• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začali sme a stale začíname IX.

3. júla 2012 
nechynko Ondrášek je pohádkově kouzelnej :dizzy_face: jak válčíš s horečkama, už ok? Zánět v prsou fuj, nebrat. To ti nezávidím, snad už jsi z toho venku.. Jinak TM koupe každý den Ondráška? Tak to je fajn, že něco :wink:
27. aug 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi šikula s obchodem !

no já bych měla jít vařit a tááák se mi nechce, pořád v jednom kole
27. aug 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tady někdo trpěl samomluvou... :grinning:

evitko - téda, ty stránky jsou moc hezký, moc se vám povedly a co teprve ty šaty... To je nááádhera!!! Já snad zajedu pro šatky k tobě :wink:

megn - no, byly úúúžasný! Jsem se zamilovala.
A v práci f poho, jenom jsem navečer strašně unavená, ale to jsou ty tepla, fakt padám! Chutě ani tak nejsou, ale šílenej hlad je :grinning: Furt jím, haha.

danu - co MUDr?
27. aug 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ani né, jen jsem napsala co jsem potřebovala :grinning:
foogynko však jen si dej, v těhotenství se může všechno, páč na kila se nehledí to je ta výhoda :grinning:
27. aug 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joo stránky jsou super, jsem koukala jak péro z gauče. Evitka je šikovná!
27. aug 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz len zacat zarabat :grinning:
27. aug 2009 o 15:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi tak držím silno palušky :slight_smile: !
27. aug 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
určitě pak poreferuj :wink:
27. aug 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakovala
27. aug 2009 o 16:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré odpoledne,je tu ještě někdo? :slight_smile:
27. aug 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikdo? :cry:
27. aug 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aho breburdy

megn - no, teď do svatby ještě nechci moc přibrat, jenže je to těžký, když mi furt kručí v břiše.
Holky, to byla včera sranda, jsem zase v 9 usnula u TV, o půl 12 jsem se vzbudila a že jdeme spát do ložnice s milunou a mě začalo tak strašně kručet v břiše, že jsem si normálně musela namazat 1 krajíc chleba a v posteli ho křoupala. Miluna se smál, že jsem jak Škopek ve Slunce, seno, erotika. haha
28. aug 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte fogynka kasli na priberanie uzivaj si tehulenia :dizzy_face: :dizzy_face:
31. aug 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dani! Jeééé 30!!!!!!!! To je krásný číslo! Dani, tobě to utíká!
A co ve čt u doktora?
31. aug 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky :dizzy_face: Ondrášek chvilku spinká tak mám klídeček...ale budu muset jít pracovat je u nás pěknej bordýlek-jak po výbuchu-minulej týden byl náročnej-Ondra furt brečel ale dneska je od rána zlatíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

dani,letí ti to-za chvilinku budeš rodit a budeš mít Klárinku u sebe....já teďka (!!!!!přesně měsíc od porodu!!!!) vzpomínám na porod jako na nejkrásnější den v mým životě :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a hnedka bych ten den vrátila zpátky abych si ho mohla znovu prožít...i když tu bolest moc ne :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

foogy-danka má pravdu vůbec váhu neřeš-já přibrala asi 12kg-ke konci už jsem se nevážila a z porodnice jsem šla o 7kg lehčí do týdne po porodu jsem měla dalších 5kg dole a teďka jsem se vážila u našich a mám dalších 4kg dole...takže celkem -15kg :wink: a to doslova "žeru" se děsím co bude s váhou až přestanu kojit :sweat_smile:
31. aug 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit,mrkala jsem na šatky...jsou krásny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. aug 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechy - tak s tím porodem jsi mě potěšila, to víš, někdy na to myšlenky zabloudí.

Jenže holky, já chci být ještě jakžtakž hubená na svatbu do šatů, víte???

nechy - to je dobře, že je malej hodňoučkej! Neuklízej, odpočívej!
31. aug 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foogy,popravdě je porod hroznej-nebo nevím jak to napsat-je to taková bolest-já myslela,že to nepřežiju-pak to mimčo vyplkneš a najednou prostě všechna bolest je pryč,zaplaví tě ohromná úleva a když jsem viděla ten uzlík jak mi leží na prsách-nevěřila jsem,že je můj....no a nakonec šití...to pro mě bylo úúúúúplně nejhorší...2dny když jsem si na to vzpoměla tak jsem brečela,pak jsem říkala,že už nikdy více a teďka už bych šla znova.....všichni kdo říkají,že na to rychle zapomeneš mají pravdu...tak se neboj....ale já se taky bála :grinning:
31. aug 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj na svatbu budeš hubeňourka...a kdy vůbec je ten slavný den ať vím,kdy na vás mám myslet :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a necháte si říct pohlaví miminka? :wink:
31. aug 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechy - hihi, tak se neboj, hihi.
Já se strašně těším, až budu mít mimíse už u sebe a budu ho ňuňat a pak se těším na bříško a na kopance.
31. aug 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechy - svatba je právě až 8. října, to už budu na konci 4. měsíce, to už je fakt dlouho!
A 10.října to pak slavíme s příbuznými a kamarády a kapelou a dortem - už se na to hrozně těším!!!!!!!
nechy - já pohlaví vědět nechci, ale miluna můruje, ale já fakt nechci, chci překvápko až do konce.

Jo a už mám doma první věc - jinak to budu nakupovat až po 16. týdnu, ale tohle mi prodala kámoška - přebalovací podložku! Krásnou, hihi
31. aug 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kocky, nam uz od rana robia vodu do novej kupelky, rohovu vanu a tak a buduci tyzden tam dame obklady a dlazbu a bude hotovo
31. aug 2009 o 13:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj evit! Jé, tak to ti závidím! Já jí pořád kompletní nemám... :angry:
Holky, to je sranda, sice tam v noci chodím na wc, ale splachuju kýblem, pač nemáme nádržku připojenou, hustý, no.
evit - a jakou barvu budete mít? Vyprávěj! Vidíš, kdybys bydlela blíž, mohla jsi to mít od nás, dala bych ti velkou slevu!

nechy - a co manža? Pomáhá s Ondráškem?
31. aug 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foogy budeme mat zeleno kremovu
31. aug 2009 o 14:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte kočandy a kočkoše :grinning: nestiham dnes vobec .. kazdy dnes vsetko chce a ja nestiham som sama..oprava s klarkou :grinning: ale sme šikulky rychlo nam zbehne den a mm bude doma :dizzy_face:
u dokiho vsetko ok na KO o tt cize 10.septembra a aj na utz to budeme v 31tt :wink: vysledky su v poriadku nic nam nechyba .. ani zelezo :grinning: mala si kopka a kopka.. mame kupeny kociar Espiro GTX krasny a za super cenu postielka objednana a aj skrupinka :wink:
31. aug 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit - hmm, tak to musí vypadat dobře!!! Kámoška má taky zeleno-krémovou a vypadá to úžasně!!!

dani - jééé, to je paráda, že u dokiho vše OK! To mám radost!!!
Kočárek jdu hodit do vyhledavače, jdu se juknout, jaký jste vybrali. Doufám, že ho nemáte doma a je schovaný u prarodičů.
Hele a kdy jdeš na mateřskou?
1. sep 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, mám na vás dotaz - když jste si kupovaly botky na svatbu, kupovaly jste si takové, abyste je pak ještě unosily a nebo svatební a pak jste je prodaly...
Pač se mi jedny líbí - schválně jukněte: http://www.beremese.cz/album/view.php?vReferer=%2Fbazar%2Fshow_entry.php%3FvEntryID%3D364519&vImageID=3222236#navigator, jenže tohle jsou prostě svatební boty
1. sep 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čauky dupky.

jdu vás pozdravit a vočichnout co jste písaly :slight_smile:
1. sep 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foogynko botičky jsou krásné! měla jsem něco velmi podobného! Nicméně mám je ve skříni schované.. vyprané. Tam kde jsem se vdávala jsme pařili kousek u krbu a tak botky se krapet dost zašpinily :grinning: daly by se ještě vynosit jinak, či na nějaké sváteční akce.. nebo je buud mít na památku
1. sep 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danuško čau bobeee, ty vogo 30tt? to je masooooooooooo! na kočárek jsme zvědav.. máš foto, či ho taky mušám vygůglit? :grinning:
1. sep 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok