Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

nechynka
26. jún 2009

ahoj wrtuli....néééé nejsem v nemocnici...je fajnově 😵 ale už chci aby byl porod za mnou a mohla bych se ňufat se svým miminkem 😵 😵 😵
a tobě držím pěstičky..aby narostlo hodně vajuch a měli jste hodně zdravých embrijek 😵 😵 😵 žirafa ti přinese štěstí uvidíš 😉 😵

nechynka
26. jún 2009

foogy,jak novinky nic....co svatba,mimís,miluna, Annie? honem povídej přeháněj 😵

tak já dance tipuju HOLČIČKU...protože všude dokola jsou samííí kluci,nebo se mi to zdá? 😕

wrtulka
26. jún 2009

nechy teda jak to víš o žirafách a táák? Mi koukáš do albíčka viď? 😵 jo jo včera jsem u Žirafky co mi přišla poštou málem brečela jak mě to dostalo.. pak jsem chodila a heldala kam bysme ji pověsili.. manža ze mě rost.. protože jsem to vymyslela na garnýž a jsem na to malá (chybí mi obligátních 10 cm) tak jsem tam poskakovala jak ratlík 😀 a ne a ne ji pověsit.. no nakonec to rozsekl manža a pověsil jí sám tak teď se nám tam krásně houpe a doufám že nese to štěstíčko 😵 😵
Nechynko ty už to máš za pár viď? jak se cítíš? A co myslíš bude to holčička nebo klučík? 😵
jo a co jména??

foogy
26. jún 2009

já taky tipuju holčičku, hihi
nechy - Annie už bude mít dneska svojí boudu a chceme zkusit spaní venku přes noc, tak jsem zvědavá. Teď nám měsíc pouštěla chlupy, to byl fakt masakr. Kor na naší plovoučce...
Miluna furt pracuje a já jsem furt v obchůdku nebo na cvíču.
V sobotu máme u nás na baráčku rozlučku se svobodou, příští pátek se kámoška vdává, tak bude rošambo 😀

nechynka
26. jún 2009

to je jasný,že šmíruju v albíčkách a diskusích a tak 😎 jsem starej šmírák 😀
to víš,že vám přinese štěstí o tom vůbec nepochybuj...už jste si ušli velkej kus cesty tak to přece už musí vyjít 😉 😵
a cítím se dobře...akorát noci jsou k nevydržení...nemůžu pořádně spát...pořád se budím,všechno mě bolíí a pořádně zaberu až ráno...manža už mi dokonce nainstaloval tv do ložnice abych se mohla dívat dlouho do noci 😔
a co tipuju...já mám období,kdy jsem přesvědčená,že to bude kluk a pak je období,že si myslím,že to bude holka... 😅 už se těším na porodní sál...první se budu koukat mimísovi mezi nohy 😀 😀 😀 manža je přesvědčenej,že to bude kluk 😀
a jména: kluk-Ondřej, holka-Lenka 😵

nechynka
26. jún 2009

jééé foogy,tak já taky řeším problém s chlupama...manža furt nadává,mě bylo barona líto tak jsem ho bránila...ale včera jsem uklízela a taky jsem byla naštvaná jak hrom...všude chlupy a nejhorší,že uklidím,vytřu a za chvilku je to zase poťapany a chlupy zase všude 😝 dneska statečně odolávám a ještě jsem ho nepoustila domů...ale za chvilku to stejně nevydržím 😀 a spaní přes noc se nebojte...baron spí venku od 4měsíců a v pohodě...někdy se mu nechce večer ven...ale venku je mu líp...není tam takovy horko... 😉 a přes den je pak krásně unavenej jak celou noc hlídá 😀 😀 😀
jééé a už vám kšeftíky vzkvétají? teď přes léto je to pruda být zavřená v rachotě,co? i když letos to léto je příšerny pořád prší-mě to teda vyhovuje ale chudáci děcka a teď ty záplavy-hrůza 😔
rozlučka se svobodou...tak to si pořádně užijte a hlavně ať se miluna inspiruje 😉

wrtulka
26. jún 2009

nechy to se klidně do diskusí i albíček dívej však já se taky dívám jak rostou bříška a miminka a táák 😉
Jména jsou krásný Leničku bych brala taky.. takový správný jednoduchý český jméno 😵
no pokud jde o nás tak nic není jasný a jistý.. IVF má úspěšnost kolem 30-40 % na cyklus když je vše ok v našem případě kdo ví na kolika % jsme při tom co máme resp. nemáme..za spermoušky..
ale snažím se být realista.. jasně moc si to přeju ale na druhou stranu mám v sobě takovou vnitřní ochranu.. radši se krotím v tom být nadšená a tak.. aby to pak v případě neúspěchu nebylo tak moc bolavý..

foogy
26. jún 2009

nechy - to je hodnej, že ti dal do ložnice TV. Eště chvilinku vydrž a už budeš mít mimíse u sebe.
Jména máte moc hezký, to jsem teda zvědavá, co to bude.
Nechy - a co tipuješ ty?
Nechy - naštěstí včera přestala, tak jsem šťastná jak blecha, pač ty chlupy, to je marast.
No, což o to, to ona to má venku taky ráda, ale nevim, jestli tam vydrží spát. Ale bylo by to super, pač bych si vygruntila chodbu a zase si to tam načančala.
To si piš, že jak bylo krásně, tak mi vadilo, že tady kydim. Ale překecal jsem milunu a máme otevřeno jenom do 5, měli jsem do půl 6 a to už je ta půl hoďka znát. Tak jsem ráda. A je fakt, že jsem na jednu stranu ráda, že je takhle, ale chudáci děti a ty lidi, těch mi je fakt líto

nechynka
26. jún 2009

wrtul,díky...no to holčičí jméno nám dalo zabrat...já chtěla Elišku...ale teď je jaksi přeeliškováno...tak radši Leničku 😵
a na neúspěch se nikdy nepřipravíš...já když byla teďka podruhé těhu...tak jsem se z toho neradovala (nebo aspoň né tak jak bych chtěla)pořád jsem se připravovala na to,že o to miminko přijdeme (dokonce jsem s manžou plánovala kdy jít k dr. na kontrolu, kdyby mě poslal na revizi tak abych byla na štědrý den doma...prostě psycho)-hrozně jsem se bála,že to zase nevyjde....a teď mě to hrozně mrzí 😔 že jsem tomu andílkovi v bříšku víc nevěřila a neradovala se z něho 😔 ....ale co tím vším chci říct,že kdyby jsme o to miminko přišli,stejně bych na to nebyla připravená,stejně bych se z toho složila a prostě asi hodila flintu do žita....proto se prostě radujte z každýho dne,okamžiku,z toho že jste s manžou spolu a věřte bojovníčkům-oni to dokážou 😵 😵 😵

nechynka
26. jún 2009

foogy,upřímně asi věřím víc v toho kluka...už podle výbavičky je to znát....všechno neutrál,semtam-modrá věc...ale růžovou snad nemám ani jednu....v nejhorším bude Lenča chodit v modrých tepláčkách,no? 😀

danka24
autor
26. jún 2009

nechy noa co ved dievcatam pristane modra .. nasa sofinka furt sa obliekala do ruzova a teraz nechce ruzovu ani vidiet 😀

nechynka
26. jún 2009

že jo já to taky pořád říkám...pořád lepší holka v modré,než kluk v růžové 😀 😀

wrtulka
26. jún 2009

nechynko díky moc 😵
máš pravdu .. víš bojovníčkům budu věřit..
jen je to tak těžký poslední rok to byla jedna špatný zpráva za druhou.. nejdřív jsme nevěděli proč to nejde.. pak kvůli manžovi ☹ víš nikdo si nedovede představit jak moc bolí oznamovat chlapovi kterýho miluješ to že nikdy nebude moct mít přirozeně děti ☹ a nejen to.. nepovedené inseminace.. jednu nám odmítli udělat..to jsme obrečeli spolu... pak ta fragmentace DNA a jasný ortel doktorů - dárce.. to všechno tak strašně moc bolelo..proto nevím jak k tomu přistupovat optimisticky..víš jak věřit že to určitě vyjde..po tom všem..
prostě jen doufám.. a modlím se aby tam aspoň jeden bojovníček byl a dopadlo to ☹ já vím asi to není nejlepší přístpu ale moc se bojím že nám všichni poumírají..no teď se bojím spíš toho aby bylo aspoň 10 vajíček..
tak nějak si pořád vybavuju co mi řekl doktor ještě v Sanusu..
možná kdybyste měla 10 vajíček tak z jednoho znich bude životaschopné embrio..
takže asi tak..
snažím se být v klidu - proto jsem na PN doma a dělat co nejvíc čiností abych na to myslela co nejmíň ..samozřejmně že koníkuju a to není úplně ok.. ale tak řekněme že když si naplánuju hodně čiností - které mě baví - víš vařím, makám na zahrádce, pokud to jde tak navštěvuju kamarádky,mamku, čtu, ubrouskuju..tak cítím že se tak nenervuju a to je snad to co můžu pro to všechno udělat...

foogy
26. jún 2009

nechy - přesně, holka v modré může být taky 😉
Dani - tak kdy nám to řekneš???

danka24
autor
26. jún 2009

fogy este cakam na meganku neviem kde sa flaka dnes...

danka24
autor
26. jún 2009

no dobre meganka kasle na nas dnes.. tak vam to poviem bude to KLARKA 😵 😵 😵

nechynka
26. jún 2009

dani,strašně moc gratuluju...k princezničce ať je zdravá a krásná 😵 😵 😵

danka24
autor
26. jún 2009

dakujem nechyyyyyyyyyy 😵 😵 😵 takze dalsia baba do rodiny 😀 segra ma 2baby bracho 1babu a my budeme mat babu 😀 karty su hodene 😀

foogy
26. jún 2009

daniiiiiiiiiiiiiiii - to je krása! Bude to Klárka! Krásné jméno! Jééééé, holka! Super, aspoň se to tady trošku vyváží, pač jsou tady samý kluci jako buci, haha.
A teď ještě budeme čekat na nechynky poklad.
Nechy - už jsi dala do albíčka bříško?

nechynka
26. jún 2009

foogy,ještě nééé...dneska ráno jsem chtěla ale opět klekl foťák...zkusím to za chvilku,ju? 😉

nechynka
26. jún 2009

holky tak jsem do albíčka hodila aktuálního pupíka...datumu na fotkách si vůbec nevšímejte...je blbě nastavenej...foceno to je ve středu.... 😉 ještě odpoledne nafotím nějaky oblečky 😉

megn
26. jún 2009

týýý brďo ono to tu žilo? 😕 jsem teď měla návštěvu tak nevím vo co gou

megn
26. jún 2009

nechynko jůů ty máš krásné velké bříško 😵 😵 😵
danuško miláčku ty budeš mít holčičku? jééé, gratuluji mocinky moc 😵 😵 😵

megn
26. jún 2009

od manžela sestřenka dnes porodila chlapečka 4,90 a 55 cm bych umřela! 😅 Je to její třetí dítě, tak si poradila, teď tady byla její sestra, tož jsme pokecaly o dětech, proto jsem ani nemrka tu 😉

megn
26. jún 2009

on tu nikdo co? Neva, idu ven, však já dojdu pozděj, stejně si vás musím dočíst, jen jsem proletěla 🙂

danka24
autor
26. jún 2009

meganka tak mas smoluuu veeelkuuu 😀

megn
26. jún 2009

To mám danuško.. nejsem tu, dítě mi spí v kočáru venku.. vlastně nakouknu z mobilu jak pověsím prádlo 😀

danka24
autor
26. jún 2009

tak to som zvedava.. ty mas ale dobre dite ked ti tak spinka 😀

danka24
autor
26. jún 2009

ja som cakala na teba aby som to oznamila naraz aj tebe a ty kvakas s kamoskou 😠

danka24
autor
26. jún 2009

nechy jee to je krasne velke bruskooooo 😵 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre