Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

foogy
23. nov 2009

evitko - jak sis užila rodiče? A rodiče vnuka?

Já měla včera navečer chvilku čas, tak jsem tady projížděla koníka a narazila na diskuzi o "našem" kočárku Mutsy a je rozhodnuto, protože je vychvalován, tak jsem ráda!

evitkamalicka
23. nov 2009

foogy bolo super, sa pytali ze kedy bude druhe ze uz by prijali dalsie vnucatko

megn
23. nov 2009

čusek, se omluvuji, nebyl a nejní time. Tak se zpožděním píšu:

Ahoj volam sa Klárka, narodila som sa 17:35, 2800g 48cm. Mám krasné velke pery po ockovi.

zpráva přišla 20.11. takže Klárka přišla v ten den i na svět. Gratuluji mamince a přeji oboum kupu zdraví a štěstí!

evitkamalicka
23. nov 2009

jeeej velka gratulacia 🙂

foogy
23. nov 2009

Jůůůůůůůůůů, super!!!!!!

Daniku, mooooc a moooc vám gratuluju a přeju malé Klárince hodně zdravíčka a štěstíčka! Ať je z ní krásná princeznička!

A já to v pátek říkala, že se Danka neozvala, to je čuch 😀

luli82
24. nov 2009

danka: Gratulace obrovská, hodně zdravíčka vám oběma a ať rostete jako z vody......

nechynka
24. nov 2009

dani,gratulace, ať má Klárinka v životě spoustu radosti a štěstí a ať jste všichni strašně moooooc šťastní 😵 😵 😵 😵 Klárinka je malinečká ale ona to doroste 😵

holky v neděli jsme měli oslavu Ondráškova svátku,včera večer byl rozmrzelej a dneska už má regulérní rýmu (nebo spíš to v něm chrčí ale nic nejde ven) a trošku kašle,teplotku nemá....poraďte zkušené matky co mu pomůže?

evitkamalicka
24. nov 2009

ahoj krasavicky 🙂

prcekkk
26. nov 2009

Dobré ránko

dani moc gratulujeme a přejeme hodně zdravíčka vám oboum 😉

nechy,nejlepší je zajít k dr.,ta ti určitě něco předepíše a rýmu vysávat a vysávat,nic jiného asi nepomůže

evitkamalicka
26. nov 2009

ahojky,
inac ja tento cyklus znova meriam a dnes to vyzera na implantacny pokles (uhniezdovanie) 😅
http://www.fertilityfriend.com/home/evitkamalicka

prcekkk
26. nov 2009

ahojky evi,vypadá takt moc pěkně.já myslela ale že se nesnažíte?

evitkamalicka
26. nov 2009

prcku nakoniec sme to nechali tak, ked sa zadari tak sa zadari

prcekkk
26. nov 2009

no tak to je super 😉
už děláš advent.věnec?

foogy
26. nov 2009

Ahoj holky

evit - tý jo, tak to je něco!!!! 😉

prcekkk
26. nov 2009

ahojky mamino,jak je?
z kočárku mám radost a barva bude jaká,ta co je v albu?

nechynka
26. nov 2009

ahojte jste tu ještě někdo?

my byli v obchodě a Ondra krásně vytuhl v kočárku tak dospává venku na sluníčko

prcku,krásny fotečky..Kubík je kus chlapa...v té posteli jak spinká-neuvěřitelná poloha 😵 😵 😵 a moc vám to spolu sluší 😵 ....nedokážu si představit,že Ondra bude taky za chvilku tak velikej 😅

foogy
26. nov 2009

ahoj nechy!

prcku - koukala jsem na malýho a je to celej ty! Čím dál tím víc je ti podobnej! A je to kus chlapa! Šak taky jo, už mu bude rok 😉

A je dobře! Kočárek chceme Mutsy, ale barvu ještě nemáme. Miluna chce zelenou a já modrou 😉

nechy - to je čuminka! šak ono je venku krásně, tak ať spinká na zdravém vzdoušku, viď?

evitkamalicka
26. nov 2009

prcku nerobim adventny, nejak nestiham, lebo mam vela objednavok na pecenie aj torty aj zakusky, takze bud kupim alebo dam len 4 sviecky do svietnika

prcekkk
26. nov 2009

ahojky drahouši,jsem tu.

nějak mi blbne pc,je to nějaký zasekaný,tak mi to dlouho trvá 😝

kubíno taky spinká venku na sluníčku,už od 9

prcekkk
26. nov 2009

😉 nechy,hrozně rychle to uteče a bude vám běhat po zahradě,užívej,dokud je takhle malý

prcekkk
26. nov 2009

haloooooooooooooooo

je tu ještě někdo?????

foogy
26. nov 2009

evit - s tím pečením jsi fakt šikulka!!!!

evitkamalicka
26. nov 2009

ja som tu, ale popri tom este varim obed a chystam sa piect chlebik

foogy
26. nov 2009

Holky, včera přijel miluna z práce a že ho bolí v krku a necítí se. Tak jsem ho začala kurýrovat oscilo, Céčkem, Paralenem a ovocem a dneska už mu je líp, tak jsem ráda, nerada bych něco chytla.

Holky, já už se letos na Vánoce strašně těším, nemůžu se dočkat tohodle víkendu, pač už budu zdobit a dělat advenťák. Chceme jet i koupit stromeček a ozdoby. Jéééééé

evitkamalicka
26. nov 2009

foogy mna to velmi bavi

prcekkk
26. nov 2009

foogy,taky se těšim.budou to naše první vánoce ve 3.jsem zvědavá,jak bude kubíno reagovat na stromeček a tak.....
já už mám svícen hotový,dělala jsem ho už v pondělí 😅 jsem to nějak nemohla vydržet.

foogy a jakou barvičku budeš mít věnce a stromečku?

nechynka
26. nov 2009

jsem tu...se probudil...tak jsem musela jít pohoupat 😉
prcku,mě přijde,že to tak šíleně letí,že si to nestíhám užívat ☹
včera jsem byla na gyndě na kontrole...tak už jsem si domlouvala druhý mimi 😀

evit,jsi šikulka,že to zvládáš...já jsem neschopná já nestíhám nic...starám se o Ondru a to mi zabere 95%všeho času ☹ doma bordel,na sebe nemám čas ach joooo!

foogy,my máme modrej kočár (tmavě modrej)a neměnila bych...modrá je dobrá už je to tak 😀
ale chci si koupit golfky a ty chci v zelené barvě nebo jasně červené 😉

prcekkk
26. nov 2009

evi a co vaříš dobrého?

prcekkk
26. nov 2009

nechy,druhý mimi?ty jsi blázen 😕 😀

jj golfky máme taky čebrený od Chicca jsem moc a moc spokojená 😀

evitkamalicka
26. nov 2009

nechy Adamko uz chodi takze je to teraz este lepsie, lebo vela casu stravi tym ze sa postavi prejde, sadne, zoberie hracku a prenasa vsade kde sa da a takto dookola, uz je dost samostatny a dokonca uz 2 tyzdne kaka len do nocnika, takze aj spotreba plienok a starosti nam klesla

prcku varim kuraci perkelt

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre