi moc pomůže.. když bych chtěla jet na 7 mou ráno do Brna vlakem tak bych musela vyjet ve 12 v noci což je nesmysl..
a jet ráno tuhle šílenou štreku autem - vstávat ve 3 to bych si moc nepomohla.. a někde tam parkovat a vůbec..
takhle sednu odpoledne do vlaku večer pokecám s Heli přespím a kolem 5 tý vstanu sednu na vlak a o půl 7mý jsem v Brně 😉 😵 jen doufám že nebudou mít české dráhy sekeru to by byl slušenej průser 😔
Pokud jde o koníkování vlastně bych nejradši koníkovala co nejmíň abych nešpekulovala, nenervovala se a tak.. uvidíme..

megn
10. jún 2009

ty jsi ještě tady na příjmu? 😕 Honzík neplakal, jen mu ta paní tam zkontrolovala na rameni takové to razítko co máme všichni 😀 jestli byla reakce a není třeba přeočkovat TBC. Tak mě napadlo jestli nevíš co Lucka, už jsou s Vojtíškem doma?
Každopádně je nesmysl cestovat takhle v noci, tfuj. Autem, či vlakem, čímkoliv, brr! Bych měla strach!
Ono s tím koníkováním je to asi těžko, páč je to tady sám mimišák, ale zase tady máš kamarádky které ti pomůžou, zvednou náladu, potěší aták si myslím 🙂
Jdu obědvat, tak ať ti to v práci utíká.

foogy
12. jún 2009

Luci, až budeš mít chvilku, přijď za námi, ať nám povyprávíš, jak se máš a co Vojtíšek, jestli je hodnej!!! Na fotkách vypadá kouzelně!!!!! 😵

megn
12. jún 2009

jůů Luci už je doma a fotky Vojtíška na koníkovi, to je lalínek krásnej a tak maličkej 😵 Blahopřejeme ještě jednou ahlavně přejeme zdravíčko! Luci jsme zvědavá na podrobnosti porodu 🙂

megn
12. jún 2009

danuška koukám do alba a furt nic 😔

megn
12. jún 2009

náhodou někdo na pokec? Mám chvilku, dítě spí a úklid, žehlení a jiné nesmyslné práce chvíli počkaj 😀

megn
12. jún 2009

halooo halooooo

megn
12. jún 2009

Nikde?

megn
12. jún 2009

Nikdo?

wrtulka
12. jún 2009

Ahojky megn 😉

megn
12. jún 2009

jéé ahojky wrtulko 🙂

megn
12. jún 2009

jak se máš při pátku? Jak ti je?

foogy
12. jún 2009

jsem tu taky!! psala jsem si se švagrovkou po skypu

megn
12. jún 2009

ahoj foogynku tak jakpak dietíš, cvičíš atááák?

foogy
12. jún 2009

Holky, já jsem včera málem s kámoškou odrodila. Šla jsem za ní na návštěvu do nemocnice (ona tam už týden ležela, pač měla špatnej průtok krve v pupečníku) a sedíme na lavičce na chodbě a ona se zkroutila, že má křeč v břiše, že asi prdíky. Tak jsem jí ty "prdíky" stopovala a byly po 10ti minutách. Po půl hodině jsem to nevydržela a řekla, ať jde za doktorem, ať jí natočí monitor a v 10 psala, že prej jí řekli, že to porod není. A ve 4 hodiny ráno porodila zdravého 2,4 kg chlapečka!!!!!!!!!!!!!! A manžel porod stihl, on pracuje v Praze, ale stihl přijet, tak jsem byla moooc ráda!!!

megn
12. jún 2009

Foogy to je teda úsměvné 😀 kontrakce po 10 minutách ještě nic nejsou, otázka je jak rychle se budou zkracovat a mamka se bude otvírat. Někdy to je rychlost radost. To pak doktoři čumí na drát 🙂
foogy to porodila i na termín, nebo před, že to je takový drobeček?

foogy
12. jún 2009

megn - no, ve 20 hodin jí na monitoru řekli, že to porod není, že se prej jenom mrcasí děloha.
A nevim, jak rychlé nebo pomalé to měla, dneska si budeme volat, tak mi podrobnosti řekne. Tak jsem zvědavá.
Megn a rodila ve 38.tt. Ale drobek, viď? Ale on to určo dožene 😉

megn
12. jún 2009

To dožene razdva. Takového maličkého mimušáka si ta mamča musí užít, vyroste rychlostí blesku 🙂
Ony ty monitory jsou kolikrát k prdu, mi normálně ani stahy neukazovaly když jsem je měla, rodila jsem a byla jsem na 7 cm otevřená 😀
jak se daří?

megn
12. jún 2009

a hospodaří? 🙂

foogy
12. jún 2009

megn - aha, tak to je legranda, haha

já dobrý, studio nám jede, tak jsem ráda, miluna má taky práce habakuk - denně jezdí do Pragu, takže se moc nevídáme, ke všemu v sobotu taky pracujeme, takže nám zbývají jedině neděla, ale nestěžuju si, aspoň mám čas chodit cvičit.

A jak se máte vy? co tchýně - chodí vozit?

megn
12. jún 2009

ženské nechrápejte 😀

megn
12. jún 2009

Foogy nechodí vozit. My jezdíme tam. Popř. hlídá když potřebuji, třeba zítra pohlídá, páč pojedeme na bembajz 🙂
to jsem ráda, že se vám daří, to je moooc fajn. Co tvoje práci tedy obnáší ve studiu?

foogy
12. jún 2009

megn - ahá. Hlavně, že hlídá 😉 A co to je bembajz???
No, sedim tady, piju kávičky, papám, koukám na filmy, kecám s kámoškama, když se staví... 😀 😀 😀
A taky odchytávám lidi, nabízím, vysvětluji, radím, objednávám a dělám účto

megn
12. jún 2009

foogy takže jsi holka pro všechno 😀 náplň práce je teda bombová 😀 prosímtě co ty můžeš baštit krom salátu? 😕 😀
hmm takže jsi už znalá ve zboží? Jaké značky prodáváte?
bembajz je badminton 🙂

foogy
12. jún 2009

megn - blbnul mi kůň
jojo, pro všecko, no, ale nevadí mi to. Děláme pro sebe a na sebe, takže to člověka baví daleko víc. Nikdo mě nebuzeruje, to mi vyhovuje nejvíc, dělám si co chci a kdy chci 😉 Akorát miluna jednou za čas přijede mě sem zkontrolovat, to se pak nestačí divit 😀
megn - já jím teď každé 2 - 3 hodiny, víš, takže tady vlastně jím furt 😉

megn - tak vy i takhle sportujete, jo? to je bájo, že tchýňka pohlídá. Hele a co vůbec DAR? Jak jemu se líbí přírůstek do rodiny? Co na něj říká?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre