Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

prcekkk
26. nov 2009

evi od kdy si ho zkoušela dávat na nočník a jak často za den?

evitkamalicka
26. nov 2009

prcku pekne

prcekkk
26. nov 2009

díky 😉

evitkamalicka
26. nov 2009

ja som ho davala od pol roka, potom mal take obdobie ze tam nechcel vobec byt a len plakal, tak som ho nechala na pokoji aby na to troska zabudol a posadila som ho znova po mesiaci a odvtedy uz kaka len tam, do plienky vobec....davam ho vzdy rano po papani a naobed po papani a vecer po papani, ale ked bol mensi tak po kazdom papani

nechynka
26. nov 2009

prcku ty jsou krásny 😵
a četla jsem,že Kubík už je moc šikovnej...co všechno umí povídat 😉

prcekkk
26. nov 2009

my už to taky zkoušíme,ale Kubik z toho má jen prču a sedí a šklebí se

prcekkk
26. nov 2009

no kecá mu to pěkně 😀 a výborně umí

ne ne ne a špulí u toho pusu

prcekkk
26. nov 2009

nechy a co už umíte vy?
hele kdy chcete začít pracovat na druhým prckovi?

nechynka
26. nov 2009

prcku a vy vůbec neuvažujete o druhým?
já bych chtěla tři děti...ale to asi finančně nezvládneme (teďka jo ...ale až by začali chodit do školy..kurzy,kroužky,atd...) ☹ ale dvě budeme mít určitě 😉

evit,adámek je šikulka...málokterý mimčo už umí v roce kadit na nočník 😵

foogy
26. nov 2009

prcku - kdybych měla čas, tak bych taky věnec dělala v pondělí, kdy jsem si koupila korpus. Ale denně něco mám a domů jezdím dlouho.
Tak až o víku, abych na to měla klid.

prcku - super gofky!!!! fakt parádní!

No, já chci takovou mořskou modrou. Ten zelený se mi líbil taky, ale včera jsem ho tady zrovna u jedné maminky viděla, takže je rozhodnuto.

evit - tý jo, vy jste šikulky, že už chodíte na nočník!!!!

evitkamalicka
26. nov 2009

prcku ono to chce cas

nechynka
26. nov 2009

prcku my neumíme ještě nic 😅 😀
ba ne už se otáčí na bříško (teda jak spadnul tak od té doby už moc nechce asi se bojí), přitahujeme se za ruce, chytáme se nožky...a z mluvení umíme: go, grrrrrrr a taky se nahlas řechtáme...stačí polechtat na noze 😀

evitkamalicka
26. nov 2009

a cez den uz spime na valende, v noci este v postielke, ale to uz tiez planujem zrusit

prcekkk
26. nov 2009

nechy,zatím ne 😉

foogy já si koupila tentokrát korpus ne věnec ale dlouhý svícen,je to z proutí nebo z čeho,takže se to nemusí ani moc zdobit.
vyfotim a hodim sem 😉

foogy
26. nov 2009

Já jsem dycky chtěla dvě, ale teď si to vůbec nedokážu představit a hlavně na to vůbec nemyslím 😉 Myslím teď hlavně na toho našeho čmeldu v bříšku.

Holky, už mi začalo noční chození na WC a přes den to ucikávání, že si dojdeš a za 5 minut se ti chce zase. To je mazec! Ale spíš se tomu jenom směju 😀
A tuhle jsem si nazouvala boty a nějak to šlo ztěží 😀

prcekkk
26. nov 2009

nechy,to je super 😉

evit a Adámek spí už ve svém pokojíčku?

prcekkk
26. nov 2009

foogy,neboj bude hůř 😀

evitkamalicka
26. nov 2009

prcku on spi vo svojej izbicke od 4. mesiaca

prcekkk
26. nov 2009

aha,tak to je šikula.to nám se to snad nikdy nepoštěstí ☹

nechynka
26. nov 2009

foogy,ani nevíš jak já ti závidím to bříško...já bych to vrátila hnedka....pro mě těhu bylo krásny období 😵 😵 😵 užívej si to a foť a foť....hrozně rychle se to pak zapomíná ☹
já už se nemůžu dočkat až budu podruhé těhu...hrozně se těším...pak si vzpomenu na porod a chytne mě bolení břichá a průjem 😝 😀 😝

my se chystáme po novém roce dělat pokojíček...no a v létě až bude mít rok tak tam pošupajdí...bobek

foogy,a co ti chybí ještě ve výbavičce? nebo už všechno máš?

evitkamalicka
26. nov 2009

prcku odkedy spi sam v izbe tak prespi celu noc, podla mna sme sa navzajom rusili

prcekkk
26. nov 2009

evi,tak to u nás asi problém nebude.Kuba dostává furt sunar a to o rušení asi není,nevim.no

nechy,budete dělat pokojík?super 😉 já chci tak aby spal kuba celou noc a ve svém pokoji 😔

prcekkk
26. nov 2009

taky mi chybí bříško 😀

evitkamalicka
26. nov 2009

odvtedy vlastne v noci ani nepapa

prcekkk
26. nov 2009

to máte super

evitkamalicka
26. nov 2009

prcku kazde babatko je ine, skor ci neskor sa to aj vam upravi

nechynka
26. nov 2009

prcku,my máme taky problém s usínáním...přes den pohoda ale přijde večer a hrůza ☹ teďka 14dnů už to bylo lepší,že jsem mu chodila nasazovat jenom dudla...ale trvá to než usne většinou kolem hodiny usíná ☹ no teďka když je nemocnej tak musím i chovat než ho začne brát spaní a pak zase nasazuju a nasazuju 😔 nechci aby plakal 😔

foogy
26. nov 2009

prcku - vyfoť, taky vám ho pak vyfotím.
Já ten jehličnatej korpus kupuju dycky a pak ho akorát zdobím. To mě baví.

nechy - to si piš, že narozdíl od někoho 😉 fotím a fotky přidávám do alba 😉 😀

A taky chci mít mímo u sebe v ložnici tak do 8. měsíce nebo do roka a pak pošupajdí do svého pokojíčku. Máme to hned naproti.Ale to říkám teď, uvidím, až se to narodí, že, haha.

nechy - já vůbec nic nekupuju, mamka mi to zakázala, pač všechno nakoupila švagrovce, která v srpnu porodila, takže mi to prý všechno dá. Akorát - že je to v modrym a my budeme mít určo holku 😉

Akorát jsem si nechala k Vánocům koupit přebalovací podložku, povlečeníčko, mantinel, kapsář, peřinky a my akorát koupíme postýlku, matraci a komodu na oblečeníčko.

prcekkk
26. nov 2009

evit,už aby to bylo.někdy vypadám jak zombie z toho nevyspání

nechy,je to na budku,co?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre