• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začali sme a stale začíname IX.

3. júla 2012 
no právě danuš. Mi říkala předevčírem macecha, že třeba její holka nelozila ale rovnou chodila. Se můžu zeptat moji mamky co my dvě se ségrou.. akorát moje mamka má děravou hlavu, tož nevím jestli si bude pamatovat.. já raději Honzíčkovi vedu knížku do které píšu co a jak.. dokonce už tam má svůj první pramínek vlásků, páč to jeho páčo už jsme musela zkrátit :grinning:
21. júl 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
magduska ty mas zajtra meninky coooo :grinning: :grinning: :grinning:
21. júl 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danuško neříkej, ty si pamatuješ jo? Nemáte náhodou výročí s Janičkom cooooo :grinning: :grinning: :grinning:
21. júl 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nooo mameee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. júl 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem na obedik potom pridemmm cavelo zatiallll cmukyyyyyyy
21. júl 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je úroveň toto, sotva příjdeš tak už jdeš jo? :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda ty mě nemáš ráda :frowning2: :frowning2:
21. júl 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale já taky padám, třeba jest dodělat HOnzíčkovi obídek, nakrmit divou zvěř, tak se zatím mějte sluníčka...
nakouknu uričitě ještě pozdějš
21. júl 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky ještě nerodíííííííííííííííím :grinning: já budu těhu asi jako slonice 2roky.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. júl 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nechyyy ahoooj faaaaaktttttttttt skodaaaaaaaaaaa myslime na vaaaaaaaasss :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
meganka no jasne ty mozes odijst a ja nieee .. ze kto koho nema raddd :grinning:
21. júl 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nechy- eště nic, jo?
bříško není dole?
21. júl 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky nechy moc ráda tě vidím! :dizzy_face: :dizzy_face: teda vás :grinning:
21. júl 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechynko neboj se nic, i ty se dočkáš.. nějaká netrpělivá :grinning: :grinning: je už to bříško težké že? Jak jste dopadli s kočárkem?? jsem to četla tak jsem si říkala, že to ani není možné !

danuško cos měla dobrého na obídek?
21. júl 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mno bříško dole, chicht to jsem měla a prd z toho.. Honzíka jsme museli vyhnat z bříška :grinning:
21. júl 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
meganka polievocku zeleninkovu a tekvicovy privarok so zemiackami a fasirkou :wink: mnaaaaaaaammmmmmmm
ale takto vyzera ze som pol kila zasa pribrala uz mam 1a pol navyse .. :grinning:
21. júl 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby aky mate kociar .. dajte niejaky tip..
21. júl 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko babulky
megaaankaaaaa vseeeetkooooooo najlepsiieee k dnesnyyym meninkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam
cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuukkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
:astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
22. júl 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo, dani mě předběhla

magdičko - všecinko nej k svátku!!!! Hlavně hodně zdravíčka a štěstíčka!!!!! :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
22. júl 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko,
taky se připojuji ke gratulantům....takže Magdi,vše nej,nej a nej :wink:
22. júl 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bréééé ránko...taky přeju hodně lásky,štěstí a zdravíčka....a samou radost z Honzíka :dizzy_face:

holky na porod to nevypadá....dneska jsme přesně 39+0 a ten náš komediant/ka se spíš tlačí nahoru...asi chce vylízt krkem :rolling_eyes: takže si myslím,že vyvolávání mě nemine... :pensive:
a kočárek máme od pondělka u našich a je krásnej...dneska tam jedu tak vám ho vyfotím,ju? :dizzy_face:
22. júl 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
huraaa som prvaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. júl 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky nechy,neboj,však on vyleze....dřív nebo později :grinning:
už máte kočárek a jaký teda?určitě vyfoť

ahojky dani,tak jak je,mamino?
22. júl 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky!!!

nechy - super!!! Myslím, ten kočár! A jakej to je? Aspoň barvičku.
22. júl 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky je tmavě modrej a bok korbičky má takovou tmavěmodrou kárku....je fakt krásnej ale zdá se mi jakejsi malinkej :grinning:
22. júl 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechy - takže nakonec modrej, jo? Hmmmmm :wink:
22. júl 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééé ahoj, vy jste zlatíčka!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
svátek si užívám se zánětem :frowning2: hnějak jsem více otekla.. a to mi zubařka ten zub včera otevřela.. tak nevím jestli dostatečně. Holky měly jste někdy zánět, nevíte za jak dlouho mi splaskne ta druhá hlava na hlavě ? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. júl 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nchynko máte kočárek? Jůůů to je super! A jak to nakonec dopadlo, jeli jste ho koupit a Roana máte?
22. júl 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foogy....k tmavěmodré se hodí růžová i bleměmodrá deka,víš? :wink:
a včera než se mi sekl počítač :angry: jsem si prohlížela fotečky ze svatby....a nevěsta úžasná a tobě to taky moc slušelo!jak to nakonec dopadlo s tou kytkou? a jaktože jsi tam nikde nebyla vyfocená s milunou?
22. júl 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že by klouček, když je modrej kočár nechynko? :slight_smile: jsem zvědavá jak dlouho ne, co se nakonec vyklube z bříška! :slight_smile:
22. júl 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megn roan marita....a mrzí mě ten tvůj zub...zuby jsou sfinstvo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
22. júl 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
modrý kočárek,jo?hmmmm,že by přeci jen nebyla nevěsta pro Kubíka? :grinning:
22. júl 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok