• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začali sme a stale začíname IX.

3. júla 2012 
tak sme sa nedavno vratili z vodicaku z teorie, pisali sme prvy test len tak na preskusanie a aj manza aj ja sme maly plny pocet bodov :sunglasses:
14. aug 2009 o 21:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foogy, nechy no ja vlastne odvazna nejsem, kdyz jsem toho kluka s tou moji tastickou uvidela, myslela jsem, ze to nasel a chtel odevzdat treba na policii, proste me nenapadlo, ze je to prachsprosty zlodej... mela jsem velky stesti, ze jsem ho dobehla (ja normalne kvuli kolenum nebeham) a ze mi neutekl a zachranila jsem to nejdulezitejsi, penize vem cert, i kdyz me to samozrejme hodne mrzelo

ted me ale trapi jina vec - Vojtik ma hlavicku prevazne na jednu stranu, na brisku hlavicku nezveda, nepase, v lehu na zadech se nepritahuje za rucicky, kdyz mu je drzim :cry: , takze zitra jdu k pediatricce...

nechy to ti krasne spinka :slight_smile: jinak Vojtik spinka pres den podobne
16. aug 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čauky bobíci.
Se omluvuji danuš, že jsem nedošla dříve, ani neodpověděla, ale nějka jsme nestíhala..
tož snad se zasejc ukážu :slight_smile:
17. aug 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky Meng :dizzy_face:
17. aug 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojík wrtulí! Japak se máš?
17. aug 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky..
pracovně a to hodně..
mám za sebou pracovní výkend (na "maltě") děláme novou střechu víš..
no a teď sedím v práci..
A co ty jak se máš? :dizzy_face:
17. aug 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caves kocky :slight_smile:
17. aug 2009 o 10:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahooojteee .. no megaaannn konecneee som nevedela co je s tebouuu :confounded: :confounded: :confounded:
17. aug 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulko ale jo, jen nějak málo času. MM marodí, už přes týden, takže starosti na dvě strany.
neříekj střechu? ajaja, japato???
evi čauko, co nového u vás?
17. aug 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danuško čau prde :grinning:
se omluvuji a posílám ti velký mláááááááááááásk :astonished: :astonished:
budiž mi odpuštěno? :grinning:
17. aug 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
wrtulka takze vyborna dovolenka :grinning: na MALTE
17. aug 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danuško balhopřeji k 28 tt! ty woe toto letí, to je masooo! Za chvíli budeš rodit! :confused:
těšíš se? :sweat_smile:
17. aug 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulko a co ta MS, dorazila? Jsem něco takového zahlídla, ale nemám čas dočítat.. jen okouknu prcky.. od nechynky, luci, evi atak :slight_smile:
17. aug 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megn u nas nic, teplo je
17. aug 2009 o 10:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky Danuško :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Moc ti závidím bříško :wink: ale v dobrým neboj :wink:
17. aug 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megn mrcha dorazila po 36 dnech ale dorazila sama bez vyvolávačky nebo čehokoliv takže po IVF funguju ufff :dizzy_face:
Ahojky Evitko :dizzy_face:
17. aug 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulko to je fajn, cpát se dalšími horm. že? a co bude dál kočko?

taky závidím danušce bříško a tu holčičku co si tam schovává, teda jestli nevykukne nějaký chalan :grinning:

evi u nás je taky pařák.
17. aug 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
wrtulka jasne .. je to normalne :wink: a ja verim ze sa dockas aj ty ochvilocku taky maly kusocek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
megi dikesik .. no ochvilu budem rodit ty kokso .. aj mne to strasne leti.. o mesiac ma kamosky termin :grinning: a tak jaaaa :grinning: :grinning: :grinning: pomoooooccc :grinning: :grinning: :grinning: už vcera janik hovoril ze ci musi ist k porodu.. ze to nezvladne.. a ja ze musis byt ako moralna podpora :grinning:
17. aug 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtul servus :slight_smile:
17. aug 2009 o 10:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulko jůva píšu jak hotento, no tys chytrá holka, určitě si pochopila ten nesmysl co jsem napsala :pensive: :grinning:
že je fajn, že dorazila sama MS :wink: :slight_smile:
ikdyž by nemusela chodit vůbec !
17. aug 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joo a Haničce fogynce přeji krásný svátek! dodatečně! :dizzy_face:
a že posíláme mlááásk :astonished: :astonished: :astonished:
a kaj foogynka se fláká? sedí nad záchodovou mísou? :grinning:
17. aug 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danuško :grinning: :grinning: :grinning:
ať nevymýšlá! uvidíš jak pak bude z porodu paf
17. aug 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo aj Hance vráně, kdby udělal na nás mrk, přeji vše neeej!
17. aug 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megn zázraky se nedějí..
co bude dál už víme jen nevíme kdy.. bud začnu zase s IVF koncem září nebo koncem října.. s výsledky koncem října nebo koncem listopadu..
všichni mi radí abych si dala aspoň 3 cykly přestávku takže tenhle byl první.. ty další dva snad budou kratší..
manža by i chtěl abysme do dalšího IvF šli co nejdřív tak se zkusím domluvit s doktorem - jedu tam od čtvrtka za týden co on na to..
věřím že to tentokrát vydje..ale ne jen tak mám k tomu své důvody tomu věřit.. ale o tom bych psala koho to zajímá jen do IP
17. aug 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no dufam ze je tam baba .. to by bola sranda nooo vam poviem :grinning: :grinning: ale to by musel narast pipik od 20tt :grinning: ale hovori sa ze zena ked caka dievca tak ze oskaredie .. ale u mna to neplati :grinning: janik mi hovori ze ta nasa Klarka dufam ze nebude skareda ked ty si kazdym dnom krajsia .. :grinning:
17. aug 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dani neboj bude to holčička :dizzy_face: :dizzy_face:
17. aug 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
wrtulka tak to dufam :grinning: :grinning:
17. aug 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: danuško tyjo, tak v bříšku asi nejní Klárka když jsi tak krásná :grinning: ten tvůj chlop je ale šprýmař. No a už máš něco ve výbavičce, nebo až na poslední chvíli?

wrtulko takže nebudeš čekat 3 cykly? ten čas se asi táhne že? Nějakou dovolenku s TM nebo tak si ještě bereš, či teď finančně se to nehodí, střecha atak?
17. aug 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde je ta foogynka? :confused: :angry:
:grinning:
17. aug 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megn nevím záleží na tom co řekne doktor.. protože koncem září to 3 měsíce budou.. ne 3 cykly.. protože tenhle cyklus byl extra dlouhej víš..
mám za sebou už dovču14 dní - strávenou ponejvíc na "maltě"- tu střechu děláme už měsíc (kdo chce fotky jsou na střeše)
ono se to táhne a netáhne.. člověk si potřeboval odpočinout, nabrat sílu..
upřímně hned po.. v první fázi jsem nesnášela pohled na těhotnou .. (neberte to ve zlém snad mě pochopíte) teď je to různé.. byla jsem u kamarádky která měla den před porodem a dělala jí těhu fotky..a bylo to strašně moc fajn ..
a pak z toho je mi strašně smutno..
17. aug 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok