Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

danka24
autor
17. aug 2009

megi vybavicku nemam este ziadnu ..ale cakam kym mi svagrina a segra donesu veci 😀 😀 pre malu Klarku 😉 na dalsi tt v stvrtok ideme kupovat kociar,postielku,zavinovacku,osusku a prebalovak.. tu podlozku myslim 😉 a vsetko ostatne neskor ked bude nieco chybat .. a este jasne peľuchy 😀

megn
17. aug 2009

wrtulko ono to musí být těžké, nic takového já sosobně neznám, ale chápu tě.. přání a ta touha.. bez výsledku musí být hodně náročná na psychiku.. drž se holka ! na fotky kouknu, to vám uletěla ta střecha? 😕

danuško joo to máš fajn, ty budeš vlastně dědit! Nu a kočík už máš předvybrán, či koupíš první co ti padne do oka?

wrtulka
17. aug 2009

megn ne neuletěla 😀
my přece koupili starý dům a rekonstruujeme ho..
když jsem se do něj stěhovali tak jsme věděli že budeme novou střechu potřeobvat ale nebylo to potřeba hned..
no teď na to byly peníze, lidi (řekněme) a hlavně už to nešlo jinak musela se udělat.. už se tašky strašně sypaly a další zimu už bysme s tou starou nezvládli víš
megn nechci litovat.. ale jo tohle kdo nezažil nepochopí...
nicméně myslím že pořád může být hůř..

megn
17. aug 2009

wrtulko tak jsem okoukla fotečky domečku! jůů máte to hezké bydleníčko! s tou novou střechou ten domeček už se pěkně rýsuje, hnedle to bude vypadat jinak! Pěkné dveře máte! jsem si vzpomněla na ty peripetie tehdá 😀

evitkamalicka
17. aug 2009

juuj baby nejako nestiham, mam teraz dost vybavovaciek okolo zivnosti, ale uz len poslednu vec musim vybavit a to zaregistrovat sa na colnu spravu ako zivnostnik, kedze originaly budem dovazat z USA a teda musim platit clo, ale uz sa mi podarilo zohnat aj uctovnika co mi bude robit uctovnictvo a za super cenu, lebo je to manzelov kamarat

megn
17. aug 2009

evi to je dobře že se takhle rýsuje obchůdek 😵

evitkamalicka
17. aug 2009

megn aj ja sa tesim, som si myslela ze to bude horsie

co mate dnes na obed?

megn
17. aug 2009

evi šošovicu 😀 ale až tak kolem 14 hod, páč za chvíli se musím chystat k doktorce s mládětem 🙂
co ty máš dobrého?

evitkamalicka
17. aug 2009

ja si akurat robim lasagne

danka24
autor
17. aug 2009

megi fiha šošovicovu polievocku by som si dala ..mnaaam mnaaam
a kociar nemam ziaden vybraty mne to je tazko tak cez net vyberat ja ho potrebujem obchytkat a tak.. ved vies..
a co mladatko chorucke je?

megn
17. aug 2009

čauko. Danuško néé mládě bylo na 8M prohlídce 🙂 ty vogo já mám už doma velkého chlapa 😀

megn
17. aug 2009

evi lasagne ňam ňam.. s čím si je dělala?
danuš co tys měla na hamu papu?

danka24
autor
18. aug 2009

ahooojteeeeee fogyyyy kdee siii????dufam ze nestojis nad zachodovou misou 😀 😀
megi ty brdo 8 mesiacov .. dufam ze ked bude mat rok tak ja uz budem mat odrodene 😀

foogy
18. aug 2009

ahoj breburky!

dani - už mi je 5.den dobře! Žádné vodovody a kanalizace... Akorát včera večer mi bylo blbě, tak jsem si dala o půlnoci ananasový kompot, to byla úleva. Byl to totiž hlad 😀 Já furt jím, je to fakt sranda. Sice strašně malinkato, ale furt.

jéé, lasagně, ty miluju.

megn - 8 měsíců? To ani není možný!!! Holky, v září už budeme slavit první roky dětiček - rezetka 😵

evitkamalicka
18. aug 2009

ahoj kocky

foogy veru drobci uz budu mat rok

luli82
18. aug 2009

megn: A co si se dozvěděla na 8M prohlídce?

My už budeme mít 11M - 27.8. 😀

luli82
18. aug 2009

foogy: Tak gratuluju, že nevolnosti trošku povolili,ono je to jak na houpačce. Chvíli je dobře a pak zase. Mně se teď dělává zle víc navečer než ráno. Ale i tak je to hnus...

foogy
18. aug 2009

holky, to je strašný, jak to letí, že jo? Všechno tak hrozně rychle utíká....

luli - dlouho jsi tady nebyla...

luli82
18. aug 2009

Jinak ahojky, zapomněla jsem pozdravit 😲

foogy: Jojo nebyla. není moc času a když je, tak si raději lehnu 😵

luli82
18. aug 2009

foogy: To jo, když se manžel objevil ve dveřích s tím malým uzlíčkem štěstí............připadá mi to jako minulý týden a ono už to bude rok...

foogy
18. aug 2009

lu - jojo, přesně - taky se mi dělá zle večer. V neděli jsem si dokonce musela kopnout Rennie, jak mi bylo zle a včera v noci o půlnoci se mi udělalo tak zle, tak jsem si šla dát ananasový kompot, tak se mi ulevilo.
Jo a taky bych spala, ale přes den mi není přáno, musím zařezávat tady 😠
To o víku to nemá chybu - člověk si chvíli něco čušní, pak si odpočine, pak zase čušní, pak odpočívá - tak by mi to vyhovovalo.

lu - a už jste to říkali tchánovcům?

luli82
18. aug 2009

foogy: Jojo, nejbližší rodina už to ví, rodiče, sourozenci a nějací kamarádi. Do světa to rozšíříme až po 3.9., to jdu na ultrazvukm, krev a dostanu už aj průkazku 😉

luli82
18. aug 2009

Já se cpu v noci banánama, ale teď když si napsala o tom kompotu, tak jsem si vzpomněla, že máme višňový, jdu po něm........ 😀

helisek84
18. aug 2009

Tyyyyy vogo, já čumím jak tele na nová vrata 😀 😀 😀

foogy, už jsem ti psala IP....gratuluju megamozně 😵

luli82, minulý týden jsem tě viděla, ale ty sis mě nevšimla, prolítla sem kolem tebe v autě. A tobě taky musím jen a jen gratulovat. Tohle bych teda nečekala 😅

foogy
18. aug 2009

Holky, mám těhu řidičák! Můj MUDr. ho dává nějak brzy, ale mi to nevadí, hihi.

heli - ještě jednou díky 😉 Hihihi!

lu - a všichni byli nadšení, jo?
No, ten ananasovej mi dělá fakt dobře, ňam!

danka24
autor
18. aug 2009

fogy fiha tehu vodicak 😀 😀 ved ty si 9tt

foogy
18. aug 2009

dani - no, byla to rychlost, sama jsem se divila..
dani - jak se máš??

danka24
autor
18. aug 2009

tak vidim ze dnes sme sa minali.. dufam ze zajtra dooobedu to bude lepsie lebo poobede mam tovar takze nebudem klebetit 😀

luli82
19. aug 2009

heli, já su slepoň, promiň.......no vidíš, ty bys to nečekala a já jo....... 😵

evitkamalicka
19. aug 2009

ahoj kocky, teraz som vstala, esta som si troska schrupla s Adamkom, lebo vecer po vodicaku som este do noci zavarala broskyne a dnes ma caka druha varka

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre