Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

megn
17. jún 2009

prcku 150? asi dle typu kaše.. snad se brzy i ty vyspíš 😉

foogy
17. jún 2009

prcku - ty už máš gelovky, jo? ses ani nepochlubila!!!! Paráda! A chodíš ke stejné holčině nebo máš někoho nového?
Mamuš na mě neměla čas, tak jsem byla u kámošky, která je dělá teprve chvilku, ale jsou krásný!!!! I mamka slintala, haha 😉

Holky, já nebyla snad 5 let na kosmetice, tak se chci objednat na vyčištění, ale já se dycky osypala, tak to bude prča, pač si tam ponesu svoje vlastní krémičky a masky, haha

megn
17. jún 2009

foogy jsem byla na kosmetice naposledy před rokem, od té doby nejní čas. Ale zato jsem byla před 14 dny u kadeřnice, minulý týden na manikúře, párkrát jsem si zašla na solárko ať se hned na dovče nespálím. Ten loňský těhu rok byl náročný na vzhled 😅

ty máš gel, nebo pryskyřici?

foogy
17. jún 2009

megn - já mám gelovky

do solárka, jo? hm, to se někdo má!!! 😉
Já se opalovala v neděli asi 20 minut a fakt to připalovalo, jsem si spálila pruh na bříšku 😖

megn
17. jún 2009

foogy já se chytla v neděli u rodičů když jsem jezdila traktorem a sekala zahradu 😀
jsem jinak typ co jde do hněda, nicméně jsem loni pořádně ani nebyla na sluníčku, páč jako těhotná jsem se venku ani necítila.. no tak snad se na té dovče nespálím 🙂

co sis nechala udělat, klasicky francii?

megn
17. jún 2009

foogy co sis dala na ten obídek? a už zase v práci co? 🙂

foogy
17. jún 2009

megn - to to žahlo v neděli, co? Já jsem zase bílej, takže ještě dneska to mám do červena - hnus jalovej, no, co ti mám povidat 😉

a nemám klasiku, ale mám gel růžovo-fialovej - konce a do toho bílo - stříbrnou kytičku - je to krása 😵
A k obědu jsem měla to kari a jojo, už jsem v práci, teď si uvařím vitakávičku 🙂

megn
17. jún 2009

hmm dle popisu to musí vypadat hezky, kytičky mám ráda na nehtíkách.. blbé je to, že mi to na vlastních dlouho nevydrží 😖

šrotíš keramiku, sprcháče, vlastnosti aták? Nebo jak oblbuješ zákazníky? 🙂

foogy
17. jún 2009

megn - mooc hezký to je. Hlavně, jak jsem nosila 5 let francii, tak tohle je teď pro mě veliká novinka a furt jsem se na ty nehty koukala, haha.

megn - nešrotim, surfuju, ale měla bych dělat účto, ale nechce se mi, sem fakt líná

megn
17. jún 2009

foogy když ony jsou zajímavější věci na práci jako koník co? 😀
účtuješ jako všechno, příjemky výdejky, vše i spojené se studiem?

foogy
17. jún 2009

megn - to si piš
hlavně tady mám to účto a potřebovala bych ho dát do kupy, ale nemůžu se prostě donutit. Odvádíme čtvrtletně DPH, takže pak dycky toho 10. čumim, haha, že nestíhám 😀
Mám poslední dobou takovou nemakčenko náladu. Až mě to samotnou štve. A třeba dneska:teď mi volá miluna, že už jede domů, že bude sekat zahradu a já mu tak závidím. Ach jo. Ale musim vydržet, mno.
A miluna je OSVČ, takže účtuju všechno kolem toho - faktujky, banku, pokladnu, objednávky

megn
17. jún 2009

foogy mno nenudíš se. účto bléé 😝 tam v té předešlé práci si dělala taky účto? pro mně tohle je španělská vesnice, mi stačilo dělat se zbožím, faktury, PPD, dodací listy, atak. ještě více se v tom hrabat, no to bych nedala 😀
do kolika máte otevřeno? Jak dneska, chodí lidi? Když někdo příjde tak ho zasvětíš, rozdáš letáky či jak??? 😀

foogy
17. jún 2009

megn - dneska se nudim ☹
A chodí tak 2 lidi denně, tak se jim to snažím vysvětlit, poradit, dám jim katalogy, nebo pokud chtějí návrh, tak beru míry a tak

megn
17. jún 2009

pak maluje milu? baví tě to? Počkej až bude chodit více lidí to nebudeš pak stíhat 😉

foogy
17. jún 2009

megn - jojo, maluje MP. Ono ho to baví a mám supr nápady, tak mu to nechávám 😉

megn - hm, uvidíme, no.

foogy
17. jún 2009

megn - tady tak krásně, japato, že nejsi na prochajdě venku?
já si asi půjdu pustit nějakej filmík, aby mi to uteklo...

megn
17. jún 2009

foogy protože mi Honzík spinuškal.. je vzhůru 15 minut. tak jsem si stihla všechno doma co jsme potřebovala.. prochajda kdyžtak posléze. On mi ti venku tak nespinká jako doma..

megn
17. jún 2009

máš fajn, že si můžeš jen tak pustit nějaký filmík 😅 v práci, to má své výhody!

foogy
17. jún 2009

megn - no, to má a nikdo mě nebuzeruje, ale někdy mi je tady fakt nuda a smutýnko

venku tak krásně a Honzina si klidně vyspává, no, to je svět! 😀

megn
17. jún 2009

od zítřka jsem u rodiců, páč jedou na dovču a někdo msí obhospodařit kytičky a zvěrstvo tak se těším 🙂 budu ve vířivce na zahradě každý den a prcek ve stojícím kočáře, nebo na dece.

megn
17. jún 2009

u nás zas až tak krásně nejní. Takže máme čekat počasí od vás nádherné? To je super. 🙂

megn
17. jún 2009

foogy ty budeš mít za chvíli 8000 příspěvků, ty jsi taky pěkná drbna 😅

foogy
17. jún 2009

megn - tady je fakt náádherně! A myslím, že to k vám 100% dojde, to je tak dycky 😉
A tý jo, to ti budu od zítřka teda fakt závidět!!!! 🙂

megn
17. jún 2009

foogynko vím, že se nesnažíte, kvůli studiu. Nicméně chráníte se nějak?

foogy
17. jún 2009

megn - no, tak čas od času Pharmatexem 😅 Jako v plodném období

megn - a vy se chráníte? 😀

megn
17. jún 2009

hi foogynko čas od času.. jak poznáš to "plodné" období? 😀
my ne nechráníme, ale já kojím 😅 nicméně to je antikoncepce tak na 50% takže tak 😅

foogy
17. jún 2009

megn - tý vogyne, to se můžeme brzo těšit na malou meganku, co? hmm, dobrý! 😉
Znám i takové, co se jejich 2 děti narodily ve stejném roce, ale dvojčata nejsou!!!

megn - bolí mě břicho tak 4 dny, tak si myslim, že je to ovulka a když se milujeme, prdnu čípek a je.

megn
17. jún 2009

foogy ten čípek je nějak rozpustný? Jak dlouho tě to ochrání, čtyřiadvacet hod?

mno malá meganka by nebyla marná 😅 na holčičku si chutě dělat nebudu, páč určitě budu mít kluky dva.. Meganku bude mít danuška 🙂

foogy
17. jún 2009

megn - proč myslíš, že to budou dva kluci??
To já budu mít určo holku, ale nevim, kolik jich budu mít, ale jedna tam bude 100%

megn - jojo, má se to dát 5 minut před zásunem, rozpustí se to a zahubí všechny spermouše. Někdo si to dává už dole v koupelně - třeba i půl hodiny před, ale ono to má takovej divnej smrádek, že ját o fakt dávám až těsně před a vyhovuje mi to. A pak to z tebe na WC vyteče

megn
17. jún 2009

foogynko páč bych si moc přála holku, takže je jasný, že mě čeká opak. Ale kluka budu milovat stejně takže tak.
počkej počkej, jedna 100% holka? 😀 kolik plánuješ těch děti?
hmm ten čípek.. nějak to neva orálnímu styku? 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre