• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začali sme a stale začíname IX.

3. júla 2012 
foogy jak jsi psala, že je to všude sám kluk, čoveče tak tady joo.. ta Nechynka musí mít holčičku a trošku to tady zachránit nějaku tou nevěstou :slight_smile:
30. jún 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megn - synovec v bříšku, týden přesně nevím, ale termín mají 11. září :grinning:

megn - tady je celkem teplo, 20 st, ale pod mrakem, takže trošku dusno, ale to neva. Jsem v práci, tak mi je všechno jedno. Akorát v pátek na tu svatbičku, kdyby bylo hezky...
30. jún 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11 zaří? :confused: hmm zajímavé :grinning:
v pátek už jdete na svajbičku jo? se máš, v čem půjdeš? Abys mi pak ukázala fotku, jakás byla kočka :dizzy_face:
30. jún 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ha mi tady prdí deka :grinning:
30. jún 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fiha tak tu to dnes zijeee .. :grinning: :grinning: :grinning:
30. jún 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no žije, ajoooj. Jsem si říkal kde si.. jsem akorát chtěla jít uspávat.. ale nejdříve jsem si dala Honzíka na nočník vyprdět
30. jún 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
na nocnik??? fiha niejako skoro niee
30. jún 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megn - právě se švagrovka děsí, aby to nebyla pohroma. Ale my si myslíme, že Čeník půjde na svět dřív, no, uvidíme.
megn - kámoška mi půjčila krásné zelené šatičky na ramínka, ke kolenům, trošku ten balonový střih sukně. K tomu budou červené korále, botky a nehýtky :wink:

megn - prdící deka? to čéče neznám :grinning: :grinning: Hlavně, když je to bezesmradu :grinning:

ahoj dani! Jak se máš, mamko?
vůbec,do kočáru a basta.máme velký balkon a zahradu,tak je teď celý den venku

mamánek?to přeci nezáleží na tom,jestli si vyhraje sám nebo ne,ne?
autor
ahojte som zabudla pozdravit.. :grinning:
fogynka vyborne sa mame a ten bocianik dufam ze bude dobre znamenie pre vas :dizzy_face: :dizzy_face:
30. jún 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
anet mate super fotky v bazene :grinning:
30. jún 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foogy jůů ty budeš kusanec čoječe! to budeš s takovu konkurovat nevěstě dle popisu :slight_smile:
tipujete narození prcka? U nás se tipovalo ve velkém a nikdo se netrefil kor když jsem 14 dní přenášela :grinning:
ahojky mamino,díky :wink:
prcku to ne, ale ta vazba tam a ta závislost na nás tam je velká :grinning: třeba když Honzíka někdo drží, tak už jde vidět jak mě hledá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Kubík ti spinká ve stojícím? to je dobře, aspoň doma něco poděláš.. už je venku? :sweat_smile:
30. jún 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my byli na svatbě´v sobotu a byl to super relax,bez dítěte :sweat_smile:
30. jún 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danuško co Klárinka dneska, kopká nebo spinušká jen? :slight_smile:
30. jún 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to Kuba taky hledá,ale nebojí se a nechybim mu :wink:
jj spí v Libertě,ještě po taťkovi
30. jún 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebylas nervní, že ti něco chybí? Nějaký přívešek devíti kilový? :grinning: Psalas furt nebo volala mamce?
30. jún 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéé to je hezké. Se vyplatilo schovávat věci že? Taky by jsme měli prckům schovávat věci :slight_smile:
30. jún 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
třeba u našich,to je pohodář,vůbec mě k životu nepotřebuje - hlavně,když je děda a babi,to mu stačí.byl tam teď o víkendu a pododička
30. jún 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspoňže tak, páč můžeš dát Kubíka na hlídání.. :slight_smile:
v noci ti spí léoe?
30. jún 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
volala jsem jen 2x,ale to víš.....i MM říkal,když jsem jeli domů,že se nemůže dočkat,až budeme u něho.ale odpočinuli jsem si,přesně to jsem potřebovala :slight_smile:

to víš,že jo.ten kočár je super a hlavně je obrovský,v něm se Kuba ještě ztratí :grinning:
30. jún 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prcku - jo, byli jste na svatbě, jo? A jak jste si to užili? A počasí jste měli jaký? Povídej, vyprávěj.

dani - tak Klárinku od tety Foogyny pohlaď :dizzy_face:
dani - s tím čápem - uvidíme...

megn - to zase nepřeháněj, ona je vysoká, hubená, blonďatá... Byly jsme spolu vybírat šaty, ve všem vypadala nádherně! Ale o tom to je, je to její den :wink:

megn - tipovalo se pohlaví, termín se zatím netipuje, to si jenom myslíme my s makou, víš
30. jún 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no musim zaťukat,ale od minulého týdne se budí po koupání až v půl 3 a pak v 7 nebo v 8 :wink: ale nebudeme se radovat,že?
prcku mno však mamka mi vykládala jak nás v kočáru vozila obě dvě, mě a ségru.. to ty dnešní kočáry, ani bohový
dáváš kaši či jak?
30. jún 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foogy,užili jsme si to.počasí děs,bylo děsný dusno.mrholilo až po půlnoci,ale to nás domů nevyhnalo.šli jsem spát v půl 5 :sweat_smile:
musím si odskočit za 5 min jsem z5
ne,dostane mléko a v noci jsem mu zkrouhla dávku....dostává 210ml vody ale místo 7odměrek jen 5,protože to by měl na roce asi 20kg.
kašičku dostává k obědu.vůbec mi nechce jít tu zeleninu,brambory nebo maso :cry:
30. jún 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok :wink:

foogy a už se těšíš na svatbičku?jdeš za svědka?
30. jún 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok