Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

wrtulka
11. sep 2009

megn a co vy kdy plánujete druhý?
a jak malej spinká v noci nebo se budíte často?
na fotkách je krásnej 😵

megn
11. sep 2009

wrtulko děkuji.. jo je to zlatíčko.. no musím dodat nějaké aktuální fotky, když já jsem v tom lempl 😀
Honzík spí nic moc. teď co se klubal zub to byla teda pěkná bída.. hotová otročina.. Prostě jsem měla noční šichty 😝 😀
wrtulko přeji ti pěkný víkend a hlavně se dej dokupy!

megn
11. sep 2009

wrtulko druhý až příští rok.. žel teď nechci do konce roku otěhotnět.. pak povolím tak na jaře.. no uvidíme..
teď jedeme na šprcgumách 😀 😀

megn
11. sep 2009

a já valím. za chvíli dojde MM, pak musím sjet nakoupit.. no večer nakrmit okoupat hádě a budu mít fraj. tak hezký víkend všem dámy!

evitkamalicka
11. sep 2009

ahoj kocky,
megn gratulujem k zubku

foogy
12. sep 2009

megn - taky gratuluju k zoubku! Kdo ho našel?

prcekkk
14. sep 2009

dobré ránko

foogy
14. sep 2009

čau Anet!!

kde jsi tak dlouho byla, že ses neozývala? vše OK?

prcekkk
14. sep 2009

ahojky.nějak nebyl čas ☹

prcekkk
14. sep 2009

jak je,mamino a co přípravy na svatbu.už se to blíží,co? 🙂

foogy
14. sep 2009

prcku - u mě dobrý, vše OK! Pupek roste jak splašenej, do vybraných šatů se nevejdu, takže tento týden jedu vybírat nové. Ale jinak je vše OK 😉

A co u vás? Co Kubík?

prcekkk
14. sep 2009

fakt?ale určitě vybereš jiné a hezké a bude to ok 🙂

kubík dobrý,máme třetí zoubek.v sobotu jsem byli v zoo 😀

foogy
14. sep 2009

pcku - už třetí zoubek???? tý jo. Megn minulý týden měli první. Ja jsou ti děti různí, co?
A psala jsem tady, jak je Kubík celej ty!! Je ti tak strašně podobnej!!!

prcku - doufám, že vyberu a nepůjdu nahá. Šak jukni do alba, hodila jsem další fotku 😉

prcekkk
14. sep 2009

jj třetí 😉

prcekkk
14. sep 2009

hhhhhhhhhaaaaaaaaaaaallllllllllllllllloooooooooooooooooo

foogy
14. sep 2009

Byla jsem v nemocnici na screeningu, šel i miluna, tak ho poprvé taky viděl a byl nadšenej! Čmelda se tam mrcasil a cucalil paleček a má obě ruce i nohy a všechny výsledky vyšly dobře, tak jsme rádi 😵

luli82
15. sep 2009

Ahojky holky, jak se vede? U nás nového jen to, že malá už chce pořád jen chodit, ikdyž ještě za ruce a konečně začala obcházet nábytek. Pomalu, ale obchází. Ale stoupnout sama, to ne.... zhniloch... 🙂

prcekkk
15. sep 2009

ahojky všem

foogy,to je super,že je vše ok 😉 a taťkovi se to taky líbilo,jo?

foogy
15. sep 2009

ahoj lu!! Tak to je paráda, že Eliška začíná chodit, ne?? To se k mimču bude hodit!

prcku - jojo , všechno f pořádku, tak jsme si oddychli a miluna byl nadšenej, to víš, v životě UTZ neviděl, tak byl nadšenej! A mrkal na mě a usmíval se.. 😵
Já už se tak těším, až toho čmeldíka budeme mít u sebe a budeme se s ním mazílkovat.. 😵

nechynka
15. sep 2009

ahoj holky

prcku,nestíhám ☹ a gratuluju ke třem zoubkům 😵 kdy jste začali chodit plavat?

megn,honzíkovi taky gratuluju k prvnímu zoubku...za chvilku jich bude mít celou papulu 😵 hlavně aby tě nekousal při kojení 😝

foogy,tobě gratuluju ke screeningu...mm taky viděl poprvé ondru na screeningu a hned poznal že to bude kluk-prý tam viděl lulika 😀 😀 😀 vy jste neviděli co skrývá mezi nožkama? 😀 já jsem se taky těšila až budeme mít miminko u sebe a budu se s ním mazlíkovat...teď bych někdy byla nejradši kdyby si zalezl aspoň na jeden večer zpátky do břicha 😅 😀 😵

lu,eliška je šikulka...ona ví,že se ještě nachodí tak proč s tím spěchat 😉 😀

dani,a ty se šetři ať nasbíráš síly na porod...už to máš za pár 😨 😵

vrana
15. sep 2009

Ahoj kočky,
foogy, gratulace ke screeningu, super zprávy 😵

Lu, těpéro, matko 😵 Taky gratulace, k mimču i k chození 😉

prcekkk
15. sep 2009

nechy,začali jsme od 5M 😉 a teď v říjnu začínáme druhý kurz,tak už se těšíme.jinak pohoda. 🙂
ondrášek je krasavec a vypadá moc spokojeně.nechá tě vyspal a přes den něco málo udělat?
koukej se ozvat,drahouši 😠 😲

nechynka
15. sep 2009

prcku jsi tu ještě?nebo jsem tě zase prošvihla ☹

prcekkk
17. sep 2009

prošvihla ☹ až tu budeš,tak klidně prozvoň a když bude čas,tak dorazim.Jen v 6 chodíme koupat a pak baštíme 😉

jinak nazdárek všem

foogy
17. sep 2009

ahojky!

Holky, mám nové - větší svatební šaty. Akorát teď nevím, které, líbí se mi oboje. To bude dilema. 😀

danka24
autor
17. sep 2009

fogynka tak to bude dilema .. si to viem predstavit.. ale urcite si vyberies tie krajsie 😉

prcekkk
18. sep 2009

dobré ránko

foogy,vybereš určitě ty správně,neboj a hlavně ty ve kterých se budeš cítít nejlépe 😉

evitkamalicka
18. sep 2009

ahoj kočky 🙂

prcekkk
18. sep 2009

dobré ránko evi,co je nového?
jak se máte s Adámkem?

evitkamalicka
18. sep 2009

nove nič, máme sa super, za 2 tyzdne už budeme mat 1 rok, tak chystame oslavu, vcera som mala 3. jazdu a celkom sa dalo, inac skoro nic nestiham, kupelnu uz mame hotovu, do toho este ten vodicak a dost prace co sa internetoveho obchodu tyka...a vy sa mate ako?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre