Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

megn
1. júl 2009

my jedeme v sobotu do Tyrolských Alp 🙂

wrtulka
1. júl 2009

megn zatím nestíhám moc depkovat..
víš je léto a na zahradě je krásně, s tím ubrouskováním jsem taky trochu začala.. ale zatím to není žádná sláva, vařím, uklízím, mám tu to zvířátko mrňavý - číču a to je jak se starat o mímo, taky jsme ted vyfásli na hládíní psa od ségry - jela na dovču, navíc kolem baráku je tolik práce.. a do toho ty cesty do Brna.. zaberou hodně času - včera jsem přijela v 1h odpoledne..
takže tak nějak i nestíhám..
teda tak to vám přeju to bude krásná dovča a i s malým nebo máte hlídání?

megn
1. júl 2009

Wrtulko děkuji 🙂 jasně s maloškem, já bych ho nikam nedala na týden.. třeba vím, že by u rodičů by se o něj dooobře postarali, ale néé. Mi by bylo smutno každým krokem, patří ke mě, je to kousek mne... třeba kamarádka mi včera říkala, mají stejně starou holčičku, že by chtěli v září, ale bez malé.. si nedovedu představit...
jakého pejska hlídáš? Si vzpomíná, si měla kdysi nějakou fotku s TM atam byl nějaký velký ňuf že, to byl on?

wrtulka
1. júl 2009

jo jo hlídám zlatýho retrívra..
je hodňoučkej jen trošku pohrkanej..už jsem se ho snažila zkamrádit s tím naším koťetem.. je to prča
😀 chvíli na něj prskala...ale pak si lehna na záda a ukázala mu bříško a on jí myl no jako kočičí mamina
😀 ta 😵 ale člověk u toho musí být on jak je velkej tak by jí chňapnul a nesl a to by jí mohl ublížit..
k tý dovče já to chápu ono s dětma je všechno jiný.. i ta dovča 😉 pro někoho lepší ale někdo to bere jako že se musí omezovat a proto to udělá jak píšeš u své kamarádky.. podle mě důležitý je aby všichni byli spokojení
😉

megn
1. júl 2009

to ano, ale já to asi beru jakous takous samozřejmost, jsme rodina a patříme k sobě.. třeba až bude Honzík v těžké pubertě, tak ho nebudu přemlouvat 😀 Mi by bylo tak smutno po něm, že bych si tu dovču prostě ani neužila. 🙂

to musí být řádný tajfun ten retrívr co? Vy máte úplné mimi koťátko? Už jste měli nějakou micku né, nebo to je jedna a tatéž? 🙂

wrtulka
1. júl 2009

ne ne my máme bohužel velkou spořebu koček ☹
měli jsme takový tygrovaný koťáko jenže manža ho 2 dny před vánoci přejel omylem autem ☹ ☹ ☹ a to popijížděl po zahradě tenkrát sme to obrečeli☹
hned druhý den mi ségra dovezla černýho kocourka ...no ten se začal toulat a už 3 týdny jsme ho neviděli..
tak teď máme úplný kočičí miminko od minulýho pátku..koukni mi do alba 😉
retrívr je hodnej jen jak říkám je to takovej velkej trouba.. a neuvědomuje si svoji veliost a sílu..

megn
1. júl 2009

jéé ta je roztomiloučká 🙂
hmm, ony ty kočičky to nemaj zrovna jednoduché, když chodí na čundry... se pak často nevracejí ☹
ten retrívr je ještě asi mladej.. roztěkanej? 🙂
máš krásné žirafky 😵

wrtulka
1. júl 2009

jo jo je to zlatíčko..
a je maximálně tulivá 😉 to ted potřebujeme oba na nervy 😉
psovi je asi 5 let ale je to takovej velkej troubelín no nikdy nepochopil že vyrostl ze štěněte.. 😀
pořád by se rval do náruče kdyby mu to člověk dovolil
jo jo tady na mk se traduje že Žirafky nosí štěstí na IVF tak jsem si je hned taky pořídila 😉

foogy
1. júl 2009

holky, moje bývalá kolegyně nechala doma roční mimčo a jela na 14 dní k moři, hustý, co? To já si nedokážu vůbec představit!!!

jo, ahoj, haha

megn
1. júl 2009

wrtulko jo aháá jsem nevěděla že žirafy nosí štěstí na IVF, takže ty co máš doma ti přinesou rovnou dvojčátka 🙂

foogy hi ahooj! to jako fakt nechala na 14 dni mimušo doma? To já bych fakt nedokázala! Jaké bylo včera cvíčo?

megn
1. júl 2009

normálně holky, jsem včera pozdě večer dostala MS po roce a půl.. mno přesnějí rok a 4 měsíce 😝 😝

danka24
autor
1. júl 2009

fiiiha meganka tak niekomu hej .. 😀 😀 a my sme si mysleli ze si uz tehulka 😀

megn
1. júl 2009

danuško nu naopak jsem ráda, že jsem je dostala, ikdyž to je teda opruz fuuuj 😀 jsem zapomněla jaké to je po tak dlouhé době! 😀
Nicméně... do toho ledna si chci dávat majzla a před MM se budu v plodných dnech vyhýbat keksíku, poněvadž bych otěhu ráda až fakt ten únor 🙂

megn
1. júl 2009

teď si to ještě nedokážu představit 🙂

foogy
1. júl 2009

ahoj dani

megn - škodaááááááááááááááááá ☹ My se těšili na další megaňátko ☹

megn - cvíčo bylo dobrý, nakonec jsme skončili v posilce, dobrý to bylo!

Hele, holky, se budete smát, jo, ale mám problém, přestali mi asi vyrábět odstín barvy šamponu, co si dávám jednou za čas na kebulku... A zrovna teď, když jdu v pátek svědčit a chci bejt za kočičku. Podobnou, co má teď doma wrtulka 😀

Jo a chcete se zasmát? Jsem včera zkoušela podprdu pod šaty na svatbu, ale je to na prd, pač se mi vzadu na zádech všechny zařežou, tak jsem si zkoušela zalepit aspoň bradavky, aby to pod šatama nebylo vidět, jo, haha a ráno se vzbudím, svlíkám se z pyžama a koukám, co to na těch prsou mám... A já si to zapomněla sundat!!!! HAHAHAHAHA

wrtulka
1. júl 2009

vidíš megn třeba ta příští už nepříjde.. 😉
jo jo dvojčátka.. kéž by.. ale byl by to hustej záhul
ahojky foogy

megn
1. júl 2009

Foogy jo táák podprda se zařeže, mi dělaj všechny.. akurát teda, že já tám mám ještě jaksi jeden špek navíc 😀
počki počki zalepit bradavky jo jak.. že nebudeš mít podprdu? Ty jo ty nechceš být za Pamelu aby ti stály kozičky? 😀 😀

wrtulko záhul určitě ano, náročné bezesporu! Ale zvládnou to ostatní, zvládla bys to taky. Třeba by ani neplakali a jen spinkali 🙂

foogy
1. júl 2009

megn - dávat si majzla, haha 😉 To jsem na tebe zvědavá.
No, já doufám, že to dostanu v pátek (klasika, dycky, když jdu na svatbu, tak to dostanu, to je zvláštní, co? To už takhle mám 2 roky)

wrtulko - moje dvě kamarádky mají dvojčata a zvládly to. Ty to zvládneš taky! Sice je to záhul, ale budeš mít manžu a rodiče a tchýňku a kámošky, všichni ti budou pomáhat a ty to zvládneš!

megn
1. júl 2009

foogy jaký to byl odstín šampóňu?

megn
1. júl 2009

prostě bys měla wrtulko dvojí radost, dvojí starost a dvojnásobné štěstí! 🙂

foogy kdo hlídal to mimčo té tvé kolegyňce?

foogy
1. júl 2009

megn - když mě to na zádech dělalo fakt krovky jak blázen. Teď jsem zhubla v prsou - najednou mi hupsly o číslo dolů, takže jsem se včera rozhodovala, jestli mít hezká prsa, ale na zádech krovky a nebo hezká záda a malá prsa... vyhrálo to druhé, jsem posedlá postavou...
A jelikož to jsou elastické šaty, tak jsou pod nima čudly hodně vidět, tak jsem to zalepila.. 😀 Ládin se málem počůral smíchy, když mě přitom lepení viděl 😀

megn - hlídali jí ho její rodiče!!! Hustý, co?
A odstín - fialový nebo tmavě fialový, dle toho, co měli, to jsem kupovala. Dneska ještě budu zkoušet hledat.

megn
1. júl 2009

foogy to byla Pelletka? Páč tu si kupuji aj já, no vlastně i bordó. Nicméně posledně jsem byla u kadeřnice 🙂
ti závidím, že můžeš být bez podprdy, já když je spustím ta je mám u kolenou 😀 číms je zalepila? dddobrý nápad jako fakt 😀

foogy
1. júl 2009

megn - já jsem si totiž jednou vzala na ples triko bez podprdy a měla jsem čudly strašně sedřený a bolavý a tohle mi poradila mamuška, tak to od té doby tak dělám. Zalepila jsem to klasickou náplastí s polštářkem, dokonce jsem si koupila balíček, kde jsou i kolečka a vyšlo mi to přesně 😀

megn - jojo, žlutá krabička od Palette - fialková. Sim tě, jsem byla ve 3 drogérkách a nikde ani vidu ani slechu a už ani nemají pořádný výběr, měli tam snad 6 odstínů po pár kouskách... Zkusím Billu nebo Hypernovu, tam by mohli mít.

megn - jojo, můžu bejt bez podprdy - zatím 😉 Neboj, taky na mě jednou dojde 😀

megn
1. júl 2009

foogy si jakože fakt nepamatuji, kdy jsem měla třeba jenom top bez podprdy.. mno asi tak před 5 lety možná.. 😀
hlavně moc neskákej na tanečním parketu, ať nejní nějaká nehoda. 😀 vlstně to už budeš převlečená však? Už máš vymyšleno to oblečení? Jojky se těším na fjoto! 🙂

megn
1. júl 2009

jo kolečka přímo jakože náplastí jo? chííí, prej přesně 😀 mno a neodlepí se, když j máš jakože tu bradavku zalezlou v dvorci a ona pak vyleze. Nebo ti stojej furt? 😅 😅

foogy
1. júl 2009

megn - no, já je mám venku furt, jsou furt připravený k akci 😀 Teda foogyno, ty jsi taková sprosťačka! 😝
No, chci se pak co nejdřív převlíknout, protože se v těch šatech pak už nebudu cítit, se furt hlídat, jestli mám stažené břicho a tak... Budu mít problém i na obřad, pač oni mají nejdřív oběd a pak až obřad... Takže se moc nenajím 😠

No, nevim, co si vezmu... Dneska na sobě mám bílé 3/4 a modrý topík a žabky a vypadá to dobře, tak asi to. A pak rifle a svetřík a je to, běto 😀

megn - už balíš? hele, vy jedete na tu dovču sami nebo se známými?

danka24
autor
1. júl 2009

fogy ahoj ja som citala ze nakoniec sme skoncili v postielke 😀 😀 😀 😀

megn
1. júl 2009

jedeme se známýma mno.. fajn lidi, trošku starší než my, maj odrostlejší děti, rozumíme si a je děsná sranda když jsme všichni dokupy spolem 🙂 včera jsme spolu chlastali a řešili dovču 🙂
jooo znám tyhle problémy se zatáhnutým břichem, akurát že se mi to dlouho nestalo, hihi. Ale proooč foogyna! Se nemáš za co stydět, jsi krásná mladá holka tak si klíííďo vystavuj! Když jsi napapaná nafoukneš se hodně?

žehlím, za chvíli je tady MM, najíme se a jedeme nakoupit

megn
1. júl 2009

ááá něco se ozývá z postýlky, tak je asi dospáno 🙂

megn
1. júl 2009

danuško mno to se dalo od tebe čekat 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre