• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začali sme a stale začíname IX.

3. júla 2012 
kdy se chystáš k doktorovi?
4. aug 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, jdu mrknout, co Nechy a tady super zpráva!!!!!!!!!!!

moc gratuluju Ondráškovi!!!!!!!!!!!!!!! a rodičům přeji, ať jsou celá rodinka moc a moc spokojení!!!

Že ho je kousek co? :dizzy_face:
megn: Jojo, dík za přání. U Elišky mně bylo zle šíleně, tak snad to nebude stejné :confounded:
Urbi ahoj, je ho privela! Už se těším na fotečku :slight_smile:
ten tvůj Filípek je krásný chlapeček! Po mamince :dizzy_face: :dizzy_face:
4. aug 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megn: Já už byla, na krvi, těhu potvrzeno, ale v začátku, na ultrazvuk jsem objednaná na pondělí 10.8.
4. aug 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj urbi... No jo, Filípek je kus, asi ho začnu namlouvat pro naši Elišku :grinning:
4. aug 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luli 10 na UTZ? to je za pár, fijůů No jsem zvědavá co a jak.. :slight_smile: jestli to bude kluk nebo holka ... aha na to si budu muset počkat :grinning:
4. aug 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megn: Hmmm, to jsem taky zvědavá, ale na to si opravdu ještě počkáš.... :grinning: Asi se toho pondělka nedočkám. Našim to řeknem v nedělu před doktorem, blbě to vychází, zveme je na oběd, tak jim to chceme říct a šak to je jedno. Při Elišce jsme dostali vynadáno, že jsme jim to neřekli dřív :grinning:
4. aug 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nic, já pádím. Jdeme do lékárny a nakoupit. Tak pa. Snad moc nezmoknem. Budu tady až večer, tak snad ne sama...
4. aug 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lu, ty čekáš miminko???!!!!!!!!§ tak to je bomba teda - jůůů, to čučím, tak ať je ti dobře :dizzy_face:

a děkuju za pochvalu Filípka :dizzy_face: já jsem zkoukla videjka od Meganky a malej je boží :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Lu, proč ty nemáš albumky a fotku?
4. aug 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo a Megi, po mamince Fíla asi nebude, bo maminka je nyní v dobré depce ze své postavy a váhy :frowning2: :angry: :grinning:
4. aug 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caukooo babuleeeee :grinning: :grinning:
4. aug 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urbi proooč depku? Jsi fešná mamča, žádný tuk, samý sval, figura šlank! Jste byli na dovče v Jeseníkách? Koukám na fotky, moc pěkné :dizzy_face: je to krásné mít dítě že? Pokud teda neřve přes celý byt že nemůže přelést prah :grinning: Hany byl protivný, tak jsem ho te'd za velkého řevu šla uložit :slight_smile: Koukám na důkaz ohledně Mandučky a výšlapu, nebolely tě záda? Týjo já Honzíka měla jednou 2hodiny na dovče a myslela jsem, že mi záda uhnijou :grinning:
Filípek už leze, neb se snaží? Dle fotek asi ano, nebo brzy poleze :slight_smile:

Lu se hlavně opatruj, jsem zvědavá co reakce rodičů. Ti budou šťastní viď?
4. aug 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danuško čus prde :grinning:
4. aug 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cus kocky :slight_smile:
4. aug 2009 o 09:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
přelézt mělo být... chjo zas jsem měla mozek napřed... tyjo ta mateřská dovolená.... ještě pár let, tak jsem marná ouplně.. no dege hadra :grinning:
4. aug 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi tobě neklesá kvíkvé doma? se asi budu must začít nějak vzdělávat.. možná si vytáhnu nějakou knížku, furt nebyl čas a už mi to i chybí :grinning:
zdravím
4. aug 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jé Dani, 26. týden... nádhera!

Megi, ty jsi komik - prej šlank figura - je to hnus velebnosti, ode dneška nežeru

manduca super, dokonce jsem tam nosila i 15ti kilovou neteř, takže proti ní mi 8,5 kilový Filip přišel ouplně v poho....

neleze, je to lenoch - do nedávna jsme cvičili vojtovku - hypertonie

Honzík se dobře plazí co?
4. aug 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megn obcas mam pocit ze klesa :grinning:
4. aug 2009 o 09:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Honzík? no natože je z něj Maresjev, tahá nohy za sebou, tak umí nasadit i rychlost :grinning: asi takový střed.. mile mě překvapil. Některé děti v jeho věku umí toho méně, ale některé ne.. tak mne těší, že není poslední jako ve všem :grinning:
dyť nemá ještě ani jeden zub!
Nebu'd na sebe přísná, jsi fakt moc hezká maminka.. a hubená jak lunt!
Filípek už má kolik zoubků?

Tu neteřinku jsi nosila na zádech? Je to lepší? Povím ti ta manduca je ale fakt kvalita, včera tady byla kamarádka.. a donesla si malou v nějaké klokance, to se fakt nedá srovnat!
4. aug 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi jak máš JENOM ten pocit... jsi na tom lépe jako já :grinning:
4. aug 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit, ahoj!

dítko je hore, musím...

zuby má 2 :wink:
4. aug 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urbi ta Vojtovka vám byla doporučena? Jak to Filípek snášel?
4. aug 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urbi dva jo? to mu gratuluji.. máš už šaty? :slight_smile: mějte se hezky a zas někdy dojdi.. nicméně do alba nakouknu vždy jak se vám daří
4. aug 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
urbiii dakujeme :dizzy_face: :dizzy_face: ale megi ma pravdu stym ako dobre vyzeras :wink: :wink:
moja svagrina sa smeje ze mi so segrou budeme po porode vyzerat lepsie ako pred porodom .. ze kazdym porodom budeme chudnut.. :grinning:
4. aug 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danuš buď ráda.. prostě máš dobré zažívání, dobře ti funguje metabolismus.. ani se nějak nepřejídáš že? Prostě pohodářka, žádný stres, budeš mít i mega zlaťoučké a hodňoučké dítko :wink:
4. aug 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
po mamince :grinning:
4. aug 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
megi ja ti dam take prdo ze az :grinning:
4. aug 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co no co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. aug 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaj jste se všechny zdáchly? :rolling_eyes: :confused:
tož já jdu vařit, čiaoooo
4. aug 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok