Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

prcekkk
10. aug 2009

čauky mamino 😉

foogy
10. aug 2009

ahoj mamino 😀 hihi

jo, v sobotu jsem si chovala synovečka - holky, ten je úúúžasnej! A kolik má černých vlásků... Krása!

wrtulka
10. aug 2009

Ahojky Foogy..
jen jsem ti chtěla pogratulovat užívej si těhu!A přeju krásný a zdravý miminko!

evitkamalicka
10. aug 2009

dobre ranko, ja som si este rano s Adamkom pospala 😅

foogy
10. aug 2009

ahoj wrtulko - dík

ahoj evit! to je dobře, to ti můžu jenom závidět

luli82
10. aug 2009

foogy: Jojo drž, vše se začíná obracet k lepšímu, tak doufám, že i odpoledne uslyším nějakou příjemnou zprávu 😅

megn
10. aug 2009

čusek, je tu někdo?

wrtulka
10. aug 2009

Ahojky megn 😵

megn
10. aug 2009

koukám, že lu šla na UTZ no to je super! načež jsem zvědavá na výsledky! 😵 sic pozdě, ale přece držím palušky! No a jak dopadlo oznamko?
sluni máš šikovnou Natýnku 😵

megn
10. aug 2009

jéé ahoj wrtuko, jak se máš kočko?

megn
10. aug 2009

nic tu nikdo, tak já valím, páč jsem totálně nevyspalá.. ale o tom až třeba jindy.. pa

danka24
autor
10. aug 2009

neeee tu sooommmm

danka24
autor
10. aug 2009

preco si sa nevyspala?co ste robili coromoro

luli82
10. aug 2009

Ahojky, ultrazvuk dopadl dobře. Jsem 5+3, takže 6.tt. Srdíčko ještě nebylo, ale už tam byl jakýsi terčík, či co, takže v pořádku...3.9.jdeme znovu a to zrovna na krev a pro průkazku.

Jo a oznamko proběhlo samozřejmě v klidu a pohodě. Dali jsme jim na talířek fazulu a mamka to hned uhodla 😀

danka24
autor
11. aug 2009

ahooj luuu no tak supeer tak blahozelame a tesiiime sa s vamii nech babatko pekne rastie v brusku 😵 😵 😵

foogy
11. aug 2009

lu - jéééééééé, tak to je paráda!!!!!!!!!! To mám velikou radost!!!! Super!

ahoj dani

evitkamalicka
11. aug 2009

lu gratulka 😵

nechynka
11. aug 2009

ahoj holky
lu,moc gratuluju...máš můj obdiv 😉 😵 ...taky bych chtěla děti tak blízko u sebe...ale bojím se že to nezvládnu-nejvíc se bojím porodu,že další už nezvládnu 🙄 no vlastně já už si nedokážu představit ani ten sex...takže ani nevím jak bysme to miminko udělali 😀 😀 😔 tak držím pěsti aby celých 9měsíců bylo bez problémů a na konci vás čekalo překrásny miminko 😵

foogy,tobě taky gratulka...k oznámení rodičům 😵 😵 😵 a mohla bys rodit o týden dřív...abych měla dáreček k narozkám 😉 😀 😵

holky,maminy poraďte co zabírrá na prdíky....Ondra na ně začal trpět a musíme chovat a chovat a já chytám z těch skoro 5kg křeče do zad 🙄 😝

wrtulka
11. aug 2009

Ahojky Nechynko 😵
moc velká gratulace k Ondráškovi!
Koukala jsem ti na fotky 😵 je krásnej a teda fakt velkej!Seš statečná a šikulka že si ho dala přirozeně 😵

luli82
11. aug 2009

Holky, díky. Nechy, moc gratuluju k Ondráškovi, ať roste a je zdravý. Jinak v té době po podoru, jak jsem ty, jsem uvažovala úplně stejně 😀 Druhé mimi už jsem nikdy nechtěla......kvůli porodu 😀 Ono se na to hrozně rychle zapomíná, a neboj sex bude taky v poho, časem...

luli82
11. aug 2009

Jo nechy, nám pomohly až probiotické kapky. Do té doby, to byly muka a samé hongání, jak říkáš. Ale zabírají až tak za 3 týdny...Můžou se až od měsíce. Tady stojí něco kolem 600, na Slovensku polovinu...my dáváme doteď.

foogy
12. aug 2009

ahoj breburdinky!!

danka24
autor
12. aug 2009

ahojteee tehuldyy a mamicky a snazilkyyy
kde to viazne?????????????
megaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnn kdeee siiiiiiiiiiii

foogy
12. aug 2009

čau dani

jak se dneska máš???
Mně je dneska o dost líp, tak jsem plná energie, hihi.

danka24
autor
12. aug 2009

a co ti bolo fogynka azda blinkas? 😀

danka24
autor
12. aug 2009

hned pridem musim ist zatvorit okna domov ..

sluninka
12. aug 2009

ahojte 😉

jsem tak přemejšlela..teď už jsme komlet, když lu i foogy mají tt? 😵
ještě wrtulka holka jedna

je super, že jsme to zvládly takhle všechny a to během roku a kousek, to jde, na to že nás tu bylo tolik 😀

evitkamalicka
12. aug 2009

Ahoj kocky,
tak ako dnes? my sme vcera vecer mali vodicak tak sme prisli neskoro domov a Adamka strazila babka

sluninka
12. aug 2009

evit..vodicak?? 😅 co to je?

wrtulka
12. aug 2009

Ahojky Suni..
njn já musím být vždycky za exota.. 😉
Jak jse máš?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre