• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začali sme a stale začíname IX.

3. júla 2012 
foogy a ty to budeš mít jak?postýlka v ložnici a něco v obýváku?a co přebalovák atd.?
12. jan 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my bukovu
12. jan 2010 o 11:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit - a přála by sis holčičku?

Holky, tak dík! My chceme bílou a když už se nám nějaká líbí, tak je z borovice a někdo mi říkal, že je to měkké dřevo, ať koupím z buku, tak nevím...
A postýlka bude v ložnici, ale nepovím ti, kde budu v noci přebalovat, vůbec si to nedokážu představit, jak to bude probíhat. Naproti ložnici máme děts. pokojíček, tak zatím tam teď dáme komodu a přebalovací podloužkou, křeslo na kojení a postýlku a uvidím. Třeba nakonec komodu s přebalovací podložkou prdnu do koupelny a bude. Uvidíme.
A dole v obýváku bude koš a pak časem nějaká ohrádka nebo tak. A dole máme jednu místnost (tam spí teď návštěvy a mám tam žehlící prkno, žehličku a tak, tak tam budu mít další komodu s přebalo. podložkou, pač nebudu s čmeldou pořád běhat nahoru a dolu.
Koupili jsme komodu v Ikei a ona je super, že se pak dá využít na normální oblečení.
12. jan 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foogy manzelik by chcel velmi dievcatko a mne je to v podstate jedno, ale dievcatko by bolo fajn
12. jan 2010 o 11:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit - hlavně, aby to bylo zdravé, viď?
Mně je to taky jedno, proto jsem vydržela a vydržím až do 1. dubna :wink:
A nakonec to fakt asi bude Stella, to jméno se mi začíná líbit čím dál tím víc.
12. jan 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme povodne mali vybrate mena Laura a Peter, ale tak uvidime co nakoniec dame
12. jan 2010 o 11:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit - uvidíme! To bude překvápko!
evit - jak chodíš na téma Začínáme v roce 2010 nebo tak nějak, tak tam chodí azeretka - není to rezetka?
12. jan 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foogy neviem, ja tam uz nechodim
12. jan 2010 o 13:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čauky :slight_smile:
12. jan 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, jsme se bavily s mamkou a ona má představu, že ten den, co my přijedeme z porodky, tak oni s taťkou hned přijedou na celé odpolko a na koupání. Jsem na ní koukala a nevěřila vlastním uším. Já mám naše strašně ráda a máme bezvadný vztahy, fakt jo! Jsem jí říkala, ať se nezlobí, ale že to fakt ne. Že určo do porodky může a každej den, ale ten den, co přijdeme, tak že bych byla radši sama s manžou a mimi. Tak byla jako smutná. A začala vzpomínat, jak ona, před 30ti lety, přijela domů z porodky (bydleli a bydlí dohromady se svojí matkou a otcem ve 2.generačním baráčku) a jak byla šťastná, že tam mamku má, že jí poradila a pomohla. Tak jsem se jí snažila vysvětlit, že jsem jiná povaha. Mně když někdo hodně poučuje, tak mě akorát nasere. A už vidím, že mimi chytnu a mamka: Špatně ho držíš, takhle se musí držet. Špatně ho koupeš. Špatně ho kojíš. Všechno bude špatně. A hlavně si myslím, že člověku strašně lítají hormony a do toho takovéhle poučování...
Nebo co si o tom myslíte vy?
12. jan 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foogy ja ti to schvalujem, ja som tiez chcela byt prve dni doma len s manzelom a malym a mamka prisla az tyzden potom
12. jan 2010 o 14:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foogy schvaluju :slight_smile:

kdyby jste bydleli ve 2 generač.baráku jako my,tak by to šlo těžko,ale takhle se nedivim,že chcete mít klid
12. jan 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.foogy schvaluju :slight_smile:

kdyby jste bydleli ve 2 generač.baráku jako my,tak by to šlo těžko,ale takhle se nedivim,že chcete mít klid
12. jan 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, tak dík! Jste mě uklidnili.
Jsem říkala, ať si do porodnice chodí každej den a mimi si mazlí tam, ale doma... A manža taky říkal, že jí doma moc nechce. Že nic proti, ale že prostě si na sebe všichni tři musíme zvyknout.

prcku - a tchýně ti s malým na začátku pomáhala a radila ti?
12. jan 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré dopoledne :slight_smile:

foogy,jj pomáhala a byla jsem moc ráda,když Kuba jen řval,jsem si trochu opočinula
13. jan 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikdo? :fearful:
13. jan 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk jsem tu :slight_smile:
13. jan 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooooooo :grinning:
13. jan 2010 o 10:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

foogy...mě když pouštěli z porodky, tak přijela hned mamka..byla jsem šťastná,že dorazila, ale oni bydlí 260km daleko,takže koncem těhu jsem naše vůbec neviděla..
zůstala týden, dorazil mezi tim i taťka... já se s tchýní nesnesu a kdyby mi chtěla poradit ona,tak bych ji poslala někam..ale to že tu byla moje mamka je k nezaplacení, napřijela proto že by chtěla radit jak se starat o dítě, ale naopak nám poklidila, a hlavně vařila...když jsem chtěla spát,tak se o malou starala, chovala ji a tak..MM musel být v práci.. jsem za to vděčná a při dalším mimi to nebude jinak, chci aby dorazila...moc mi pomohla...
13. jan 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máme za sebou třetí hexu...ani nepípl hrdina můj jedinej....a vážíme 8700g :sweat_smile: no ani se nedivím,že mě bolí záda :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky chci poradit-chci objednat ondrovi tuhle čapku na jaro-teďka má obvod hlavičky 46cm-kolik myslíte,že mu vyroste ta kebule za dva měsíce?
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3516873&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D4440%26vOrderBy%3D2

foogy,no já bych nechtěla aby mi mamka radila taky jsem ten typ jak píšeš-že ty rady mě spíš naštvou :sweat_smile: my jeli z porodky tak jsme se stavili u našich na oběd a pak jeli domů...pak měl ondra 2hod hysterák (asi z té změny) pak usnul a to přijela celá manžova rodina se přijet podívat na miminko-zdrželi se asi dvě hoďky-Ondra to cely prospinkal....a pak už jsme měli klídeček :dizzy_face: ...no tchýně prudila každý den se přišla podívat na ondru a vždycky něco zkritizovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
13. jan 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechy... jéééé to je pořádnej chlap :wink: nechy... nám teda hlavička mezi 3.-6.měsícem vyrostla o 5cm, ale pak si myslim,že asi moc už neroste ?? jistá si ale nejsem... ji vezmi třeba o 3cm větší, kdyžtak ji pak vypereš na víc stupňů, ať se Ti srazí :grinning:
13. jan 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no 20x tam můžu napsat to "nechy" :sweat_smile:
13. jan 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sluni díky....no taky jsem si to tak říkala :grinning:
no jsme chlapisko...měli jsme náskok u porodu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jan 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tu nekdo?
13. jan 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaa, akurat som ulozila Adamka, ucime sa uz na postel....vcera uz spal prvu noc v posteli
13. jan 2010 o 13:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
téda,to bude velký kluk.

já chci aby se naučil Kubik usínat sám,jak přes den tak v noci,ale nevim,jak na to.....
13. jan 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ho chcem naucit na postel kym sa narodi druhe, lebo nechcem kupovat dalsiu postielku a nemame to uz v byte kde skladovat ten bordel
13. jan 2010 o 13:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máš to dobře vymyšlené,mě by stačilo,kdyby kuba usínal sám
13. jan 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale zo zaciatku robil riadny cirkus na posteli, sa jej normalne bal, ale po par dnoch si zvykol
13. jan 2010 o 13:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je fajn
13. jan 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok