• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začali sme a stale začíname IX.

3. júla 2012 
skriaticka, myslím že tohle nehraje žádnou roli :wink: 5 měsíců je krátká doba, hlídáš si třeba plodné dny?
2. júl 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky.
mam dotaz dnes rano byl sexik a ted jsem si delala ovu test a byli 2 carky plati to????
kristl mno jasně, platí to! :wink: takže jste se trefili jo? Mno to je super truper! :dizzy_face:
no pisou na testu ze carky musi byt stejne tmave, ale ja mam tu testovaci trosku svetlejsi tak nevim zda to radsi zitra nepojistit :grinning:
2. júl 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kristl urcite od pozitivneho testu ovu moze ovu nastat 24-48hod takze poistite to este dva dni po sebe :wink: drzim palce
megan co zemiak????
2. júl 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj berušky

téda, tady je kráásný parno se sluníčkem, foogyna se konečně dočkala!!!! Juchajdááááááááááááá! :dizzy_face:

Právě piju caro s Ledňáčkem a je mi prima
2. júl 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s takovou dobrotou to aby ti nebylo príma :grinning:
venku je krásně jupíí tralala, se rýsuje i hezká dovča, snad bude i nám tam krásně :slight_smile:
foogynka se bude opalovat nahoře bez a bez čudlíků :grinning:
2. júl 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
meganka :grinning: :grinning: :grinning: si presne fogynku vystihla :grinning:
2. júl 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fogynka ahojky ty niesi v robote??
2. júl 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danuško to víš že je v roobotě s právě chytá lelky :grinning:
U nás proběhla brkaše, tentokráte jsem brambor nespálila :grinning: sem ho Honzíčkovi mixla s kapičkou másélka. Mno moc mu nejela, zapil mlíčkem a teď huláká v postýlce, za chvíli by měl spinkat :slight_smile:
2. júl 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danuško u vás je taky tak hezky? Klárinka spinušká béruška? :slight_smile: počítám a dávám do kupy karty. Mám tu troje, dvoje jsou zatím šlehnuté jednou co tam nepatří.. třetí várka vypadá v pohodě.. budem mastit po večerech a chlastat :grinning:
2. júl 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, s vámi je legranda...
dani - to víš, že jsem v práci... Ale dneska mi to neva, pač jsem naposledy - zítra máme zavřeno a v sobotu jde miluna a v pondělí je sváteček, takže 4 dny volno, to je žůůůůžo!!!

No, holky, musim se vám přiznat, že letos opalovačka nahoře bez nebude, pač už se stydím. Už z té naší vesnice znám dost lidí a je mi to trapný, no..... Jedině tak, že si dám kolem sebe 3 květináče a schovám se za ně :grinning:
Ale dneska jdu na spin a pak chci do solárka - nachytat bronz do zítřka na svatbu

megn - dej Honzouškovi pusinku od tety foogyny, jo?
dani - tak Klárinka včera kopla taťku? hihi, to je tak krááásný! Dani, moc ti to přeju!!!
2. júl 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foogysku jasně až se vzbudí, na líčko jů? Nemusím pusinkovat pokajděnou prdýlku potom jo? :grinning: Dneska už sice byla nálož, ale včera stačil hodit tři a to vám povím po těch příkrmech to je labůůůžo! :grinning:
Foogy tůjky vysadit, ikdyž ony vyrostou až tak za 10 let pořádně! fijů 4 dny volna, to je bombá! Zrovna teď to neocením, ale kdybych byla v práci těšila bych se jak malá! :slight_smile:
2. júl 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megn - karty, jo? a co hrajete? já hraní karet miluju, akorát se mnou už si nikdo hrát nechce :frowning2:
musím asi vyrazit za tebou, magdi, haha

megn - néé, hnedkonc mu dej hubičku, haha :wink:
Hele, to si myslím, že teď už to začíná bejt rychta, co? Fujky :stuck_out_tongue_closed_eyes: To bych nemusela, teda, no.
2. júl 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foogy rychna je to pořádná, stačí na oběd trošku mrkvičky, večer kašičku a teda tfujky tfujky.. včera večer kolem 23 hod spustil, dala jsem ho k prsu, bumbal, žužlal jakmile jsem zvedla peřinu tak rychna, přes plínku jsem cítila že tam je nálož, tak přebalit, šoupnout do postýlky a naštěstí zabral hned.

Strašně ráda hraju žolika.. "starouše" jsme připravili na to, že budeme hrát i Kenta jestli znáš, primitivní hra co jsme hrávali ve škole.. sbíráš stejné karty a dáváš druhému znamení aby vyslovil Kenta. :slight_smile:
2. júl 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megn - jojo, tu hru znám, ježiš, u té jsme se dycky tak nasmáli!!!!!
: Proč jsi neřekl Kent? Já se za to ucho tahala jak blázen... A podobně, viď? Prča! To ti závidím.

A jedete v sobotu ráno?

megn - a s těma hovňousama to bude asi furt horší a horší, co?
2. júl 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foogy smrádeček asi horší bude to jooo! Akorát, že to budou asi bobky což Honzík měl asi jen 2x.. jinak ještě má vaječinu z mlíčka.. minulý týden jsem moc nepřikrmovala, takže jsem jen kojila :slight_smile:

znáš Kenta, tak super že? hih.. ještě když můžeš fulat a ti druzí se chytnou :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megn - fujky, to máme téma, haha

jo, už se tady zatáhlo, ale zase se ochladilo a je příjemně :wink:

a balíš, matko, balíš?
2. júl 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balím balím :slight_smile: MM dojel domů, dovezl kufry, tak můžu už zrušit Honzčkovi kupky.
U nás je teda pařák a strašné dusno!!!
2. júl 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jsem tady měla tu nevěstu - šla z pedikurku a měla čas než půjde na nehty k mojí mamče, tak jsme pokecaly
2. júl 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jo se to krátí a v sobotu už bude panička. Ať si to holka užije, neb to tak rychle uteče!
tj. nějaká tvoje nej kamarádka, že budeš svědek?
2. júl 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megn - jojo, dobrá kamarádka, chodily jsme spolu na základku a pak i na obchodku a do teď se kamarádíme. Dycky se hrozně nasmějeme.

Jsem dostala od zákazníka 5 slunečnic - nádhera.

Loučím se, mějte se bájo a v úterý papa!

Meganka - ty se překrááásně užij dovču, papa
2. júl 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiihhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaa tu dnes nkto nebol.. megaaaaaaaaaaaaaaaannnnn
nebaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll esteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :grinning: :grinning:
ved az zajtra vyrazateeee :grinning: :grinning: :grinning: davajte si na seba pozor jasneee nieze zlomis si ruku alebo nohu :grinning:
fogynka uzi si svadbu vytancuj sa a odychni si a chceme vidiet fotkyyyyyyyyy :grinning: :grinning:
3. júl 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukajdááááá :slight_smile:
3. júl 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tyjo tu někdo ryčel tak hlasitě, až mě to sem přivolalo, že danuško? :grinning: Mám zbaleno, řízky hotové, myčka myje nádobí, bolí mě hlava, tak fajn večer huž. Konečně :slight_smile:
3. júl 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
děkuji holky, dovču užijeme na 100 percent :slight_smile:
3. júl 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tož se tu mějte krásně. Danuško pohlaď bříško, foogynko ty si užij svatbičku a jak přijedeme tak se na vás příjdu podívat :slight_smile:

na všechny, včetně wrtulky :wink:
3. júl 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. júl 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. júl 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. júl 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok