Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

foogy
17. jún 2009

megn - ahá.
No, né, já plánuju 2 a tak nějak tuším, že jedna holka tam bude určitě. Ale necháme se prekvapit.
megn - no, právě, že vadí - lepší je si to dávat jako já těsně před zásunem. Pač když si to dáš třeba 20 minut předem a ono se to rozpustí a pak bude orálek, tak to je fakt divná pachuť, fujky. To už pak ani orálek nebude 😀

megn
17. jún 2009

takový farmaceutický orálek jo? 😀
foogynko dvě děti? joo to je tak akorát, mno my dvě určitě.. Třeba za pár letu zatlačím ještě na pilu když ta holka nebude 😀
Ty si necháš říct pohlaví až nastane ten den? 🙂

foogy
17. jún 2009

no, megn, ty se směješ, ale uvidíš sama, jestli to budeš zkoušet, je to fakt hnus.
Jojo, chceme 2. Nebo já bych chtěla i tři, záleží, kdy začneme.
Megn - nenechám, chci překvápko až do konce. A i překvápko pro ostatní. Sice mamuš bude vyšilovat, že neví, jaký barvy nakupovat a jakou barvu svetru uplést, ale mně je to jedno.

megn
17. jún 2009

foogynko to jsi tedy dobrá! jájsem strašně zvědavá a asi u druhého prcka si to taky nechám říct.. a okolí neřekneme nic.. třeba ani manžovi ne. Ale já si to určitě nechám říct, mno nebo překvapím 🙂

foogy
17. jún 2009

megn - to já jsem taky strašně zvědavá, ale tohle chci vydržet, pač bych se pak určo někde prokecala a to nechci. Ale to bude jednou přemáháního až půjdu k Mudrovi na UTZ, hihi, se už vidím.
megn - tak MP to právě vědět chce, jenže já se fakt bojím, že se pak jednou budeme bavit a prokecnem se...
Tý jo, to mi to odpolko s vámi hezky uteklo 😵

megn
17. jún 2009

foogynko balíš už saky paky?
Jo ono je fajn takhle pokecat že? Honzík měl dneska spavou, tak to šlo v pohodě, ale někdy je pěkný protivín z protivínova 🙂
oki, tak jsem tedy zvědavá až to příjde jakou vůli budeš mít 😅

foogy
17. jún 2009

jé, Anet přidává fotky

megn - přiznej, čím jsi malýho Honzice nadopovala, že takhle chrní

megn
17. jún 2009

foogy prej babyrohypnol.. tohle u nás frčí na společném termínu 😅

megn
17. jún 2009

Anet přidává fotky jo? Tak to jdu vočíhnout 🙂

megn
17. jún 2009

a jo předělává albíčko.
Aneeet Kubík váží 9,4 kg??? 😕 😕
ty woe to je kusanec!

foogy
17. jún 2009

megn - nekecej, to taky existuje? super, to si pak taky musim koupit.
A ještě to nebalím, zavíráme až o půl 6, takže mám eště čas...
Právě přemýšlím, jestli půjdu cvičit, nebo jestli dojedu koupit melouna a pofrčím domů za tou svojí tlupou

megn
17. jún 2009

foogynko toť otázka, asi co tě víc naplní? Jsi fakt dobrá! Já jsem večer kaput a ještě cvičit, ee e.

foogy
17. jún 2009

megn - cvičit se mi nechce, radši bych s sebou plácla na terásku s tím melousem, ale za 3 týdny je ta svatba a já chci ještě něco shodit do té doby..

megn
17. jún 2009

foogy ty si určitě ještě poradíš s nějakým tím cm, jsi fakt šikulka!
nechceš mi sepsat nějakou dietu? Pro kojící? A abych nemusela cvičít? 😅 stačí mi běhání kolem prcka

foogy
17. jún 2009

megn - já dodržuju akorát to, že jím po 2-3 hodinách (to ale nevim, jak se ti s prckem podaří) a od 16.hodin nejím sacharidy. Ale co jsem koukala na fotky, tak má hezkou postavu a nějakou dietu vůbec nemusíš.
Megn - v sobotu ráno jsem měla dole 10 kg! Přijde mi to neskutečný a vůbec tomu nemůžu uvěřt.

megn
17. jún 2009

nemám foogynko jsem oplácaná, potřebuji nějaké to kilčo dolů 😉 vezmi to tak, že jsem asi tak jako ty než jsi zhubla.. ? určitě musím dát něco dolů než zas otěhotním 😀

megn
17. jún 2009

fotky zkreslují to znáš sama.. ty špeky jsou pod oblečením 🙂

foogy
17. jún 2009

megn - já jsem začala hubnout se 76 kg a výška 167 cm, takže to bylo už fakt maso. Kámoška šla s 80 kg rodit dvojčata!!!
Ale je fakt, že na tom tématu hubnou holky, co mají první za sebou a chtějí shodit před druhým těhu.
Ale fakt si myslím, že jsi f poho!!!

megn
17. jún 2009

nene foogy jsme na tom jako ty než jsi zhubla 😉 teda nejhorší na tom je, že večer mám největší chutě achjo.. sice kojím, tak to tak nějak pomalilinku jde samo, ale nechci mít metrák až zas půjdu rodit.

megn
17. jún 2009

foogysko a co takhle dodat nějakou fotečku sebe? 😵

foogy
17. jún 2009

megn - takže ti to jde kojením dolů, jo? No, to se teda máš!!!
Já to teda večer dělám tak, že mám doma furt nějakou zeleninu a hlavně sýry 30% a když mám na něco chuť, tak se cpu tím a nebo si dělám Caro. To mi chuť zažene.

Tak jdu nakonec na step aerobic, pač se cvičí

megn
17. jún 2009

foogyko Caro či Meltu piju ráno.. Mno večer kakajíčko, ale to mi nějak nestačí. Večer se budu cpát jahodama 😀 čím si to Caro sladíš? fruktózou?
Jak jsi na tom po psych.strínce, vše ok?

foogy
17. jún 2009

megn - jahůdky, ňami ňami. Akorát já už je večer nesmím, no, ale o to víc se dycky těším na ráno na snídani, hihi.
Jojo, kupuju fruktozu.
Megn - psychicky - parááááda! Fakt!! IP ti jdu poslat

megn
17. jún 2009

foogy jůů písni..
džagůdky večer teda né?

megn
17. jún 2009

nevím jestli sýr mi večer něco dá-.. mno parenica i jo, ale teda zelenina e e e. 😀

foogy
17. jún 2009

megn - zeleninku nemusíš???
No, hele, já si to taky nedokázala představit, že jako budu jíst samotný maso bez přílohy a ejhle, je to žrádlo a dlabu to o 106. Zvykneš si.
megn - no, večer by se ovoce nemělo, no, ale ty kojíš, tak ty bašti na co máš chuť, aby měl malej Honzis od tebe dobrý mlíčko. A je to, ne?

megn
17. jún 2009

erfsdfsqeswASAQĚŠ

megn
17. jún 2009

TI NAPSAL hONZÍK

megn
17. jún 2009

Foogynko no nechám si ráda poradit. 😉

megn
17. jún 2009

foogynko ty máš už padla. Já půjdu koupat a poňufat se s Honzíčkem, už mám úplně oslintanou ruku jak mi ji kouše 🙂 tak se měj hezky a dík za fajn pokec. Prďolka měl dnes spavou, tak jsem se dobře odreagovala 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre