• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začali sme a stale začíname IX.

3. júla 2012 
musim letět
30. jún 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale je to tam holky fakt strašně drahý! Až moc, prostě. Ale fotky vám pak dodám, to se nebojte
30. jún 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prcku četla tak po různu.. s mrkvičkou už měl i brambor.. dneska udělám mrkvičku a k tomu vařený žloutek, kvůli železu. Do toho kápnou olej, či dát trošku másílka, kvůli vitamínům rozpustných v tucích.
Zkoušela jsem i brokolici, páč tu děti maj dost rády, ale Honzíkovi se moc nepozdávala, takže tu pridám příště k mrkvičce a pak jí zkusím samotnou
30. jún 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prcku mějte se hezky a užívejte společných chvil :slight_smile:

foogy aby za ty peníze to tam stálo. Ten servis by měl. Prostě aby bylo za hodně peněž hodně muziky, né naopak.. by pak nas*alo
30. jún 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megn - no, povyprávím ti příští pondělí, pač o víku MK nestíhám. Má k nám přijet kámoška s dvojčaty 4 měsíce, jeden má 8 kg a druhej 6,5 kg, slušný, co? Tak si budu ňuchňat je :grinning:

megn - vaříš dneska něco k obídku?
30. jún 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foogynko nevařím mám pro MM oběd ze včera, dnes jen Honzíčkovi uvařím, takže se na chvíli zdejchnu oškrábat mrkvičku :slight_smile:
příští týden mi nic nenapíšeš až ten další.. v sobotu jedeme směr Tyrolské Alpy :slight_smile:
30. jún 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megn - ahá, jé, vy už v sobotu jedete, jo? To se někdo má!!! Tak si to hlavně moooc hezky užijte, Honzíček ať se tam cítí jako doma a přijedete oba s manžou aspoň trošku odpočatý! Těším se pak na fotky.
30. jún 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
megankaaa tak si uzite dovolenkuuuu a dufam ze na nas nezabudnes :grinning:
30. jún 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, jdu chvíli pracovat, za půl hoďky bude obídek
30. jún 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foogy odpočatí? kdybych jela k moři tak aj jo, ale takhle mě budou bolet nohy ještě 14 dní po návratu z té přemíry pohybu.. tam procházka, tam lyžovat.. kor když jsem na lyžích nestála ani nepamatuji :sweat_smile:
jak dneska v práci? Doufám, že nepřiznáš milunovi, žes kecala půl dne na MK :grinning:

danuško to víš že nezapomenu, hlavně na tebe moja :wink: možná pojedeme přes Bratislavu tak si na tebe uričtě vzpomenu hned jak vjedeme na SR území
30. jún 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nech si chutnat.. já se taky zdejchávám, ale určitě nakouknu pak.. kolem té 1 hod :slight_smile:
30. jún 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no este ze tak .. :wink:
30. jún 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
juuj ja uz som hladna ako vlk..uz len preligam .. :grinning:
30. jún 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co jste měly dobrého dámy na obídek?
Honzíček mrkvičku, pak mlíčko a pak spinušká.. tož si udělám co potřebuji než půjdeme odpoledne ven..
30. jún 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megn - já měla zapečené brambory se zelním a masem, bylo to moc dobrý. A teď tady piju caro, akorát se mi zkazilo mlíko, tak bez mlíka, což je nic moc :frowning2:
A odpolko po práci jdu cvičit, to už se těším
30. jún 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foogy Caro bez mléka? tfujky tfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: a bez cukru ? Nebo sis dala glukopur či něco dobrého?
Jaké cvíčo tě čeká?
30. jún 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megn - no jo, bez mlíka, žel bohu, nedá se nic dělat.
A cukříčkem - nějakým tmavým či co to tady mám.
A jdu na stepíčky. Ale svítí tady sluníčko a je teplo, tak se mi moc nebude chtít. Ale už jsem domluvená s kámoškou, takže budu muset
30. jún 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky Megn :wink:
koukám že máš chvilku tak jen info - zatím to vypadá že jsem dobrá nosnice - vypadá to na těch 12-14 vajuch - v reálu se to ukáže až ve čtvrtek - to mám být nastoupená v 7 ráno v brně s papučema a košikou :wink:
30. jún 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foogy teplo jo? hmm, tak Morava hlásí zataženo, dusno a teď semtam i spadla kapka :confounded:

wrtulko koukala jsem do albíčka dneska.. to jsou super zprávy týýjo 12-14 vajíček! To je supér úplně! Kolik bývá normálně?
V ten čtvrtek tě pak i pustí domů??
30. jún 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Megn tohle je takovej zdravej průměr..
někdo má vajuch třeba 30 a někdo jen 5..to záleží na to jak reaguješ na ty hormony a tak..
jo dalí mi jen chvilkovou anestezii.. za 2 hodiny můžu odejít s manžou domů a pak budeme jen čekat a volat a držet těm svým miminkům palce :wink: no a někdy v úterý za týden si snad pro dvě půjdeme :wink:
30. jún 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulko jůů to zní moooc dobře! půjdete si pro ty dvě určitě! Moc budu držet palečky :slight_smile: :dizzy_face: pak se bude čekat jenom na //?
30. jún 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj po transferu se čeká na // ale kočko.. sice je tam po transferu šance kolem 40% že se to povede.. ale nemusí..
30. jún 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky...vy jste dneska drbali a já tu zrovna nebyla :frowning2:
byla jsem na kontrole u dr. CS2 a mám prý být připravená prý je prcek hodně ttěžký/á a velký/á takže to možná bude dřív a v pátek jdu poprvé na kontrolu do porodky :fearful: dneska jsem se tam byla objednat a docela na mě padl splín/strach jestli to zvládnu.. :pensive:
30. jún 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky nechy..
neboj já správnej závislák jsem tu pořád :wink:
takže už brzo uvidíš mimíska? já vím tohle je asi normální ten strach..
ale neboj vzládneš to!!!
30. jún 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechynko jůůů už se ti blíží den D :slight_smile: žádný strach, splín.. zvládneš určitě neboj. Všechny jsme to zvládly. Zpátky cesta nevede, nicméně prďolek ti vše vrátí.. Třeba ta Lenička. mmch krásné jméno :dizzy_face:

wrtulko jasně procentuelně, nicméně je šance veliká! Teď tu týden nebudu... budeš testovat, popř kdy, nebo budeš vyčkávat jestli MS dorazí, či nikoli?
1. júl 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megn no testovat budu až 12 dní od transferu zdravých embrií - pokud bude! což teď tedy doufám že bude!
tzn. budu testovat 12 dní od 8mého července - tj.19července - ale to chci jít spíš na krev normálních testů už se bojím
1. júl 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulko ajo odběr bude jistější, budu věřit že to pro vás dobře dopadne.. jsi furt doma a zřejmě budeš i nadále, nebo bys chtěla jít i do práce?
1. júl 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jsem doma a aspoň do testu douvám budu..
no do práce chodit nechci i když bych z domu asi trochu pracovala..
přece jen každý zaměstnání je stresující a já si to nelajzu.. po tom všem.. abych ještě miminko stresovala zákaznkama..
1. júl 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kam ty jedeš frčíte na dovču?
1. júl 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulko asi jo, určitě je lepší když jsi a zůstaneš doma. Jsi tvůrčí? Co děláváš tak každý den ať se zaměstnáš a tak? vaříš, uklízíš, ubrouskuješ? Nedepkuješ???
1. júl 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok