• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začali sme a stale začíname IX.

3. júla 2012 
evi od kdy si ho zkoušela dávat na nočník a jak často za den?
26. nov 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prcku pekne
26. nov 2009 o 10:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díky :wink:
26. nov 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ho davala od pol roka, potom mal take obdobie ze tam nechcel vobec byt a len plakal, tak som ho nechala na pokoji aby na to troska zabudol a posadila som ho znova po mesiaci a odvtedy uz kaka len tam, do plienky vobec....davam ho vzdy rano po papani a naobed po papani a vecer po papani, ale ked bol mensi tak po kazdom papani
26. nov 2009 o 10:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prcku ty jsou krásny :dizzy_face:
a četla jsem,že Kubík už je moc šikovnej...co všechno umí povídat :wink:
26. nov 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my už to taky zkoušíme,ale Kubik z toho má jen prču a sedí a šklebí se
26. nov 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kecá mu to pěkně :grinning: a výborně umí

ne ne ne a špulí u toho pusu
26. nov 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechy a co už umíte vy?
hele kdy chcete začít pracovat na druhým prckovi?
26. nov 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prcku a vy vůbec neuvažujete o druhým?
já bych chtěla tři děti...ale to asi finančně nezvládneme (teďka jo ...ale až by začali chodit do školy..kurzy,kroužky,atd...) :frowning2: ale dvě budeme mít určitě :wink:

evit,adámek je šikulka...málokterý mimčo už umí v roce kadit na nočník :dizzy_face:
prcku - kdybych měla čas, tak bych taky věnec dělala v pondělí, kdy jsem si koupila korpus. Ale denně něco mám a domů jezdím dlouho.
Tak až o víku, abych na to měla klid.

prcku - super gofky!!!! fakt parádní!

No, já chci takovou mořskou modrou. Ten zelený se mi líbil taky, ale včera jsem ho tady zrovna u jedné maminky viděla, takže je rozhodnuto.

evit - tý jo, vy jste šikulky, že už chodíte na nočník!!!!
prcku ono to chce cas
26. nov 2009 o 10:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prcku my neumíme ještě nic :sweat_smile: :grinning:
ba ne už se otáčí na bříško (teda jak spadnul tak od té doby už moc nechce asi se bojí), přitahujeme se za ruce, chytáme se nožky...a z mluvení umíme: go, grrrrrrr a taky se nahlas řechtáme...stačí polechtat na noze :grinning:
26. nov 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a cez den uz spime na valende, v noci este v postielke, ale to uz tiez planujem zrusit
26. nov 2009 o 10:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechy,zatím ne :wink:

foogy já si koupila tentokrát korpus ne věnec ale dlouhý svícen,je to z proutí nebo z čeho,takže se to nemusí ani moc zdobit.
vyfotim a hodim sem :wink:
26. nov 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jsem dycky chtěla dvě, ale teď si to vůbec nedokážu představit a hlavně na to vůbec nemyslím :wink: Myslím teď hlavně na toho našeho čmeldu v bříšku.

Holky, už mi začalo noční chození na WC a přes den to ucikávání, že si dojdeš a za 5 minut se ti chce zase. To je mazec! Ale spíš se tomu jenom směju :grinning:
A tuhle jsem si nazouvala boty a nějak to šlo ztěží :grinning:
26. nov 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechy,to je super :wink:

evit a Adámek spí už ve svém pokojíčku?
foogy,neboj bude hůř :grinning:
prcku on spi vo svojej izbicke od 4. mesiaca
26. nov 2009 o 10:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha,tak to je šikula.to nám se to snad nikdy nepoštěstí :frowning2:
26. nov 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foogy,ani nevíš jak já ti závidím to bříško...já bych to vrátila hnedka....pro mě těhu bylo krásny období :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: užívej si to a foť a foť....hrozně rychle se to pak zapomíná :frowning2:
já už se nemůžu dočkat až budu podruhé těhu...hrozně se těším...pak si vzpomenu na porod a chytne mě bolení břichá a průjem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

my se chystáme po novém roce dělat pokojíček...no a v létě až bude mít rok tak tam pošupajdí...bobek

foogy,a co ti chybí ještě ve výbavičce? nebo už všechno máš?
26. nov 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prcku odkedy spi sam v izbe tak prespi celu noc, podla mna sme sa navzajom rusili
26. nov 2009 o 10:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi,tak to u nás asi problém nebude.Kuba dostává furt sunar a to o rušení asi není,nevim.no

nechy,budete dělat pokojík?super :wink: já chci tak aby spal kuba celou noc a ve svém pokoji :pensive:
26. nov 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky mi chybí bříško :grinning:
26. nov 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odvtedy vlastne v noci ani nepapa
26. nov 2009 o 10:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to máte super
26. nov 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prcku kazde babatko je ine, skor ci neskor sa to aj vam upravi
26. nov 2009 o 10:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prcku,my máme taky problém s usínáním...přes den pohoda ale přijde večer a hrůza :frowning2: teďka 14dnů už to bylo lepší,že jsem mu chodila nasazovat jenom dudla...ale trvá to než usne většinou kolem hodiny usíná :frowning2: no teďka když je nemocnej tak musím i chovat než ho začne brát spaní a pak zase nasazuju a nasazuju :pensive: nechci aby plakal :pensive:
26. nov 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prcku - vyfoť, taky vám ho pak vyfotím.
Já ten jehličnatej korpus kupuju dycky a pak ho akorát zdobím. To mě baví.

nechy - to si piš, že narozdíl od někoho :wink: fotím a fotky přidávám do alba :wink: :grinning:

A taky chci mít mímo u sebe v ložnici tak do 8. měsíce nebo do roka a pak pošupajdí do svého pokojíčku. Máme to hned naproti.Ale to říkám teď, uvidím, až se to narodí, že, haha.

nechy - já vůbec nic nekupuju, mamka mi to zakázala, pač všechno nakoupila švagrovce, která v srpnu porodila, takže mi to prý všechno dá. Akorát - že je to v modrym a my budeme mít určo holku :wink:

Akorát jsem si nechala k Vánocům koupit přebalovací podložku, povlečeníčko, mantinel, kapsář, peřinky a my akorát koupíme postýlku, matraci a komodu na oblečeníčko.
26. nov 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit,už aby to bylo.někdy vypadám jak zombie z toho nevyspání

nechy,je to na budku,co?
26. nov 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok