Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

megn
1. okt 2009

to jde vidět z fotek 😀

evitkamalicka
1. okt 2009

prcku Kubik je teda kus chlapa

prcekkk
1. okt 2009

a v čem to zmenšuješ?

prcekkk
1. okt 2009

no jo no,má 11kg 🙂 ale on to vyběhá,to nemám strach

prcekkk
1. okt 2009

mohla by někdy přijít nechynka,už tu dlouho nebyla ☹

evitkamalicka
1. okt 2009

asi ma vela starosti s malym 😒

prcekkk
1. okt 2009

taky mě to napadlo,ale nereaguje ani na sms ☹ tak nevim

megn
1. okt 2009

prcku 11 kilo, uáá! tak to je fakt kus chlapa... já ani nevím kolik Honzík ale tipuji tak max 9 kg

evitkamalicka
1. okt 2009

Adamček mal pred 2 tyzdnami 9kg

prcekkk
1. okt 2009

no je to jedlík a hlavně mu strašně chutná,ale jsem ráda.horší by bylo,kdyby to bylo obráceně a musela bych ho do jídla nutit.tak to má ta moje kámoška,co jsme spolu ležely v porodce

prcekkk
1. okt 2009

Evi a jak často jí a jak velké porce?

evitkamalicka
1. okt 2009

prcku 5x denne z toho 2x mliecko, 1x obed, 2x ovocie, jogurt alebo milacika....mliecko 250ml, obed 250-300g a ostatne neviem kolko vazi

prcekkk
1. okt 2009

tak to já dávam kubíkovi sunar jen v noci

jak dlouho by se měl dávat dětem sunar?

evitkamalicka
1. okt 2009

prcku ako uznas za vhodne, my davame uz klasicke mliecko asi mesiac, lebo Adamkovi uz UM moc neslo, ale normalne by sa malo mlieko od roka aj neskor

prcekkk
1. okt 2009

aha,tak to jo.já mu ho právě dávám v noci 1x,protože se budí a čaj mi nechce holomek 😖 dostane 200ml a slabší dávku sunaru a pak chrupe,docela 😉

evitkamalicka
1. okt 2009

prcku a cez den mu uz sunar nedavas? lebo este by ti mal vypit tych 500 ml aj cez den

prcekkk
1. okt 2009

nedávám.
ráno má jogurt,v poledne oběd,na sváču přesnídávku a na večer krupic.kaši a v tom mléko je,tak by to mělo stačit,ne?

evitkamalicka
1. okt 2009

prcku to nestaci, okrem jogurtu musi mat este minimalne tych 500ml sunaru denne

evitkamalicka
1. okt 2009

do roka by to tak este mal mat a od roka staci uz len jednu davku mliecka cize 250ml denne + jogurt a mliecne vyrobky

prcekkk
1. okt 2009

ale ty taky přeci nedáváš sunar

evitkamalicka
1. okt 2009

ja davam uz normalne mlieko, ale tiez ho ma 500ml

evitkamalicka
1. okt 2009

ja som davala UM do 11. mesiaca a 500ml denne, potom som to nahradila normalnym mliekom kedze UM mi uz nechcel

prcekkk
1. okt 2009

tak kubík má v noci 200 sunaru a kupic.kaši z 330ml mléka

evitkamalicka
1. okt 2009

no ved ty musis vediet, Adamko ma 500ml mlieka+mliecne vyrobky, kase....a nezda sa ti 330ml mliecka pre tak male babatko na krupicu vela?

prcekkk
1. okt 2009

nezdá

evitkamalicka
1. okt 2009

oki, ja len tak

luli82
1. okt 2009

evitka: Tak to si hodně rychle přešla na kravské, já slyšela názor, že do 3 let je to nevhodné. My dáváme nutrilon 3. Večer má kašičku a vydrží celou noc, jen si dá čaj a spí dál, pak má mlíčko kolem 7, půl 8, pak v 10 svačinku, kousek ovoce nebo brumíka buchtičku, pak kolem 12 oběd, pak 2 - 3 hod. spinkáme, pak přesnídávku nebo jogurt, kolem 5 mlíčko a večer kašička...

evitkamalicka
1. okt 2009

luli nam klasicke mliecko nevadi a nie sme jediny kto ho dava, nam dr. povedala ze od roka kludne mozme dat, ale ja som dala o mesiac skor kedze umele uz nechcel

luli82
1. okt 2009

prcek: Buď ráda, že má chuť k jídlu, my máme opačný problém...Mlíčka vypije tak 250ml v jedné dávce, takže tak 500 ml za den.

luli82
1. okt 2009

evitka: No já vím, ale není tak zdravé pro tak malé....Pak se objevují ty alergie a tak. No šak záleží na tobě... Mx budeme min. do 2 let dávat nutroš...jinak do 10 měsíců jsem kojila a kdybych neotěhotnila, tak bych asi kojila doteď.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre