• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začali sme a stale začíname IX.

3. júla 2012 
nechynka dneska rodí, nerodí či jak? :grinning:
23. júl 2009 o 17:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tak já půjdu ať si tady nepovídám sama se sebou :sunglasses:
23. júl 2009 o 17:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré ráno. Je tu někdo?
24. júl 2009 o 07:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
dobre ranko tak ako ste prezili dnesnu noc? aj u vas bola vychrica?
24. júl 2009 o 08:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
brej den dámy jsem tu :slight_smile:
24. júl 2009 o 08:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no huraaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
24. júl 2009 o 08:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jsem zpět od zubařky, vytáhla mi dren a dala nový.. zítra ho musím jít vyměnit z té rozřezané pusy na pohotovost :confounded: bolí to ku*ewsky jak mi to do té řezné rány pěchovala, hlavu jsem měla zatlačenou až v konstrukci toho křesla... MM se ptal z čeho jako takový zánět je.. prej z krevního oběhu, člověk nemusí mít ani kaz.. prostě se mi to usídlilo v zubu místo ucha třeba.. což ucho by mi bylo asi milejší.
tak tady leduji, místo toho abych si dala teplé kakajíčko což nesmím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. júl 2009 o 08:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jak se máš prďolko při pjuntku? Víkend za dveřmi, tož se těšíš na odpočinek což? Zítra děláš, neděláš?
24. júl 2009 o 08:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj u nás byl vítr, ale myslím že né nějak silný.. u nás bouřilo v noci, to si pamatuji natuty :grinning:
24. júl 2009 o 08:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
chudinka meganka fuuu fuuuu nech ta to tak neboli.. :wink:
no zajtra asi pojde janik do prace.. :grinning: uvidime.. co a ako .. no odychnem si urcite aspon dufam.. poupratujem trosku .. navarit treba tak uvidim co a ako ..
24. júl 2009 o 09:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
danuško lepší by bylo být v práci, ponetit aták né? úklid je náročnější a uvařit taky.. by Jenda mohl zvládnout, teda pokud nemáš v plánu uklidit jen na oko a uvařit polívku ze sáčku :sunglasses:
24. júl 2009 o 09:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no vysavat ja urcite nebudem.. :grinning: a uvarit mozno uvari fotrik .. lebo mamca isla do blavy k braskovi takze uvidime co bude zajtra..
24. júl 2009 o 09:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no joo vy vlastně býváte s rodiči tak?

prej fotřík :confused: ity jedna! :grinning:
24. júl 2009 o 09:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
hej byvame s nasimi .. ale mame spolocnu akurat kuchynu a jedalen.. inac obyvacku aj spalnu a wc a kupelnu mame samostatne.. . ved treba vyuzit nie..
24. júl 2009 o 09:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vy máte společnou kuchyň? Takže aj ledničku jo? Mno to bych asi chodila vyjídat rodičům jejich poličku :grinning:
vlastní kuchyň neplánujete?
24. júl 2009 o 09:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
nie nemame miesto a nam to nevadi lebo sa robi nakup raz my raz oni .. a peniaze stale davame na domacnost takze v pohode a aj tak sme cely den v robote..
24. júl 2009 o 09:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
danuško to jo v práci jste.. ale jak se narodí Klárka budeš doma.. se bude jinak hospodařit :slight_smile:
máte myčku, nebo si každý po sobě sám uklízí?
24. júl 2009 o 09:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
mame umyvacku .. :wink:
24. júl 2009 o 09:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to je fajn, se aspoň nehádáte o špinavé nádobí :grinning:
24. júl 2009 o 09:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
a co robi maly janicko
kdy bude nějaká nová fotka pupíku pupe?
dala jsem ho spinuškat, tak snad spinká.. je tam asi 5 minut klid :slight_smile: miláček můj sladkej
24. júl 2009 o 09:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no prv musime sfotit pupik a tak bude nova fotka .. len nam sa vecer uz nic nechce ...najeme sa a odychujeme .. :grinning:
danuško jak jste oslavili výročí? Které vlastně, třetí?
danuš ale fotit bys měla, ať máš památku víš :wink: takže se naprav, pro tetušku Majdušku to snad uděláš ni? :grinning:
24. júl 2009 o 09:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ano 3 vyrocie.. boli sme si sadnut na bravcove koleno :grinning: a co sme nezjedli lebo bolo straasne vela tak sme zobrali tatikovi tak ten len si pochutnaval na tom :grinning: nasa klarka si kopka paradne .. rano o 6 bola hore kopkala riadne tak som jej musela trosku dohovorit nech si pospinka.. sranda ja uz ju citim aj ked sediim :grinning: je to fakt super pocit :grinning:
24. júl 2009 o 09:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no majduska pokusime sa dnes uvidime .. :grinning:
24. júl 2009 o 09:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jéé vepřové kolínko... mňám takže asi bylo první dušenéa pečené? Mám ráda, jak se masíčko rozplývá na jazýčku, hmm :grinning:
danuško pohyby jsou fajn.. počkej ono se to rozjede ještě více.. za chvíli ucítíš jak ti někde trčí noha atak :grinning: jak bude Klárka větší, tím více budou pohyby intenzivnější :slight_smile: :dizzy_face:
24. júl 2009 o 10:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no meganka sme si pochutili riadne .. ved sme sa na dalsi den rano vazili a ze moja vaha 67.5kg a ja ze to nieje mozne ze to musi zle vazit vaha neexistuje a to mal janik polozenu nohu na vahe.. :grinning: :grinning: :grinning: si robil srandu
vcera som sa pytala kamosky ze kolko si pribrala? ona ze 7kg a cakaju o tt skor ako my a ja ze 1kg som pribrala .. :grinning: :grinning: tak janik sa smial :grinning:
24. júl 2009 o 10:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
danuš to je super s těmi kilči! jen tak dále, aspoň to po porodu shodíš ajcvaj.. já jsem v tom 24 tt měla už hodně nahoře, těch 7 uričitě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Honzík nespinušká, jsem se na něj teď kukla, smrad v ložnici že by jeden pad.. je zesrajděný na maras, tož jdem umývat dupku koní, fůůjky
24. júl 2009 o 10:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok