Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

prcekkk
4. dec 2008

nejsi.to jsou samý zdravý věci 😉

prcekkk
4. dec 2008

loučim se.jdu pracovat 🙂 mějte se krásně,skládejte básně a já se zase někde ukážu.
páčko 😵

foogy
5. dec 2008

Ahoj kočandy, zítra večer budu mít konečně svůj noťas, tak se tady u vás ukážu častěji.
Furt myslím na megn, kdy se z ní vyklube ten Honzíček....

danka24
autor
5. dec 2008

ahooj fogynka ako sa mas? si tu davno nebola .. 😉 meganka zatial nic snad dnes je ten Den 😉

urbi
5. dec 2008

ahoj holky, jak to vypadá s Megankou? na ní myslím na kočku, jestli jsou ještě vcelku nebo jestli už má Honzíčka u sebe...

urbi
5. dec 2008

tak koukám, že ještě asi prcek je v bříšku co? tak snad to budou mít brzy za sebou!!

prcekkk
5. dec 2008

ahojky 😵

prcekkk
5. dec 2008

...tady nikdo není? 😢

urbi
5. dec 2008

ahoj prcku, já jsem tu, bo jsem zvědavá,co Meganka 😉

prcekkk
5. dec 2008

ahojky urbi,taky na ni myslim.dneska to snad vypudne a Honzík bude na světě.měla by jít na vyvol. 😉 a co ty?taška zabalena?já už šílim a balim

prcekkk
5. dec 2008

...vypukne....jsem chtěla napsat 😅 😀

pajici
5. dec 2008

Ahojky holky 🙂
tak co ta megn? Už se něco děje? Já jsem taky tak zvědavá 🙂

prcekkk
5. dec 2008

ahojky pájo,dnes ji to mají snad vyvolávat 🙂 taky jsem zvědavka...a co ty?odpočíváš poctivě?

pajici
5. dec 2008

Jo,jo odpočívám, akorát jdu dneska ke kadeřnici, mám to tak odrostlý, tak se těšim. Prcku nenapsala by jsi mi zprávičku kdyby se megn narodil Honzík? Dám ti do IP tel, děkuju 😵 Já tak na ni musim pořád myslet 😉 Doufam že to bude mít všechno v pořádku.
No a co u vás novýho?

urbi
5. dec 2008

Prcku, takže jde na vyvolání jo? však už bylo na čase... tak snad to půjde rychle...
haha, taška zabalená teda fakt není 😀 a ještě balit nebudu... když jsem přežila včerejšek - měla jsem promoci a šílené celodenní lítání a postávání a tak - tak tady budu strašit stejně jako Meganka až do 42. týdne...

urbi
5. dec 2008

ahoj Paji, tebe jsem dlouho neviděla 😵 a taky čekáte kluka? 😉

prcekkk
5. dec 2008

páji,určitě ti napíšu...napiš mi číslo 😉

urbi,nebalíš?tak to já začínám plašit,že nestíhám...a věci máš vyprané?

prcekkk
5. dec 2008

jj měla by jít na vyvolávačku.nechy se včera vkládala odkaz,co psala holkám v prosinci.. 😉

pajici
5. dec 2008

Já tebe taky dlouho neviděla urbi 🙂 Jo,jo čekáme chlapáka 😀 A co u vás novýho? Jak se vám daří.

nechynka
5. dec 2008

ahoj holky 😵

megn držím pěstičky ať to rychle má za sebou a ať je Honzíček ten nejkrásnější dáreček od Mikuláše 😉 😵

holky na mě padla nějaká sentimentální nálada...jsem si tiskla recepty na vánočku (chci ji o víku zkusit upéct) a málem jsem u toho brečela 😔
holky jaký dodržujete na štědrý den zvyky?

urbi a koukala jsem na fotečku z promoce...jsi kočka 😉 😵

prcekkk
5. dec 2008

ahojky nechy 🙂
zvyky?no asi jen prachy pod ubrusem 😅

prcekkk
5. dec 2008

nechy a co kontrola?řádí ještě?

nechynka
5. dec 2008

prcku řádí ...až do konce roku a možná ještě dýl....a když dostaneme pokutu tak budeme bez os.ohodnocení pokud teda nebude přímo výpověď ☹

prcku vy dáváte prašule pod ubrus? jako myslíš normální penízky

pajici
5. dec 2008

ahojky nechy 😵
holky loučim se s váma, musim frčet k tomu holiči 😉 tak se mějte krásně pa,pa

urbi
5. dec 2008

Prcku, já mám vypráno, bo to u nás funguje tak, že ségra, co už je malé mému synovcovi (3 měsíce), tak to vždycky vypere a vyžehlí a rovnou mi to naskládá do skříně 😀 😀 😀 😀 a to, co koupím já, normálně hážu k našemu prádlu, neřeším speciální praní...
a ty jsi napřed, tak ty už musíš plašit 😀 😀
u nás nového? snad teď ani nic, dodělala jsem školu, přestěhovali jsme se... a to je z těch větších změn asi všechno... co u vás?
na víkend jedeme do Vídně, tak jsem zvědavá...
ahoj Nechynko, zlatíčko 😵 😵 😵 já taky z vánoc chytám zajímavé nálady, mám je ráda..
a děkuju za pochvalu 😵

urbi
5. dec 2008

holky a lijete olovo-volovo? (haha, miluju Pelíšky) 😀

prcekkk
5. dec 2008

nechy,jj normální prašule 😉
myslíš,že to bude takhle hustý?i výpověď? 😕

urbi,měla bych plašit,ale prát jsem začala teprve včera 😅 a jen tak zlehka

evitkamalicka
5. dec 2008

ahojky holky 🙂

nechynka
5. dec 2008

urbi...jé vídeň ...to bude krásný....jenom by to chtělo ještě do té vánoční atmosféry kupu sněhu 😉 😵

nelijeme olovo...ale letos by jsme to chtěli zkustit...letos to budou první vánoce-jenom moje a manžovi,tak si to chceme užít a začít tvořit nějaky NAŠE tradice pro budoucí generace 😉 😀

holky a kde se kupuje to olovo? 😨

urbi
5. dec 2008

Nechy, máš nějaké problémy v práci jo? to mě mrzí....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre