• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začali sme a stale začíname IX.

3. júla 2012 
nazdárek,je tu někdo? :dizzy_face: .
19. aug 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, dneska Vojtik trpel a ja s nim - byli jsme na pruplachu slznych kanalku :confounded: musela jsem jit na chodbu a kdyz zacal plakat, myslela jsem, ze se rozbrecim :cry: ale vydrzel to, tak snad uz budou ocicka OK :slight_smile:

pak jsme byli na detske neurologii a protoze Vojtik nezveda hlavicku, kdyz je na brisku, mame predepsanou rehabilitaci (Vojtovou metodou) - pry budeme chodit a cvicit do te doby, nez zacne chodit, pokud to neurolozka neukonci driv :unamused: no snad to pomuze!
19. aug 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko,je tu někdo?
20. aug 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky luci,to si dovedu představit,jak ti to rvalo srdce :unamused: když Vojtík plakal.
ta vojtova metoda je určo fajn a malýmu pomůže :wink: a bude čipera
20. aug 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooooooooooo
20. aug 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikdoooooooooooooo
20. aug 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooooooooo
20. aug 2009 o 10:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
halooo co sa stalo tu to ale ficiiiii poriadneeee
20. aug 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani vsak normalne nestiham citat :grinning:
20. aug 2009 o 11:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
evi ved ani ja.. tu je ale dlhaa debata .. neviem kedy stihnem tie vsetky stranky docitat.. :grinning:
megi urcite opaluje šunky :grinning: a fogy nad wc stoji a prcek sa venuje drobcovi kedze tu nikto nebol .. :grinning:
20. aug 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, mne sa Adamko hra v postielke a za chvilu ide obedovat a spat
20. aug 2009 o 11:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky jakoooooooooo, co to je????, luli, foogyyyyyyyyyyy gratulaceeeeee!!!!!!! :dizzy_face:
21. aug 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojík

teda tady to jede, to je supeeeeer :dizzy_face:
samý dobrý zprávy, fakt nádhera...jen tak dál :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jinak u náz se klube druhej zoubek, malá se plazí jak o život, jinak pořád dělá kliky :grinning: pořád je na ručičkách a špičkách a vystrkuje zadek:grinning: fakt pohled pro boha :_D

jak psala fogy, letí to teda neskutečně rychle :-/

Jsem zvědavá kdy se začneme rozplívat nad dalšíma // :grinning: než se nadějem, pomalu začnou přibývat sourozenci k těm našim :grinning:
21. aug 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, tak jsme byli prvne na rehabilitaci, nejdriv sestricka Vojtika vysetrila - na zadickach je pry sikovny, ale na brisku odpovida 2tydennimu miminku :unamused: takze je pry moc dobre, ze jsem to nezanedbala a ze budeme cvicit... cviceni je plne revu, Vojtikovi se nelibi, doma mi to nejde, hazi sebou a jen rve... musime cvicit 4x denne, vzdy nahaty, nesmi byt po jidle a a ani hladovy a cvicit se ma kazde 3 h... takze budu jen kojit, prebalovat, cvicit a davat na brisko... na brisku se mu nelibi a konejseni trva tak dlouho, ze cely den bude uz skutecne kolotocem :unamused: no hlavne aby to pomohlo a ja vytrvala!
21. aug 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej baby len tak som k vam nakukla a vidim ze aj Foogy uz je tehula :slight_smile: prajem vela zdravia a stastia!
22. aug 2009 o 00:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: dobré ránko.
24. aug 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko :dizzy_face: :dizzy_face:
24. aug 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čauky mamino
24. aug 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cauu no konecne aj niekto tu pride :sweat_smile:
24. aug 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :grinning:
24. aug 2009 o 09:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky evi
24. aug 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ako?
24. aug 2009 o 09:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj berušky

luci - beruško, držím ti pěsti, abys to psychicky i fyzicky zvládla, jak píšeš, to bude kolotoč!!! Drž se!!!

vráni - to koukáš, co? Jojo, já jsem taky koukala :grinning: :wink:

Holky, já jsem takový motovidlo, od té doby, co jsem těhu, tak už jsem 3x spadla ze schodů, v sobotu nejhůř, naštěstí ale jenom na zadek a bok. Bříško mě nebolelo, nešpinila jsem, tak je snad čmelda v pohodě. Holky, chci se zeptat, houby by se v těhu jíst asi neměly... Myslím z čerstvých smaženice a řízky... Nebo můžu?
24. aug 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foogynka ja som jedla v tehu vsetko
24. aug 2009 o 11:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fogyyy davaj pozor na seba ..nepadaj tolko :wink: a ja som jedla huby .. ked vies ake huby mas ked niesu otravene tak v pohode.. ako sa citis?
24. aug 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja chceeem stvrtoook :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: idem do poradne a aj na utz pojdem konecneee a ideme kupovat postielku aj kociaarr jupiii sa neviem dockaat :dizzy_face: :dizzy_face:
24. aug 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit, dani - i paštiky, zrající sýry, vlašský salát a tak podobně? A nemáte strach z listerie?

dani - jsem motovidlo! 2x mi to uklouzlo a jednou do mě zezadu vrazil pes a podtrhl mi nohy.
24. aug 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fogy ja som jedla na co som mala chut.. hlavne nech to nieje plesnive,po zarucnej dobe .. ja som jedla aj jem pasteky,vlassky salat a tak.. keby som mala furt strach zo vsetkeho tak tu niesom.. a vela ovocia a zeleninky papkaj .. :wink:
24. aug 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foogynka aj plesnive syry som jedla a nic sa nestalo a pasteky a salaty tiez
24. aug 2009 o 11:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani - jééé! Tak se těším na pátek, že nám tady povyprávíš, co Klárinka na UTZ, jestli na vás mávala a hodíš fotky postýlky i kočárku! Jaký jste nakonec vybrali kočár?

My máme zatím Mutsy urban rider - je úžasnej!

evit, dani - já právě měla šílenou chuť na vlašský salát, ale všichni okolo mi ho zakazují, ať to vydržím, ale dycky, když jdu nakupovat, tak fakt slintám :wink:
evit - a papkala jsi to a Adámek jak je zdravej, viď?
24. aug 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok