Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

prcekkk
17. jún 2009

megn,mámese fajn,začali jsme chodit plavat a jinak jsou dny furt o tom samým - vždyť to znáš ne? 😉
díky včera měl Kubík 5M a my 2výročí od svatby

foogy jj jahůtky baštíme taky

evitkamalicka
17. jún 2009

ahoj kocky...aky mate den? ja prave dokoncujem torticku pre svokru, zajtra ju dostane k narodeninam, tak potom pridam foto 😉

prcekkk
17. jún 2009

no on spal,ale jen hodinu 🙂

prcekkk
17. jún 2009

ahojky evi 🙂

megn
17. jún 2009

prcku no jo už včera 5M toto letí co? Gratuluji k druhému výročí! Jak jste slavili?

evitkamalicka
17. jún 2009

prcku tak ako? maly poslucha?

megn
17. jún 2009

foogy jahůdky máme Polské, tady je prodávají na každém rohu ve velkém. Takže máme každý den 🙂 nemáme zahrádku víš jak 😉

megn
17. jún 2009

evi ahoj, jaký dort děláš, s čím? Ovocný, nebo čokoládový, jaké ozdůbky? Marcipán?

foogy
17. jún 2009

ahoj evit

prcku - tak to je obrovská gratulace!!!
A přesně - povídej, jak jste slavili s manžou??? Byla nějaká aspoň romantická hodinka? 😵

evit - to nám vyfoť, jsem zvědavá

prcekkk
17. jún 2009

megn,vínko.... 😀

evi,jakš takš,když se mu chce 😉

prcekkk
17. jún 2009

foogy,blázníš????šli jsme v 9 spát 😀

evitkamalicka
17. jún 2009

megn robim biely korpus, coko plnka+banany a potahujem to K2(hmota na potahovanie) a zdobim WI(hmota na kvietky a ozdoby)

megn
17. jún 2009

prcku vínko ? nebo šampus, džagody a pak vana? 😀

foogy zajímavé s tím bílým pečivem... sic to vypadá jako výmluva. Ale čerstvý rohlík je čerstvý rohlík žejo?! 😅

evitkamalicka
17. jún 2009

prcku este je malinky...nas posledny tyzden zas vymyslam, obavam sa ci mu nejdu ocne zuby

foogy
17. jún 2009

megn - ty jahůdky, hlavně, že jsou, ne? Já dostala od našich a teď mě zásobují tchánovci

megn - jsem byla u dietologa, tak ten mi to říkal. že je fakt pravda, že do tmavého pečiva se přidává karamel, aby to pečivo bylo tmavé. Takže třeba ať jím bílé a nebo bílé se zrníčkama. I když prej ty zrníčka, co tam jsou, to je prej akorát z válu....

prcekkk
17. jún 2009

megn,na tohle není čas 😀

evi,kuba slintá jak blázen už 2měsíce a zuby furt žádný

megn
17. jún 2009

prcku ty chodíš tak brzy? Jako aby ses vyspala jo?

evi kuš stakovým názvy, to je jak hora K2 a ostatní nesmysly. česky hezky, hmot je habakuka. Marcipánová fálešná ze sušeného mléka, někdo dělá ze salka, pak máš hmoty z jistrocelévho sirupu, nebo z bonbonu aj.
ááha už to vidím na mimibazaru

megn
17. jún 2009

prcku jak se vám líbí na bazénu?

prcekkk
17. jún 2009

megn,já chodim se slepicema,jsem hotová

evitkamalicka
17. jún 2009

megn K2 je mandlova hmota a WI vanilkova

prcekkk
17. jún 2009

je to super,zítra jdeme podruhé,Kuba je ve svým živlu

evitkamalicka
17. jún 2009

nie je to falosny marcipan doma robeny, su to origos cukrarske hmoty 😉

megn
17. jún 2009

foogy já na bílé pečivo nějak moc nebyla, vždy jsem preferovala tmavé, kvůli linii a tááák 😀 mno a od porodu jím hlavně bílé, hlavně rohlíky, třeba rohlík na snídani.. začalo to u kojení, že se nemsí tamto a ono.. nic nadýmavého, mno a rohlík suchý jen tak s carem, či Meltou je pro mě ňam 🙂

evitkamalicka
17. jún 2009

prcku super ze sa mu paci vodicka, ja by som tiez rada sla, ale nemam tu nic nablizku

megn
17. jún 2009

prcku se slepicemi 😀

megn
17. jún 2009

chodíte přímo na nějaký kurz, kolik mimin a mamin?

megn
17. jún 2009

evi dobře se dělá s hmotama?

prcekkk
17. jún 2009

co je na tom k smíchu?

evitkamalicka
17. jún 2009

megn velmi dobre, len to chce cvik...ked som s tym robila prvy raz, myslela som ze to hodim o zem, treba si najst sposob

megn
17. jún 2009

prcku ta mateřská že je vysilující co? 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre