• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začali sme a stale začíname IX.

3. júla 2012 
ahojky,je tu někdo?

o megn nic nevim,nepsala :frowning2: hned,jak budu něco vědět,tak písnu...
7. dec 2008 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zpráva od Megn:
Jsem kluk,konečně vypuzen z babyvaku :grinning: jmenuji se Honzíček,jsem uřvaný jako tur.Vážím 3,65kg a měřím 50cm.Vyloupl jsem se za 5min.12.
Zdravím tety koníkovky
7. dec 2008 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky tak uz sme pokrsteny, foto v albume

megn kratulujem :dizzy_face:
7. dec 2008 o 15:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuuuuuuuuuuu strasne moc blahopreju megn, prcku pls vyrid :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

a i ja pridavam se svou "troskou" do mlyna: ted uz to muzu prozradit, zdravi vas tehulka :slight_smile: dnes jsme to pustili do sveta, takze to sdeluji i vam :slight_smile:
u nas to je opravdu zazrak, protoze nam doktori v CARu rekli, ze nase sance prirozene otehotnet jsou 1:100, meli jsme tesne pred IVF (uz jsme ho meli schvalene pojistovnou), ale MS ani po vyvolavacce neprisla a v CARu me na ultrazvuku nasli miminko! :dizzy_face: byla jsem silene prekvapena a stastna a to jsem samozrejme dodnes :slight_smile: pomohla nam svatebni cesta, pocali jsme na ni ci tesne po ni a asi mega davka stesti, protoze tohle se bezne nestava... tajili jsme to do dneska, protoze prave koncim prvni trimestr...
7. dec 2008 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Luci, to je krásná zpráva, jak už jsem ti psala do IP! Mám velkou radost a moc ti gratuluji!!!
7. dec 2008 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foogy jeste jednou dekuju :slight_smile:
7. dec 2008 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci a dneska jste to oznámili doma? co říkali?? museli být nadšení, co?
7. dec 2008 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foogy, nasi to vi uz 2 tydny, neslo to uz tajit, protoze jsem doma na rizikovem... tchanovcum jsme to rekli dnes... vsichni meli radost, ale nasi vic :slight_smile: ja to cekala... svagrovcum se totiz uz pres 3 roky nedari a vypada to beznadejne, rikala tchyne :frowning2: takze proto jsem tusila, ze ji to bude i trochu lito, ze my mame mimi driv... ale s tim proste nejde nic delat... nastesti svagrova to vzala dobre, bala jsem se
7. dec 2008 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci - jo, takže jsi doma? to je dobře, aspoň budeš v klidu a v pohodě, se vyspíš a tak...
tak ty obavy chápu, ono jí to určitě mrzí - šak to obě dobře známe (je nás tady takových víc), ale vy si to mooc zasloužíte! takže jak dlouho to snažení trvalo?
a bývá ti nějak špatně nebo se cítíš v pohodě?
7. dec 2008 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj jsem, ono by to ani neslo s tim dlouhym dojizdenim a navic jsem stale hodne unavena...
nakonec snazeni trvalo 3/4 roku :slight_smile:
spatne mi bylo jen parkrat a pak ted v pondeli uplne na umreni, ale asi to bylo od strev, zachranka me vezla do nemocnice, kde jsem pobyla 4 dny, nic mi nezjistili, ale mimi bylo na utz ok :slight_smile:
7. dec 2008 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééééééééééééééééééééééééééééé gratuluju nadvakrát :grinning: :grinning: ke krásnýmu honzíčkovi i tobě lucii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je bomba super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dec 2008 o 21:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hoj kousi

mě mrzí, že nemám na megn číslo, bych jí ráda napsala gratulaci, doufám, že se brzy dočkáme fotečky!

luci - no, právě, to tvoje dojíždění do práce.... hlavně, že je mimís v pořádku. a necháte si říct pohlaví nebo bude překvápko?
7. dec 2008 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kousi dekujuuu :slight_smile:
7. dec 2008 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já měla včera taky radost - po skoro roce cítím ovulaci - včera, dneska... Tak jsem měla taky velkou radost, i když mimi eště nebude, ale že jsem to cítila, to je super! :wink:
7. dec 2008 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tý jo luci a to už máš určo i bříšíčko co ? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dec 2008 o 21:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foogy asi prekvapko :wink: snad to vydrzime :slight_smile:
foogy ony potesi i malickosti, vid? i kdyz ovulka malickost neni, ja ji prirozene nemam a jeste ze na to ma lekarska veda lek...
7. dec 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrou noc, musim jit spat, uz se mi oci klizi :wink:
7. dec 2008 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééé holky vy mi děláte radost :grinning: normálně zázraky před vánocema :grinning: to je nádhera :dizzy_face:
7. dec 2008 o 22:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kousi ani moc ne, kdyz jsem byla v nemocnici ty 4 dny a malo jedla, tak jsem ho mela uplne plochy... ted uz je to lepsi, ale 3 dny jsem uz nebyla na zachode, takze to muze byt proto... ja jsem hubena a vysoka, takze to na me asi moc videt nebude... uz se ale na brisko moc tesim :wink:
7. dec 2008 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kousi - od toho Vánoce jsou, ne? :wink: Zázraky, to je nádhera!!! :dizzy_face:

Luci - moje kamarádka čeká dvojčátka a vyvalilo se jí v 17.tt :slight_smile:

Jdi spinkat, ať jsi odpočinutá!

mně se dneska bude krásně usínat.

kousi - a jak vy s gagarinem? sleduju albíčko - alex je kouzelnej! je určo i hodnej, viď?
7. dec 2008 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foggy jooooooooooooo zázraky :wink: začínám na ně věřit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:

malej je andílek, pořád si říkám že je to šílenej zázrak že máme miminko a pořád čekám kdy někdo přijde a řekne - táák už jste si to vyzkoušeli jaký to je bejt rodiče, tak nám ho vraťte - že neni možný že by nám zůstalo :grinning: :grinning:
7. dec 2008 o 22:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak já jdu taky hajtat, dneska to bude divoká noc (nene, tak ne, taťka je na hokeji :grinning: ) ale mně se bude určo zdát jen o samejch miminkách :grinning: :grinning: :grinning:
7. dec 2008 o 22:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kousi - ty na ně eště nevěříš? i po otěhotnění a porodu? :wink:
kousi - sice mimi eště nemám, ale něco podobného jsem zažívala, když jsem začala chodit se svojí současnou milunkou - večer před usnutím jsem se štípala, jestli se mi to nezdá, jestli jsme vážně spolu, pač jsem si to přála asi 5 let, takže jsem tomu nemohla uvěřit a i teď si to kolikrát říkám, že to není možný a s hafanem to samé - nezdá se mi to? neseberou nám jí? je vážně naše?

koukala jsem, že je malej celej tatínek, to musí být manža pyšnej, což? a pomáhá?
7. dec 2008 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pomáhá ukrutně, sice mu to chvilku trvalo, než se odhodlal, asi měl i strach aby malýmu neublížil, ale teď už mu chybí jen to kojení :grinning: :grinning: jinak přebalí, vykoupe .. no a kopie to začíná bejt i v chování - papá každý dvě hodiny :slight_smile: v noci spinká jak zabitej a když se mu nechce tak dokáže bejt ukrutně línej :grinning: :grinning: ale když se mu chce tak je šikulka na entou - pase koníčky, chytá ručičkama, směje se, brumlá ... ale když se mu chce :grinning: prostě celej tatínek :grinning:

milunka, hafík - takže teď už je na řadě to miminko :grinning: :grinning: :grinning:

a teď už ale fakt jdu hajtat - jsem se zase zasekla u jedný hry, to je hrozný :pensive: stydim stydim
8. dec 2008 o 00:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megn: obrovská gratulace i ode mě - každý den sem nakukuju a zjištuju:o)))
8. dec 2008 o 06:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky tohle mi nedělejte po ránu....takovy zprávičky...jsem z toho naměkko :cry: :cry: :dizzy_face:

megn,gratuluju k piškotkovi...ať jste zdraví a spokojení :dizzy_face: určitě to bude to nejhodnější miminko pod sluncem :dizzy_face:

lucci nádhera...co víc na to říct :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: blahopřeju a držím pěsti aby v červnu drželas svůj uzlíček v náručí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. dec 2008 o 06:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,
přišla jsem pogratulovat Megance :dizzy_face: Honzíku, tak ať je ti na světě krásně!!!! měli to náročné, ale mají to za sebou, tak ať se jim oběma daří

a Luci, tobě obrovská gratulace :dizzy_face:
8. dec 2008 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holčinky

kdepak je prcek? vyspává? užívá poslední ranní spaníčko?
nechy - ty jsi v práci? a jakej byl víkend?

urbi - koukala jsem do albíčka, moc vám to na promoci slušelo! jsi hrozně podobná mojí švagrové

holky, mně se nechtělo vstávat :frowning2: A ani bych nemusela, když jsem na tom pracáku, ale miluna s hafem tak dlouho otravovali, že jsem nakonec teda musela, no.

a kdepak je danka?
evit - a budeš mít u rodičů počítač? abys nám někdy napsala?

holky a co vůbec pája a lu?
8. dec 2008 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, megn obrovská gratulace k Honzíčkovi, ať jste oba zdraví a šťastní a luccii, tobě taky moc gratuluju, a ať je vše v pořádku, abyste za pár měsíců mohli být přinejmenším tak šťastní rodiče jako jsme my.... Je to krásné najít tady po víkendu dvě tak krásné zprávy :slight_smile:
8. dec 2008 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte tak som tuuu vcera rano som pisala megan medzi kontrakciami :grinning: ja proste som mala tušalka :grinning:
8. dec 2008 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok