Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

foogy
24. aug 2009

megn - já si přávě myslím, že to 6N musí bejt mazec!!! Si to nedokážu představit. Někdy jsem na pěst už teď, natož potom...

nechy - hodně pracuje manža nebo co? Jak to že nepomáhá? Tam přijedu a nabacám mu!!!! 😉

megn
24. aug 2009

danuško děkujeme za cmuuuk, mláskl.. my posíláme na bříško 😲

megn
24. aug 2009

foogynko je to náročné, ale stojí to zato.. doma nepořádek, jen se točíš kolem mrněte, ale u nás to mělo svoje výhody.. o vše se staral MM, běhal kolem nás, jídlo jsem měla až pod nos 😅 byl s námi doma. Jo půjdu do toho ještě jednou 😀

jak jste na tom se svajbičkou? už se vám to blíží!

ááá letím, nebo se mi spálí kapr kapr prrrr

prcekkk
25. aug 2009

dobré ránko 🙂

Kubíno usnul,tak jdu vařit obídek,pak se tu ukážu,tak doufám,že tu někdo bude 😉 zatím.....

nechynka
25. aug 2009

holky,omlouvám se,že jsem se včera tak vypařila-přijeli naši
manža má v práci teď hodně práce-slibil mi,že až porodím,že si vezme týden dovči a bude mi pomáhat...jenže oni mu začátkem srpna dovo nedali takže má dovolenou až teďka jenže místo aby mi pomáhal,tak staví garáž...já vím,že to dělá pro nás ale prostě teď bych ho potřebovala víc doma...a Ondru pochová tak 5-10minut a pak ho vždycky vrazí mě...protože prý u něho Ondra pláče ale u mě je v klidu 😔 a do toho ty šíleny hormony 😢
od včera válčím s horečkama...měla jsem 39C a teďka už mám 37-38C...pokouší se o mě asi zánět v prsu tak pořád kojím a kojím a chladím tak musím pochválit manžu že Ondru hlídá a já ležím v posteli 😉 tak třeba to pochopí,že mi musí víc pomáhat a Ondra si na něho i víc zvykne 😉

evit,je mi líto Maxíka...je to nejhorší takovy maly štěnátko ☹

nechynka
25. aug 2009

holky kuk
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

jo a ještě mm koupe každej den Ondráška...abych mu nekřivdila 😉

evitkamalicka
25. aug 2009

ahoj kocky, my sme prave boli prvy raz na pieskovisku a Adamkovi sa velmi pacilo

nechynka maly je fesak

foogy
25. aug 2009

ahoj holky!!

nechy - malej je tak kráááááfnej!!! Jsem z něho teda nadšená! Kouzelnej!!!

Jé, nechy, tak ať ti je co nejdřív dobře a zánět rozchladíš!!!

evit - jůůů, na pískovišti, příště jdu s vámi, jo? 😉

evitkamalicka
25. aug 2009

foogynka dobre kludne

danka24
autor
25. aug 2009

ahojte jeeej aky je zlatulinkyy taky mnam mnam 😀 😀

evitkamalicka
25. aug 2009

od zajtra uz budem mat zivnost, ale oficialne spustim obchod v polovicke septembra, tak potom ked bude hotovo poslem link do IP

foogy
25. aug 2009

evit - jéé, tak to se vám to hezky povedlo! No, jak jsem psala, škoda, že nejsme blíž, hned bych si k tobě jela šaty půjčit...

ahoj dani, jak je?

evitkamalicka
25. aug 2009

foogynka no slo to lahsie ako som cakala, buduci tyzden uz ideme asi konecne prerabat tu kupelnu

danka24
autor
25. aug 2009

ahooj fogynka da sa to vydrzat. 😀 😀

danka24
autor
26. aug 2009

dobre ranko dievcata a chlapci 😵 😵 😵

foogy
26. aug 2009

ahoj holky

Holky, musím vám napsat, že jsem se byla juknout na šaty - jen tak juknout, ale jedny mě tam fakt zaujaly, tak jsem si do nich vlezla, obsluha mi dala i závoj a čelenku a já se málem rozbrečela, jaká to byla nádhera... Přišla jsem si fakt jako princezna! A hlavně - vypadám v nich fakt hubeně a to jsem i špulila bříško a ani tam není vidět, takže nebudu vypadat těhotně No, jsou úúúžasný!
Jsem se s vámi musela podělit o pocity

evitkamalicka
26. aug 2009

foogynka a si sa neodfotila?

foogy
26. aug 2009

evit - nene, nefotila jsem se a fotit nebudu, nechci, aby je nikdo viděl, bude to překvápko. A stejně ty fotky ze salonu nevypadají tak hezky...
A hlavně - v pátek tam jdu s mamkou a to si je jdu teprve jako zkusit, pač mamka u toho musí být, tak aby jí to nebylo líto. Ale už vidím, jak tam bude brečet - to bude...

evitkamalicka
26. aug 2009

no dobre no tak sa nechame prekvapit

foogy
26. aug 2009

evit - ale jsou čistě bílý a jsou náááááááááááááááááááádherný 😵 😀
A sice jsem závoj nechtěla, ale když mi ho tam ta holčina připnula, tak se to tak jako dodělalo a vypadalo to krááásně!

evitkamalicka
26. aug 2009

foogynka budes ako princezna aj so zavojom neboj

foogy
26. aug 2009

evit - děkuju 😵
Já jsem z toho taková dojatá.... No, šak si to umíš představit. A do toho ty těhu hormony... 😀

evitkamalicka
26. aug 2009

ano viem si predstavit, co vsetko uz mate nachystane?

foogy
26. aug 2009

evit - no, nic moc...
Jsem objednaná na zkoušku i finále ke kadeřnici a kosmetičce.
Kytku budu vybírat a domlouvat dneska.
Je objednané oznámení a pozvání ke stolu.
Teď vybrat prstýnky a dojet na matriku.
Buchtičky jsem si chtěla vzít na starost já, ale mamka mi to rázně zatrhla, ty má v režii ona.
Jo, mám zamluveného fotografa 😉

luli82
26. aug 2009

Ahojky kuřátka...

luli82
26. aug 2009

Foogy: Ten 10tt je krásný....

foogy
26. aug 2009

luli - ahoj! Díky.Hrozně to letí...
Jak se máš? Jak ti je?

luli82
26. aug 2009

Jojo, letí a počkej, až to bude na světě, to je teprve tempo. Eliška se teprve narodila a už bude mít rok. Hrůůza... Jinak je mně docela dobře, sem tam nějaká malá nevolnost, ale už to není tak strašné. Jen to nechci začkřiknout...

megn
27. aug 2009

čaukiii, konečně chvilka klidu, tož jdu na vás udělat mrk 😉

megn
27. aug 2009

Lu to je fajn, že je lépe.. to ti přeji další pohodové měsíce těhu 🙂
foogy říkáš šatičky si zkoušela? jůů, tys musela vypadat jako princeznaaa! 😵 gratuluji k 10 tt Kytičku jsi vymyslela a vybrala? Jak v práci, zvládáš to? jaké máš chutě. Koukám, že už toho máte zařízeného dosti.. to je teda rychlost!
danuško broučku tak jak u dochtora?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre