• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začali sme a stale začíname IX.

3. júla 2012 
foogy Adamkovi nic nie je, je zdravy ako buk a dokonca uz tyzden davame kravske mliecko a nic mu nie je
24. aug 2009 o 11:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit - to je fajn.
Jé, vy dáváte kravské mléko? Na tom jsem já vyrostla. Kvůli nám - vnoučatům děda pěstoval 2 krávy :wink:
24. aug 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fogynka neslubujem ze to hned vyfotim lebo postielka sa musi objednat lebo chceme s vytahovacim bokom a kociar mozno budu mat hned k odobrati ale aky neviem .. pozerala som ale ja si tak neviem vybrat..musim vidiet a vyskusat.. .. a to si pys ze vam porozpravam co Klarka vystrajala.. sa smejeme aby to nebol nakoniec chlapec :grinning: :grinning:
fogy neodopieraj si nic.. ja napr. som do 5 mesiaca ziadny alkohol nepila ale na pivo som mala raz nehoraznu chut tak svokrovci povedali ze tehotnej sa nema co odopierat.. :grinning:
24. aug 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem jeeesttt haaam :grinning: :grinning:
24. aug 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani - tak nám aspoň napíšeš, jaký kočár jsi vybrala.
Moje mamka mi taky tipuje holčičku, tak jsem zvědavá. Stejně je to docela legrace, jak se kolem všichni sází, co to bude :grinning:
dani - no, minulý týden jsem šla po městě a viděla nabídku na burčák, už se těším na září, až sem přiveze známá ten pravý moravský. Mám na něj hroznou chuť, ještě jsem ale zvědavá, jestli mi vůbec bude chutnat :wink:
24. aug 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kozlízi. Jen vás zdravím a hlásím že žijeme.. Jen mám Honzíčka nemocného, tak nestíhám na deset stran
24. aug 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
možná za chvíli ná vás udělám kuk co řešíte atak.. ale nevím nevím, páč se mi teď Honzík vzbudil a on by teď furt jen na rukou nebo u prsa
24. aug 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chudak Honzicek, tak skore uzdravenie prajeme
24. aug 2009 o 13:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule :dizzy_face:

megn,to je mi líto,že Honzík marůdkuje :pensive:
24. aug 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jů evi děkuji. Jak u vás, všichni zdravoučcí? Ten můj bobínek má 39-40 horečky :frowning2:
24. aug 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechy servus

megn u nas vsetko OK
24. aug 2009 o 13:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéé ahoj nechynko! jak se máš mamčo a co prdílek?
no škoda, že nejní tolika času. tebe jsem neviděla tady ani nepamatuji.. nevo viděla, ale nějak jsme se nechytly online..

zrovna to tady žije a já musím isť
24. aug 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechynko nějakou novou fotečku by to chtělo Ondráška. fijůů už bude mít pomalu měsíc.. toto letí že?
evi to je moc dobře že u vás vše vpořádku, tka to má být
24. aug 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj megn a nechy

megn - a co malému prdískovi je?
nechy - tak jak to zvládáš, matko a jaké to je? A manža pomáhá?
24. aug 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac baby nam zomrel pred tyzdnovm havinko, veterinar ho predavkoval odcervovackou
24. aug 2009 o 13:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
megi posielame s klarkou janickovi malemu velkuuu cmuk a nech sa cim skor vyzdraviii :dizzy_face: :dizzy_face:
ahoj nechyyy ako sa mate?
24. aug 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megn...je to naprd,že už není času jak dřív :sweat_smile: a letí to hrozně...Ondrášek už není takovy to malinky miminko-už má 5400g a prostě je to to takovej náš obřík :dizzy_face:

foogy,je to hrozny...ale nechci tě děsit....porodem to začalo a teďka to pokračuje...v porodce to jakštakš šlo-Ondra skoro celou dobu prospal...ale teďka je to hrůza...vůbec nic nestíhám-telku jsem neviděla od porodu, Ondra pořád pláče-trápí ho prdíky, manža pomáhá...ale myslela jsem,že bude pomáhat trošku víc :pensive: nebo nevím asi jsem moc náročná :pensive:
24. aug 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechynka ono sa to casom urcite zlepsi, este je malinky
24. aug 2009 o 13:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit,já vím...ale připadá mi,že jsem neschopná....dneska jsem umývala nádobí a řvala u toho jak želva :rolling_eyes:
24. aug 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechy treba si zvyknut aj na plac no
24. aug 2009 o 13:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit - vám umřel pejsek? To není možný!!!!!!! Dyk byl tak malinkatej!

nechy - je to děs, co? A kor do toho ty hormony... Hele, já teď taky pořád brečím a furt si něco namlouvám, je to mazec, co s ženskými ty hormony udělají!
nechy - ale ničeho se neboj, ono se to zlepší, to vidíš tady u holek. Jste ještě v šestinedělí
24. aug 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foogynka ano umrel, som povedala ze uz nikdy ziadne zvieratko nechcem :cry:
24. aug 2009 o 13:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nechy neboj ono to prejde a maly z toho vyrastie.. a mm naznac ze by ti mohol troska viac pomoct :wink:
24. aug 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky jsem na sebe zvědavá - já hysterka, do toho hormony, to se má miluna na co těšit.-.

evit - to je mi moc líto!!! Nám umřel pejsek před 3mi roky a taky to bylo hrozně smutný!!! Ach jo...
Evit - ale to je na zažalování toho veterináře. Tohle není normální! Nám jí zase původní majitel Annie špatně odčervil a taky nám málem umřela. Děs!
24. aug 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foogynka nad tym som nejako ani nerozmyslala
24. aug 2009 o 14:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já vás holky ale vůbec nestíhám, sotva jsem tady chvilku nebyla a hned tolika nekecáno :sweat_smile:
evi cože? jak předávkoval? ježiši to snad nejní ani možné! takže ten maličký yorkšírek už není? :confused: achjo, to mi je ho líto mišáčka ušáčka majinkého :pensive:
nic musím vás poctivě dočíst ať vím o co jde :wink:
24. aug 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit - si to vůbec nedokážu představit, je to moc smutný!
24. aug 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jojo foogynka má pravdu, já byla v 6N taky na mašli :grinning: :grinning: taky jsem brečela, bylo toho hodně, hormony, bolava frnda, bolavé prsa, do toho jsem kojila 45 minut, od kojení do kojení malej kolikrát vzrhůru, páč třeba se pokajdil a furt dokola.. teď je to fajn, si vystačí sám a je to celkově jiné, ale taky mi chybí to malinkaté miminečko!
nechynko joo to máte obříčka, ale krásného :dizzy_face:
a v čem ti TM třeba jakože málo pomáhá? Ono je toho možná moc a taky nestíhá.. nebo dej příklad, vykecej se
24. aug 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jsem se sotva začetla a už se mi tu něco čertí na zemi :sweat_smile:
foogynko gratuluji k 9tt a danušce k 29 tt!
24. aug 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foogynko no co mu je.. byli jsme na pohotovosti o víkendu, tak mu brali i krev a museli jsme vést i moč, páč on má tu diletaci pánvičky a nesmí se nic zanedbat.. naštěstí v moči nic, jinak by to znamenalo hospitalizaci.. v krčku má zarudlé, prý viróza, ale spíš zánět nosohltanu a já čekám, že z toho vyleze ještě 6 nemoc :grinning:
24. aug 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok