• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začali sme a stale začíname IX.

3. júla 2012 
megn a co vy kdy plánujete druhý?
a jak malej spinká v noci nebo se budíte často?
na fotkách je krásnej :dizzy_face:
11. sep 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulko děkuji.. jo je to zlatíčko.. no musím dodat nějaké aktuální fotky, když já jsem v tom lempl :grinning:
Honzík spí nic moc. teď co se klubal zub to byla teda pěkná bída.. hotová otročina.. Prostě jsem měla noční šichty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
wrtulko přeji ti pěkný víkend a hlavně se dej dokupy!
11. sep 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulko druhý až příští rok.. žel teď nechci do konce roku otěhotnět.. pak povolím tak na jaře.. no uvidíme..
teď jedeme na šprcgumách :grinning: :grinning:
11. sep 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a já valím. za chvíli dojde MM, pak musím sjet nakoupit.. no večer nakrmit okoupat hádě a budu mít fraj. tak hezký víkend všem dámy!
11. sep 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kocky,
megn gratulujem k zubku
11. sep 2009 o 15:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megn - taky gratuluju k zoubku! Kdo ho našel?
12. sep 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko
14. sep 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau Anet!!

kde jsi tak dlouho byla, že ses neozývala? vše OK?
14. sep 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky.nějak nebyl čas :frowning2:
14. sep 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jak je,mamino a co přípravy na svatbu.už se to blíží,co? :slight_smile:
14. sep 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prcku - u mě dobrý, vše OK! Pupek roste jak splašenej, do vybraných šatů se nevejdu, takže tento týden jedu vybírat nové. Ale jinak je vše OK :wink:

A co u vás? Co Kubík?
14. sep 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt?ale určitě vybereš jiné a hezké a bude to ok :slight_smile:

kubík dobrý,máme třetí zoubek.v sobotu jsem byli v zoo :grinning:
14. sep 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pcku - už třetí zoubek???? tý jo. Megn minulý týden měli první. Ja jsou ti děti různí, co?
A psala jsem tady, jak je Kubík celej ty!! Je ti tak strašně podobnej!!!

prcku - doufám, že vyberu a nepůjdu nahá. Šak jukni do alba, hodila jsem další fotku :wink:
14. sep 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj třetí :wink:
14. sep 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hhhhhhhhhaaaaaaaaaaaallllllllllllllllloooooooooooooooooo
14. sep 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Byla jsem v nemocnici na screeningu, šel i miluna, tak ho poprvé taky viděl a byl nadšenej! Čmelda se tam mrcasil a cucalil paleček a má obě ruce i nohy a všechny výsledky vyšly dobře, tak jsme rádi :dizzy_face:
14. sep 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky, jak se vede? U nás nového jen to, že malá už chce pořád jen chodit, ikdyž ještě za ruce a konečně začala obcházet nábytek. Pomalu, ale obchází. Ale stoupnout sama, to ne.... zhniloch... :slight_smile:
15. sep 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky všem

foogy,to je super,že je vše ok :wink: a taťkovi se to taky líbilo,jo?
15. sep 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lu!! Tak to je paráda, že Eliška začíná chodit, ne?? To se k mimču bude hodit!

prcku - jojo , všechno f pořádku, tak jsme si oddychli a miluna byl nadšenej, to víš, v životě UTZ neviděl, tak byl nadšenej! A mrkal na mě a usmíval se.. :dizzy_face:
Já už se tak těším, až toho čmeldíka budeme mít u sebe a budeme se s ním mazílkovat.. :dizzy_face:
15. sep 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky

prcku,nestíhám :frowning2: a gratuluju ke třem zoubkům :dizzy_face: kdy jste začali chodit plavat?

megn,honzíkovi taky gratuluju k prvnímu zoubku...za chvilku jich bude mít celou papulu :dizzy_face: hlavně aby tě nekousal při kojení :stuck_out_tongue_closed_eyes:

foogy,tobě gratuluju ke screeningu...mm taky viděl poprvé ondru na screeningu a hned poznal že to bude kluk-prý tam viděl lulika :grinning: :grinning: :grinning: vy jste neviděli co skrývá mezi nožkama? :grinning: já jsem se taky těšila až budeme mít miminko u sebe a budu se s ním mazlíkovat...teď bych někdy byla nejradši kdyby si zalezl aspoň na jeden večer zpátky do břicha :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face:

lu,eliška je šikulka...ona ví,že se ještě nachodí tak proč s tím spěchat :wink: :grinning:

dani,a ty se šetři ať nasbíráš síly na porod...už to máš za pár :fearful: :dizzy_face:
15. sep 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kočky,
foogy, gratulace ke screeningu, super zprávy :dizzy_face:

Lu, těpéro, matko :dizzy_face: Taky gratulace, k mimču i k chození :wink:
15. sep 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechy,začali jsme od 5M :wink: a teď v říjnu začínáme druhý kurz,tak už se těšíme.jinak pohoda. :slight_smile:
ondrášek je krasavec a vypadá moc spokojeně.nechá tě vyspal a přes den něco málo udělat?
koukej se ozvat,drahouši :angry: :astonished:
15. sep 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prcku jsi tu ještě?nebo jsem tě zase prošvihla :frowning2:
15. sep 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prošvihla :frowning2: až tu budeš,tak klidně prozvoň a když bude čas,tak dorazim.Jen v 6 chodíme koupat a pak baštíme :wink:

jinak nazdárek všem
17. sep 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky!

Holky, mám nové - větší svatební šaty. Akorát teď nevím, které, líbí se mi oboje. To bude dilema. :grinning:
17. sep 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fogynka tak to bude dilema .. si to viem predstavit.. ale urcite si vyberies tie krajsie :wink:
17. sep 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko

foogy,vybereš určitě ty správně,neboj a hlavně ty ve kterých se budeš cítít nejlépe :wink:
18. sep 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kočky :slight_smile:
18. sep 2009 o 10:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko evi,co je nového?
jak se máte s Adámkem?
18. sep 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nove nič, máme sa super, za 2 tyzdne už budeme mat 1 rok, tak chystame oslavu, vcera som mala 3. jazdu a celkom sa dalo, inac skoro nic nestiham, kupelnu uz mame hotovu, do toho este ten vodicak a dost prace co sa internetoveho obchodu tyka...a vy sa mate ako?
18. sep 2009 o 10:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok