Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

megn
4. sep 2009

tak co jste měly na oběd dámy?

foogy
4. sep 2009

Já měla zase žrádlo - spätzle se smetanou, kuřecím masem, houbami a sýrem - je to fakt dobrota největší, 2 dcl čerstvé pomíkové šťávy a lékořicové bonbonky.

A co vy?

megn
4. sep 2009

foogy ty sis šmákla ti povím 😀. To chodíš někam na obědy v přestávce?

my dnes koprovku z čebrstvého kopru

foogy
4. sep 2009

megn - ňam, to jste teda taky měli dobrůtku. Ládin koprovku nejí, tak si jí dávám v restauraci.

Jojo, chodím na obědy.
Já o víku vařím v so i v ne jiné jídlo a vařím toho horu a pak to dávám zamrazit a v týdnu se to pak vyndává, je to super! A chodím si to ohřívat k mamce do práce, my tady mikrovlnku nemáme. A nebo chodím s taťkou, mamkou nebo kámoškama na obědy do restaurace na hotovky. Ale to víš, že levnějc vychází vaření doma....

Psala jsem vám o tom kuřecím, naloženém v jogurtu, obalených v paprikových chipsech a pečených v troubě na pečícícm papíře? Dělala jsem to v neděli a bylo to fakt žrádlo, všem to doporučuju. Je to jednoduché, rychlé a strašně dobré!!!

danka24
autor
6. sep 2009

kde sa flakate vsetky? peknu nedelu 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

luli82
7. sep 2009

Ahojky, tak za sebou máme další kontrolu. Ve čtvrtek jsem byla 9+1, vše v pořádku, mimi má 2,3 cm od hlavičky po zadeček,srdíčko krásně ťuká a jak budu mít chvilku, vložím fotečku. Termín porodu zatím nestanoven, podle mých výpočtů 2.4.2010

danka24
autor
7. sep 2009

luli ahoooj tak blahozelaame len tak dalej nech pekne rastiete 😵 😵

luli82
7. sep 2009

danka: Děkuju. Téda, Danka 31tt, to už za chvilinku bude Klárka s vámi...Toto letí...

foogy
7. sep 2009

dani - jééééééé, jůůůůůůůů, tvoje bříško je teda krááásný! Já už se těším, až budu mít taky takové!! hezky ti vyrostlo!!!

lu - taky moooc gratuluju ke kontrole, to je fajn, že je vše ok.

foogy
7. sep 2009

lu - a jak ti je? Je ti pořád zle? A nebo už je to lepší?

megn
7. sep 2009

čauko, jdu na šmíring 🙂

megn
7. sep 2009

danuš čauko miláčik. No ty máš břišenko 😵 😵 😵 aj na tetu Majdu si se usmála 😀 😉
mooc hezké břišutko máš 😵

megn
7. sep 2009

lu fajn zprávy, jen tak dál. gratuluju ke KO...
holky pojďte si zazpívat 😀 😀 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=gvCcVIZjIp0
foogy
7. sep 2009

čau megn - ty máš ale dobrou náladičku!!! 😵

megn
7. sep 2009

foogynko joo to mám, páč mi Honzík spí 😀 to víš, byl nevrlý poslední 3 dny, páč se mu tlačí zoubky a dnes je mu fajn, dle všeho

foogy
7. sep 2009

megn - tak si užíváš 😉
A co o víku?
Jak ses měla?

megn
7. sep 2009

foogynko měla se fajn. Užívala rodinné pohody, s ta'tkou i na prochajdě.. jen teda ta pohoda nebyla ideální, když byl Honzík protivson 😀
co u vás? jak si se měla, spočinula jsi? A jak ti je, jak se cítíš?

foogy
7. sep 2009

megn - taky jsme byli včera na prochajdě, u nás jsou nádherný lesy - kor teď na podzim - to je balzám na duši.
Jo, v sobotu my obě maminky přijely umýt okna, tak to byla pohoda 😉 😀
A jinak jsem odpočívala, nabrat síly zase na celý týden.
Dneska v noci jsem strašně špatně spala - o půl 4 jsem se vzbudila na WC a pak 2 hodiny nemohla usnout. Je to fakt mazec, tohleto.
Pak jsem ráno vstávala až o půl 8 a říkala si: Jo, holka, si zvykej, za rok bude hůř 😀

megn
7. sep 2009

foogynko a bude hůř, když si vzpomenu jak jsem špatně spala v těhu, hlavně po tom 30 tt. to bylo maso. Každou noc skoro špatné spaní.. kolikrát vzhůru nad ránem dvě hodiny.. ne a ne zabrat. Do toho najít polohu s banděrem 😝 bude hůř 😀
já teď vlasntě spím furt na pendrek.. páč Honzík v noci potřebuje často prso 😠
Jéé no to máš super s oknama, to jsou maminky zlaté! se nabídly jo? to je fajn!

foogy
7. sep 2009

megn - právě, právě, jsem si taky říkala.
Ale to přeci vydržíme, ne? Když chceme mimíse 😉
megn - jojo, nabídly, tak jsem těhu, ne? Nemůžu mýt okna! Já bych se na ně třeba i vyprdla, ale za 14 dní je pouť a pak i svatba a i když k nám nikdo nezavítá, tak se musí blejskat, ne? 😉

valím na o, papa

megn
7. sep 2009

foogynko jo táák,, ona už svajbička, toto letí! máte pouť? co to je za pouť? přeji brou chu't. Já valím taky dovařit oběd, ať má prcek co jíst

foogy
7. sep 2009

megn - no, od zítřka za měsíc už to bude touhle dobou probíhat 😉 Už se magdi tak těším!!! 😵
A pouť - u nás je každoročně obrovská celotýdenní pouť

megn
7. sep 2009

foogynko to ti věřím že se těšíš! jéé jak bych se já vdávala. Jak jsi na tom se zařizováním? Užívej si tohle krásné období.. já se kolikrát přistihnu jak jsem sentimentální, spokojená, vdaná, šťastná 😵

danka24
autor
7. sep 2009

ahojteee

foogy
7. sep 2009

megn - ty ses taky vdávala jako těhulka, viď? V kolikátém tt jsi byla?

ahoj dani!

megn
7. sep 2009

foogynko ve 13-14 tt.. ti teď nevím, musela bych to spočítat ..Honzíček už byl v bříšku to jo 😵

čauko dupo, kaj se loudáš? 😀

danka24
autor
7. sep 2009

kaj v robote som draha 😀

foogy
7. sep 2009

megn - tak to jsme na tom skoro stejně, já budu v 16.tt 😉

dani - v práci???? ne, nevěřím 😀

danka24
autor
7. sep 2009

si to predstav foogynka v praci trcime achhh jaaaj 😀

foogy
7. sep 2009

dani - v pondělí ve 14:OOhodin sedět v práci, to nepochopím 😀

Uvařila jsem si capučínko, kdo se přidá? 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre