Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

megn
24. nov 2008

i ty ťunťo 😀 houbelec, Hanýsek se nikam nehrne. Jaký byl víkend? jen nakukuji, než se s dítkem v břichu odeberu zadělávat těsto na buchtičky s krémem 🙂

danka24
autor
24. nov 2008

a pernicky uz spravene?

megn
24. nov 2008

no to právěže ne 😀 asi až dneska zadělám těsto, takže rodit ještě ne 😀

danka24
autor
24. nov 2008

ty mas naplanovane do stredy co 😀

andy.b
24. nov 2008

Ahojte baby, som tu nova, poradte mi ako to zvladate, my sa snazime uz 7 mesiacov a nic, uz ma to prestava bavit,
za 3 dni mam mat kramy a neviem sa dockat ci ano alebo nie, ake by som mala mat prizaky? dik ada

lady.x
24. nov 2008

ahojky všichni, jak to tady tak pročítám, začínám mít depku ☹ my snažilkujem dva měsíce a už bych chtěla být těhu, šílenááááááááá jsem 😀

prcekkk
24. nov 2008

ahojky,jdu vás pozdravit 🙂

heli,moc děkuji za přáníčko 😵

prcekkk
24. nov 2008

tady snad nikdo není? 😨

danka24
autor
24. nov 2008

ahoooj prceeek no konecne si tu zavitala 😀

danka24
autor
24. nov 2008

meganka sa pripravuje do porodnice 😀 pri sporaku 😀

pajici
24. nov 2008

ahojky berušky, tak co novýho? vyprávějte, přehánějte, se mi po vás stýskalo, konečně už máme doma internet 😉 Už jsm se bála že jsem prošvihla megn, megn moc na tebe mylím a držim palečky 😵 Jak se cítíš? Už se to blíží,co? 😵 No a co jinak? 🙂

evitkamalicka
24. nov 2008

paji servus...my sa mame super, dnes o 12:30 mame poradnu, tak som zvedava kolko vazime

evitkamalicka
24. nov 2008

ty sa pochval

pajici
24. nov 2008

evit tak to je dobře, že se máte super, to ráda slyšim. Já jsem od listopadu doma a zatim si to užívám 😀 , máme se taky fajn, byli jsme na 4D ultrazvuku, tak máme nový fotečky a videjko, musim sem nějaký fotečky přihodit, už jsme začli i nakupovat, takže pomaločku řipravujem mazlikovi výbavičku 🙂 , jinak pořád při staru, akorát že pěkně rosteme 😀

evitkamalicka
24. nov 2008

paji tak to je super ze mas doma net, to tu mozes byt s nami castejsie...tesim sa na fotecky

pajici
24. nov 2008

evit ted jsem ti koukala do albumku a adámek je kouzelnej 😵
jo,jo ted jsem mužu jukat častěji 😉

evitkamalicka
24. nov 2008

paji dakujem...rastieme ako z vody, uz sa vie pekne skerit, smiat a vydava vselijake zvuky

pajici
24. nov 2008

evit to věřim, už to máte s Adámkem veselejší,co? 😵

evitkamalicka
24. nov 2008

paji to ano...cez den uz tak vela nespi, lebo uz sa chce hrat, vsetko ho zaujima, ale za to v noci nam uz pekne celu noc prerspi a papame len raz skoro rano okolo 4-5tej

evitkamalicka
24. nov 2008

no nic, ideme sa chystat do poradne...ked sa vratime, som tu ako na koni, zatim pa

pajici
24. nov 2008

tak to je krásný že vám takhle hezky spinká 🙂
zatim pa,pa evit

helisek84
24. nov 2008

huž zase nakukuju...
megn, překvapilo? japato? já na vás náhodou občas nakukuju 😵
u nás je hafo změn...

megn
24. nov 2008

Heli však přijď k nám někdy na návštěvu 🙂 máte krásnou ňufinku, bígl se mi vždy líbil, tak vám ji občas očíhnu v albíčku 🙂

paji ty jsi hodňoučká, že na mě myslíš. Dlouho jsi tady nebyla, je fajn, že hodíš zprávičku jak se máte, jak se vám daří. Koukám že máš spoustu krásných věciček pro mrňouska a ten pokojíček, hmm lalané 🙂
cítím se fajn, sice bolavě, ale nestěžuji si, páč to k tomu těhu patří. Těšíme se na Honzíčka a čekáme kdy se mu bude chtít ven, ale asi je tvrdohlavý po manžovi a tak asi jen tak ven nebude chtít jít, pže se mu u mě v bříšku líbí 😀

prcku pěkně roste bříško, vyfoť se celá jooo? 😉

helisek84
24. nov 2008

megí, jo, kdyby byla ňufina tak hodná, jak je hezká.. 😀 jj, někdy se stavím na virtuální kávičku..ale je hodně práce - vidíš tu moji frekvenci psaní 😀

evitkamalicka
24. nov 2008

tak sme doma z poradne, vazime 4850g a meriame 61cm...na dalsiu poradnu ideme az v januari a to nas budu ockovat a zaroven sa dame zaockovat aj proti pneumokokom

megn
24. nov 2008

Heli tak to je fajn že je dost práce však? Pokud člověk má plno síly, elánu a chutě. Někdy je to totiž záhul 😎 ale pokud je motivace, či nějaké ohodnocení tak to člověk rád dělá.
Pejsinka je moc živá? Učíte ji nějakých povelů, nebo zatím si stojí za svým? 😅

danka24
autor
24. nov 2008

meganka ty si este doma? 😀

nechynka
24. nov 2008

ahoj holky
dneska byl manža na převaze a pak jsme šli trošku obhlídnout dárky na ježíška...a koupila jsem si už pár ozdob na stromeček 😵 😵 😵 a začínám přemýšlet že se pustím do perníkové chaloupky 😉

a manža mi nadal,že už jsem druhý den extrémně protivná 😠 😠 😔

helisek84
25. nov 2008

Dobré ránko holky...

meg, doufám, že nejsi v porodce a ještě si to stihneš přečíst 😀 Psina je živá, ale veget měla asi týden, co jsme ji měli, teď už podstupuje tvrdou sparťanskou výchovu...zrovna včera dostala výprask, protože zdrhla do zahrady a odmítala se vrátit, až jsem ji našla, tak vypadala jako bahnitá koule...

nechy, u nás se letos ježíšek zapomene 😅

foogy
25. nov 2008

Ahoj holky!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre