• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začali sme a stale začíname IX.

3. júla 2012 
tak co tu na mě zkůšáš po francůzky? :grinning:
3. sep 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cos potřebovala prďolo přeložit?
3. sep 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
už nic len mi prislo domace kino z reklamacky a bolo tam popisane po francuzky ale uz to mam prelozene :wink:
3. sep 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidíš to jaká jsi šikula :wink:
jinak příště aj já umím po francůzky kdyby ja? :grinning: :grinning:
3. sep 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
co po francuzky bozkavat sa?? :grinning:
3. sep 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaja dada sisi :grinning: :grinning:
3. sep 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co dupko jak ti dneska v práci píchaj králíci? :grinning:
3. sep 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no dnes je menej ludi ako vcera ale ono to zacne zachvilku ked dostanem tovar tak zacnu chodit ludia a ja nebudem stihat .. :grinning:
3. sep 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a jaké zboží čekáš? nebo co? takže si nestěžuješ jo? to je fajn.. já před chvíli dala spát prdíka.. koukla na něj přes dírku a on tam nacvičuje spartakiádu :angry:
3. sep 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. sep 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co sa mi směješ ty chachar :grinning:
3. sep 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ze cvici spartakiadu a ze si ho pozorovala cez klucovu dierku :grinning: :grinning:
3. sep 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jo cizí neštěstí.. to je prča co? :grinning: však počkej, uvidíš jak je to náročné to uspávání a vše okolo toho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
co ten tvůj Janiček kdy dorazí? a kaj je?
3. sep 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dnes pride bol na sluzobke ale uz je na ceste domoooov jupiiiiii :dizzy_face: :dizzy_face:
3. sep 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano ja si to viem predstavit ako ho ty uspavas .. šupnes do postielky a povies mu a spat a on vystraja a o 10minut spiii :grinning: :grinning:
3. sep 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no někdy to trvá i hodinu, néli déle.. to je pak to pravé ořechové. Nicméně je to tak 14 dní co mi zaspí i na bříšku. Jinak spával furt na zádech.. na bříšku neuměl zaspat, takže to bylo 250 tisíc otoček, jsme chodila jen obracet.. :grinning: tak teď je to fajn,jak usne tak usne a že to jsou někdy pozice :grinning:
3. sep 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je príma, že se ti muž vrátí ze služebky.. tzn. že zítra bude foto pupenda? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
3. sep 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
som to cakala kedy to povies.. uvidime ci sa mu bude chciet :wink: sfotit to je jedna vec ale dat do pc to je uz druha vec :grinning:
3. sep 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danuško víš jak já musím být s tím otravná, jinak bys neměla dokumentaci, nač vzpomínat... takže to je jen pro tvé vlastní dobro :sweat_smile:
3. sep 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jasne megi ze si to ty :grinning: :grinning: :grinning:
3. sep 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si myslím :slight_smile: :wink:
3. sep 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ty mas dnes niejako volno :grinning:
3. sep 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo, dneska mám vegeč. Nic se mi nechce... měla bych vysát ale mládě spinušká, takže NIC :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. sep 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koukám na netu co bych kde kůpila, určitě něco potřebuji a nutně :grinning:
3. sep 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nicméně ty se tam taky řádně flákáš si myslím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :sweat_smile:
3. sep 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo, dani, je to pro tvé dobro, budeš mít památku. A nediv se, že chceme fotky, to víš, jsme hrozně zvědavé!!!
Já teda fotím a fotit budu. Je to príma!

I když megn - co si tak pamatuju, tak tebe jsme museli dycky taky šíleně přemlouvat, abys hodila foto.

Holky, dlouho tady nebyla lu, co?
3. sep 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BAF!
3. sep 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foogynko pamatuješ si dobře, já jsem lajdák, přiznávám.. takže tak jak uhání mne danka, uháním já ji :grinning: :grinning:
vrani čauko.
To je škoda holky. mládežník se vzbudil, tak si budem spolem vysávat. Je to třeba, vysávám obden.. ale dneska mám teda línou :frowning2: :confounded: :cry: :grinning:
3. sep 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foogynko to je dobře že fotíš.. Konečně někdo koho nebudeme muset přemlouvat.. a že se na fotky rostoucího bříška těšíme! :wink:
3. sep 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foogynko mohla bych tě o něco poprosit? třeba zítra na skypu.. potřebuji něco vyplnit do práce a jsem z toho úplně jalová, ani nevím kaj se podepsat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. sep 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok