• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začali sme a stale začíname IX.

3. júla 2012 
3. júl 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning:
tak čiao
ahoj dani

svatbička se vydařila, mně osobně se to moc líbilo, ani jsem se nepřejedla, aby mi bylo špatně! Akorát těsně před obřadem začala bouřka a skončila zase těsně po obřadu :frowning2: Ale jinak dobrý. Až budou fotky, dám vám vědět, ale novomanželé teď odjeli na 14ti denní dovču
7. júl 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, jak se máte?
13. júl 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kocenky
13. júl 2009 o 09:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojteee
meganka ako bolo na dovolenkeeee
fogynka ako sa mas
13. júl 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky :dizzy_face:
15. júl 2009 o 05:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nazdárek,je tu někdo?

ahoj nechy,co tak brzy,nemůžeš spát? :wink:
15. júl 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čus bus prcku....jsi tu ještě?
no nemůžu spát...ale v 6:00 jsem ještě zalehla a vstávám až teďka :sweat_smile: to je život,co? :grinning:

jak se vám daří s Kubíkem?
koukala jsem že jsi včera přidávala fotky a Kubík je nádhernej a vypadá spokojeně :dizzy_face:
15. júl 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooj!!!

nechy - tak už se to blíží, co? Začínáš bejt nervozní? A máš doma všechno vypraný a vyžehlený? A tašku sbalenou? A jak si doma užíváš?

prcku - ses dlouho neozvala...

dani - mám se dobře, akorát jak je krásně, tak mě to moc nebaví v práci, no.
A jak se máš ty? A kdy přidáš nové fotky pupíka?
15. júl 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jsem tuuuuu
15. júl 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechy,máme se fajn....teda jak kdy - střídavě oblačno.někdy je to zlato a někdy jen kňourá,nic ho neba a tak
ale je to mazal,no.těš se

foogy,byla jsem tu,ale tu nikdo,tak jsem ani nepsala
15. júl 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foogy,no jsem tak nervozní napůl...už chci aby to bylo za mnou :wink: taška už je sbalená tak 2měsíce a už mi chybí načančat jenom postýlky....ale to má ještě čas...bojím se aby se to nezaprášilo :wink:

a jak se máš ty? co svatba-nějaky fotečky,co?
15. júl 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechy,myslim na tebe furt....jestli už třeba nerodíš,nebo tak :grinning:
15. júl 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechy,to když jsi teď tu,tak bys nám taky mohla vyfotit koutek pro prcka,ne?
15. júl 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemáš v albu vůbec žádný foto
15. júl 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prcku nestraš...taky jsem zvědavá jak to budu zvládat s miminkem...vůbec si to nedokážu představit....si kolikrát říkám,jestli jsem připravená na to mimčo :pensive:
prcku zatím to nevypadá...sice teďka v pondělí jsem byla na ozvách a sestřičky se na mě chodily dívat a pořád kroutily hlavou - pak se mě zeptaly jestli cítím něco že podle toho monitoru mám hrozny kontrakce....tak říkám,že nic necítím...a pak zjistily,že mimino si klidně kope přímo do sondy a proto to tam vyskakovalo jako kontrakce :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a váhový odhad z pondělka je 3164g :sweat_smile:
15. júl 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
téda,tak to je macík,co?je akurátní
a kolik máš kg ty nahoře?
15. júl 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prcku já ale žádný koutek nemám ještě :pensive: jenom mám v ložnici komodu,kde mám oblečky+drogérku a pak tam přijde postýlka...nic víc :pensive: a dětský pokoj začneme řešit až na podzim... :frowning2:
ale něco vyfotím a přidám slibuju :wink:
neboj,bude to v pohodě.už se moc těším na foto a zvládneš to,neboj.určitě budeš mít hodný mímo
jo?to chci vidět,do tý doby určo porodíš,než sem vložíš nějaký foto :sweat_smile:
15. júl 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prcku mám +10kg :slight_smile: a připadám si čímdál víc neohrabanější a jako mega velryba....ale bude se mi stýskat po tom břiše...to už vím teďka :pensive:
ty už jsi vyzáblina,co? všechny kg po porodu shozeny :wink:
15. júl 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co jména,jaký vůbec máte?
15. júl 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyzáblina bohužel nejsem,ale jsem na tom stejně,jako před těhu :frowning2: takže furt hodně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. júl 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10kg je super,neboj,to půjde hned dolů
15. júl 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prcku - dyk mi tady kecaly s megn a ty nikde. Hlavně, že jsi tady teď.

nechy - beru, to zvládneš! Zvládly to tady ostatní, tak to zvládneš taky. Na začátku si to představuju jako strašnej stres a nervy, ale pak si říkám, že si na sebe zvyknem a bude to dobrý! Akorát to chce čas, viď prcku?!

nechy - a jak se těší manža?

nechy - fotky ze svatby ještě nemám, novomanželé jsou ještě na svatebce. Ale hned jak budu mít, tak dám do alba. Neboj :wink:

nechy - haha, ten prcínek v tobě je ale drzej, co? kopat přímo do sondy! To musel sestry a pak i tebe vyděsit, co? Nebo já bych se aspoň vyděsila, že už rodím :grinning:

nechy - a chodíš na monitor každý týden teď už nebo jak?
15. júl 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prcku,kluk bude Ondřej a holka Lenka :slight_smile: taková klasika :slight_smile:
Kubík má teďka v červenci někdy svátek,co? bude velká oslava?

jo holky a ještě máme kovbojku s kočárkem....máme ho 9týdnů objednanej a teďka v pondělí jsem se byla ptát co to jako znamená-když dodací lhůta je 6týdnů a paní vedoucí mi milým hlasem sdělila,že ve firmě kde se ty kočárky vyrábějí mají celé prázdniny dovču...takže bude možná až v září :angry: :angry: :angry: jsem myslela že mě picne....no v pátek ji mají dovízt nějaky kočárky ještě...takže pokud tam nebude tak budeme chtít vrátit prachy a budeme jezdit po městě a musíme nějakej vybrat :cry: :angry: :angry: :angry: :cry:
15. júl 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zítra má půl roku a 25.7. má svátek.....no jo s ta´tkou se zlejeme jak žoky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ba ne,kecám

teda nechy to je k naštvání,co?taky bych chtěla vrátit prašule...určitě nějaký seženete
15. júl 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok