• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začali sme a stale začíname IX.

3. júla 2012 
autor
megi vybavicku nemam este ziadnu ..ale cakam kym mi svagrina a segra donesu veci :grinning: :grinning: pre malu Klarku :wink: na dalsi tt v stvrtok ideme kupovat kociar,postielku,zavinovacku,osusku a prebalovak.. tu podlozku myslim :wink: a vsetko ostatne neskor ked bude nieco chybat .. a este jasne peľuchy :grinning:
17. aug 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulko ono to musí být těžké, nic takového já sosobně neznám, ale chápu tě.. přání a ta touha.. bez výsledku musí být hodně náročná na psychiku.. drž se holka ! na fotky kouknu, to vám uletěla ta střecha? :confused:

danuško joo to máš fajn, ty budeš vlastně dědit! Nu a kočík už máš předvybrán, či koupíš první co ti padne do oka?
17. aug 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megn ne neuletěla :grinning:
my přece koupili starý dům a rekonstruujeme ho..
když jsem se do něj stěhovali tak jsme věděli že budeme novou střechu potřeobvat ale nebylo to potřeba hned..
no teď na to byly peníze, lidi (řekněme) a hlavně už to nešlo jinak musela se udělat.. už se tašky strašně sypaly a další zimu už bysme s tou starou nezvládli víš
megn nechci litovat.. ale jo tohle kdo nezažil nepochopí...
nicméně myslím že pořád může být hůř..
17. aug 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulko tak jsem okoukla fotečky domečku! jůů máte to hezké bydleníčko! s tou novou střechou ten domeček už se pěkně rýsuje, hnedle to bude vypadat jinak! Pěkné dveře máte! jsem si vzpomněla na ty peripetie tehdá :grinning:
17. aug 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj baby nejako nestiham, mam teraz dost vybavovaciek okolo zivnosti, ale uz len poslednu vec musim vybavit a to zaregistrovat sa na colnu spravu ako zivnostnik, kedze originaly budem dovazat z USA a teda musim platit clo, ale uz sa mi podarilo zohnat aj uctovnika co mi bude robit uctovnictvo a za super cenu, lebo je to manzelov kamarat
17. aug 2009 o 11:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi to je dobře že se takhle rýsuje obchůdek :dizzy_face:
17. aug 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megn aj ja sa tesim, som si myslela ze to bude horsie

co mate dnes na obed?
17. aug 2009 o 11:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi šošovicu :grinning: ale až tak kolem 14 hod, páč za chvíli se musím chystat k doktorce s mládětem :slight_smile:
co ty máš dobrého?
17. aug 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si akurat robim lasagne
17. aug 2009 o 11:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
megi fiha šošovicovu polievocku by som si dala ..mnaaam mnaaam
a kociar nemam ziaden vybraty mne to je tazko tak cez net vyberat ja ho potrebujem obchytkat a tak.. ved vies..
a co mladatko chorucke je?
17. aug 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čauko. Danuško néé mládě bylo na 8M prohlídce :slight_smile: ty vogo já mám už doma velkého chlapa :grinning:
17. aug 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi lasagne ňam ňam.. s čím si je dělala?
danuš co tys měla na hamu papu?
17. aug 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahooojteeeeee fogyyyy kdee siii????dufam ze nestojis nad zachodovou misou :grinning: :grinning:
megi ty brdo 8 mesiacov .. dufam ze ked bude mat rok tak ja uz budem mat odrodene :grinning:
18. aug 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj breburky!

dani - už mi je 5.den dobře! Žádné vodovody a kanalizace... Akorát včera večer mi bylo blbě, tak jsem si dala o půlnoci ananasový kompot, to byla úleva. Byl to totiž hlad :grinning: Já furt jím, je to fakt sranda. Sice strašně malinkato, ale furt.

jéé, lasagně, ty miluju.

megn - 8 měsíců? To ani není možný!!! Holky, v září už budeme slavit první roky dětiček - rezetka :dizzy_face:
18. aug 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kocky

foogy veru drobci uz budu mat rok
18. aug 2009 o 10:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megn: A co si se dozvěděla na 8M prohlídce?

My už budeme mít 11M - 27.8. :grinning:
18. aug 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foogy: Tak gratuluju, že nevolnosti trošku povolili,ono je to jak na houpačce. Chvíli je dobře a pak zase. Mně se teď dělává zle víc navečer než ráno. Ale i tak je to hnus...
18. aug 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, to je strašný, jak to letí, že jo? Všechno tak hrozně rychle utíká....

luli - dlouho jsi tady nebyla...
18. aug 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jinak ahojky, zapomněla jsem pozdravit :astonished:

foogy: Jojo nebyla. není moc času a když je, tak si raději lehnu :dizzy_face:
18. aug 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foogy: To jo, když se manžel objevil ve dveřích s tím malým uzlíčkem štěstí............připadá mi to jako minulý týden a ono už to bude rok...
18. aug 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu - jojo, přesně - taky se mi dělá zle večer. V neděli jsem si dokonce musela kopnout Rennie, jak mi bylo zle a včera v noci o půlnoci se mi udělalo tak zle, tak jsem si šla dát ananasový kompot, tak se mi ulevilo.
Jo a taky bych spala, ale přes den mi není přáno, musím zařezávat tady :angry:
To o víku to nemá chybu - člověk si chvíli něco čušní, pak si odpočine, pak zase čušní, pak odpočívá - tak by mi to vyhovovalo.

lu - a už jste to říkali tchánovcům?
18. aug 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foogy: Jojo, nejbližší rodina už to ví, rodiče, sourozenci a nějací kamarádi. Do světa to rozšíříme až po 3.9., to jdu na ultrazvukm, krev a dostanu už aj průkazku :wink:
18. aug 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já se cpu v noci banánama, ale teď když si napsala o tom kompotu, tak jsem si vzpomněla, že máme višňový, jdu po něm........ :grinning:
18. aug 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tyyyyy vogo, já čumím jak tele na nová vrata :grinning: :grinning: :grinning:

foogy, už jsem ti psala IP....gratuluju megamozně :dizzy_face:

luli82, minulý týden jsem tě viděla, ale ty sis mě nevšimla, prolítla sem kolem tebe v autě. A tobě taky musím jen a jen gratulovat. Tohle bych teda nečekala :sweat_smile:
18. aug 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, mám těhu řidičák! Můj MUDr. ho dává nějak brzy, ale mi to nevadí, hihi.

heli - ještě jednou díky :wink: Hihihi!

lu - a všichni byli nadšení, jo?
No, ten ananasovej mi dělá fakt dobře, ňam!
18. aug 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fogy fiha tehu vodicak :grinning: :grinning: ved ty si 9tt
18. aug 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani - no, byla to rychlost, sama jsem se divila..
dani - jak se máš??
18. aug 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak vidim ze dnes sme sa minali.. dufam ze zajtra dooobedu to bude lepsie lebo poobede mam tovar takze nebudem klebetit :grinning:
18. aug 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heli, já su slepoň, promiň.......no vidíš, ty bys to nečekala a já jo....... :dizzy_face:
19. aug 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kocky, teraz som vstala, esta som si troska schrupla s Adamkom, lebo vecer po vodicaku som este do noci zavarala broskyne a dnes ma caka druha varka
19. aug 2009 o 09:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok