Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

megn
2. júl 2009

huž ide! CO já vím, kdo se v něm dloubal 🙂

megn
2. júl 2009

danuško jedete na dovolenku? Mno to je supriš však? Užiješ si mrňat, spočneš, budeš s milovaným mužíčkem, joo to bude idylka 🙂

megn
2. júl 2009

kde se zasejc flákáš? 😝 😝

danka24
autor
2. júl 2009

ty si ťuťka riadnaaaaaa praveze v noci sa vyspinkam velmi dobre a sem tam chodim v noci curat snazim sa nepit vela vecer .. a cez sa to da zvladnut... a mame sa suprovo vcera mala kopla prvykrat janika tak bol cely happyyy 😀DD

megn
2. júl 2009

ti proženu špeky 😀

danka24
autor
2. júl 2009

no konecne normalna stranka

megn
2. júl 2009

ty pohyby to je moc hezké.. počkej až se ti budou dělat boule, teď je to takové jemné oťukávání, ty pořádné kopance joo to bude sranda.. Já už si to ani nedovedu představit, je to pro mě scifi 🙂

danka24
autor
2. júl 2009

ja ti dam 😀 😀

megn
2. júl 2009

neříkej dvakrát, že normální stránka, nebo příjde foogynka a hned jí zruší 😀 😀

megn
2. júl 2009

co mi dáš? 😝 😝 😝 😀

danka24
autor
2. júl 2009

tak ty mas doma scifi a poriadne s dvoma chlapmi 😀 😀

danka24
autor
2. júl 2009

na zadok 😀

megn
2. júl 2009

pupe a jak to zvládáš v práci? Jsi tam sama, nebo máš někoho na výpomoc?

danka24
autor
2. júl 2009

neee to radsej niee a kde sa flaka?????????

danka24
autor
2. júl 2009

nemam nikoho sme tu dve ja a Klarka takze v pohodicke .. v robote mam chladok

danka24
autor
2. júl 2009

akurat vcera som pozerala ze ake mam pekne brusko.. a pribrala som uz 1kg 😀

danka24
autor
2. júl 2009

ziadne strie nemam .. zatial 😀

danka24
autor
2. júl 2009

kde sa flaakaas???????

megn
2. júl 2009

Huz mi zas nende infernet a na mobjulu nez neco napisu, no moje nervy 😀
praci zvladas, si sikulenka, zakaznici jsou? Jak to budes mit potom, az pujdes na materskou?

megn
2. júl 2009

Ja se neflakam, vrr, neprovokuj hele jo? 😀 jen jedno kilicko mas? Jak to delas simte?

danka24
autor
2. júl 2009

no pride svagrina na zastupovanie.. a zatial to zvladam v pohode ked nieco tak pomozu kolegyne od vedla..
to co mas za net ??? mala sa rozkopala 😀

megn
2. júl 2009

Klarinka vi, ze si pises s tetou 🙂 me pozdravuje vis 😉 svagrova bydli tam nekde u vas? Takze zarizene to budes mit dobre. Uz ti tam vypomahala, vyzna se v sortimentu?

megn
2. júl 2009

Nerikej, ze nestacis memu slepicimu tempu 😀 milacik moj, jdu prebrat pradlo, udelat Honzickovi brkaši, pak prijdu, treba za pul hodky uz mi pojede net na pjocitaci.

megn
2. júl 2009

chi tak už zas jede, ale nevím na jak dlouho

danka24
autor
2. júl 2009

ja som momentalne obsluhovala.. takze som nemohla reagovat .. 😀 vy mate zaujimavy net raz ide raz neide.. ok tak potom sa ohlas ..

danka24
autor
2. júl 2009

hej celkom ale este treba ju vela veci doucit a naucit ju staly usmev na tvari.. 😀

megn
2. júl 2009

danuško tak on vesměs ten infernet jede, teda vždycky. Nevím co to dneska blbne 😠

říkáš stálý úsměv na tvářích? Jasně, na protivnou prodavačku nikdo nemá náladu a chuť 😀
teda já tady nemůžu moc vykecávat, páč se mi podařilo ten jeden brambor co vařím připálit 😝 takže to teď vypadá tak, že vařím nový 😀 ať Honzík emá na oběd sám karcinogen 😀

danka24
autor
2. júl 2009

šilkulka si jak sa ti to podarilo ta fakt netusim .. chudacik janik

megn
2. júl 2009

on nic nepozná, ještě spinušká.. kdybych se zasekla, tak mě prosím upozorni, že vařím jeden brambor 🙂
co budeš mít na obídek?

skriaticka
2. júl 2009

holky potrebujem pomoct s priatelom sa snazime o mimiska 5 mesiacov ale on ma jedno vajce mensie ako druhe nemoze byt aj v tomto problem?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre