Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

megn
6. aug 2009

mládežník se vzbudil, tož ho musím jít zpacifikovat

luli82
6. aug 2009

megn: Ne, já kojila už jen kolem 5. ráno a to popila jen trošičku, takže jak jsem zjistila, že jsem těhu, tak jsem přestala úplně, protože to prej není moc dobré. Kojením se stahuje děloha a ta by se měla při těhu spíš roztahovat. A stejně už to bylo málo toho mlíčka, tak jsem jí začala dávat 2x denně nutrilon. Večer se malá nají kašičky a vydrží celou noc až do těch 5, půl 6. Když se zbudí, dám jí čaj a to se jem dvakrát cucne a spí dál...

luli82
6. aug 2009

megn: Jé, tak běž, já doufám, že ta naše ještě min. hoďku pospí...

megn
6. aug 2009

jsem ho vytáhla z pelíšku a on totálně pročůraný, plínka na štorc, tož to jakože nechápu.. vyspaný do růžova a už honí po zemi hračky.. ty už ho teda moc neberou, zjančí kabel tak vyrazí

Lu aha takže takhle s kojením.. laktace se zastavila v pohodě? Já mám z toho strach jak ho odstavím, když je totálně závislý.. v noci přilepený na prsu atak 😖 😖

luli82
6. aug 2009

No já už moc mléka neměla, když pila jen jednou a ještě nic moc. Takže zatím nic moc nepociťuju a to už nekojím týden, tak snat to bude ok. Ale mlíčko mně ještě teče po zmáčknutí...

luli82
6. aug 2009

Jdu se chvíli natáhnout. Tak zatím papa...

megn
6. aug 2009

kuk 🙂
lu ještě teče jo? no jsem sama zvědavá na to zastavení laktace

danka24
autor
6. aug 2009

ahoojteeeeee 😵 😵 😵

megn
6. aug 2009

jůůů čau bobe. Máš se?

megn
6. aug 2009

kaj se flákáš? tu to dneska žilo 😀

foogy
6. aug 2009

ahoj dani!!!!!

evitkamalicka
6. aug 2009

ahooooooj zas 😀

danka24
autor
6. aug 2009

no boli sme dnes v poradniiii a vsetko v poriadku boli ma rucka lebo robili pik pik brali krv na cukrovku aj na krvny obraz..

evitkamalicka
6. aug 2009

dani a pila si tu sladku gebuzinu?

danka24
autor
6. aug 2009

a vcera sme boli s janikom na ocnom v KE a vratili sme sa neskoro vecer.. azda som vam chybala??? 😨

megn
6. aug 2009

danuško tož to mám radost!
chybíš nám, to jooo!

evitkamalicka
6. aug 2009

u nas zacalo akurat prsat sakra, dufam ze len prehanka a do polhodinky prestane, lebo potrebujeme ist na nakup

danka24
autor
6. aug 2009

este ze tak 😀 no u nas momentalne neprsiii a dufam ze ani uz nebude ..dost bolo dazduuu chceme slnkoooo

evitkamalicka
6. aug 2009

danka kedy bude aktualna fotecka bruska? 😠

danka24
autor
6. aug 2009

no neviem.. mm povedal ze ma sfoti ked bude vonku svetlo tak uvidime 😀 😀

evitkamalicka
6. aug 2009

no tak to som zvedava ci sa dockame

megn
6. aug 2009

no to já jsem taky zvědavá kdy se dokčáme evi 😀

megn
6. aug 2009

to bude na svatého dyndy 😠 😠 😝 takže nikdy

foogy
6. aug 2009

evit - to se nedočkáme, pač dny se zkracují, to znamená, že je brzo tma... Ach jo... 😖

Holky, fotku z UTZ, co chci dát do albíčka mám naskenovat nebo vyfotit foťákem?

megn
6. aug 2009

u nás je zatím hezky.
danuš tys nepila ten hnusný patok? asi jo když ti brali krev že?

evitkamalicka
6. aug 2009

foogy ja som fotila, lebo sme vtedy este nemali skener, ale lepsie asi bude naskenovat

megn
6. aug 2009

foogynko to je jedno. Já fotila 😀 fo'tákem 😀
jůů bude foto čmeldy? jupí

megn
6. aug 2009

evi jsem si všimla Adámka 10M! týý jo to je chlapák. kolik měří? příjde mi že je už velký.. to dělaj ty fotky já vím. Honzík mi taky příjde velký, přitom je to takový mimiňák majinký 😵
je hodně na tebe 😵

danka24
autor
6. aug 2009

nie u nas sa berie krvicka a ked bude dobra krvicka tak na ziadny humus nejdem 😝 😝

megn
6. aug 2009

to se máš! ale co to je za bordel??? 😝 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre