Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

evitkamalicka
15. jan 2010

lebo on zje aj za dvoch, takze mu dobre travi

prcekkk
15. jan 2010

kuba taky jí dost,ale je to strašný rarach,nevydrží ani 10s v klidu.je hrozný ho zabavit.
jak sis hrála s Adámkem,nebo si vyhrál a vyhraje sám?

evitkamalicka
15. jan 2010

Adamko sa vyhra sam, ale velmi sa tesi ked mu kazem nosit urcite veci, napr. ked mu poviem dones misku tak donesie, dones auticko, dones lopticku a on ma z toho radost

prcekkk
15. jan 2010

tak to kubik ma radsi spolecnost

evitkamalicka
15. jan 2010

aj Adamko ma rad spolocnost, ale aj ked u nas niekto je radsej sa zahra sam

prcekkk
15. jan 2010

tak to kuba miluje společnost a čím víc lidí,tím je ve své kůži 😀
radši si prostě hraje s někým,než sám....ale teď už to taky občas zvládne sám a hraje si

luli82
15. jan 2010

Ahojky, vidím, že jste řešily váhu mimísků. Tak naše Eliška je dílo s jídlem, je to hrůza do ní něco nacpat. V roku měla 8900 g, teď má koĺem 10 kg. Po mně určitě nebude. Dnes jsem fotila venku, vložím nějakou fotečku...

evitkamalicka
15. jan 2010

luli dievcatka vazia menej, takze ma dobru vahu

sluninka
16. jan 2010

ahojtéééééé

Kubíčkovi přejeme vše NEJlepší k * 1.ročku * ať i nadále tak pěkně roste a dělá rodičům jen radost 😉 pusu i od Naty :-*

evitkamalicka
18. jan 2010

ahojky

Kubikovi dodatocne vsetko najlepsie k prvym narodeninkam 😵

prcekkk
18. jan 2010

holky moc děkujeme 😉

sluni,pusinu jsem předala 😉

...jinak dobré ránko 🙂

evitkamalicka
18. jan 2010

prcku uz ste mali oslavu?

prcekkk
18. jan 2010

ahojky,jj v sobotu jsem to řádně oslavili 😉 a i týden před tím s našima,ty tenhle týden nemohli.takže kubik je opět pěkně zapitý 😀

evitkamalicka
18. jan 2010

a co dostal?

prcekkk
18. jan 2010

dostal penízky,ovoce,nějaký laskominy,odrážedlo,traktor a oblečení 😉

evitkamalicka
18. jan 2010

teda ten sa ma 🙂

prcekkk
18. jan 2010

viď,tak jsem mu záviděla 😉

prcekkk
18. jan 2010

tady nikdo není?

evitkamalicka
18. jan 2010

ja varim obed tak nestiham

foogy
18. jan 2010

prcku - Kubíkovi všechno nej a nej a nej k narozeninám! Hlavně hodně zdravíčka!!! A taky s čmeldou v bříšku posíláme pusinku! 😵

prcekkk
20. jan 2010

foogy díky 😲

čauky,je tu někdo?nebo zase mrtfo?

foogy
20. jan 2010

ahoj - lehce jsem tu, ale musím dodělat to DPH, to je nekonečný 😀

evitkamalicka
20. jan 2010

aj ja som tu

prcekkk
20. jan 2010

ahojky,no matně si to pamatuju 😉

prcekkk
20. jan 2010

evi,taky jen lehce?

evitkamalicka
20. jan 2010

no idem varit, takze len popritom

prcekkk
20. jan 2010

a co dobrého?
já budu dnes obalovat hermelín se slaninou

nechynka
20. jan 2010

u nás bude řízek s br.kaší 😀

foogy
20. jan 2010

Ahoj evit!

Holky, já byla včera na kontrole a nic moc.
Doktor mě vnitře vyšetřoval a řekl: Už jste lehce otevřená, tak asi budete lehce krvácet - po tomhle vyšetření. A než jsem slezla z kozy, tak už jsem krvácela. Tak mě pěkně vystrašil!!! S tím otevřením. A odpo jsem měla těhu cvíčo, tak jsem se šla zeptat té porodní asistentky, jestli je to normální a ona říkala, že jo, ale ať jsem na sebe víc opatrnější. Tak jsem necvičila a jela si domů lehnout a začínám víc odpočívat a házet nožky nahoru. Ještě mi jedna doktorka poradila, až zvedneme nohy postele na špalky, abych spala jako z kopce - hlavou dolů, že to proti otevření pomáhá. Tak dneska miluna bude nadzvedávat 😀

Holky, my už od minulé soboty předěláváme kuchyň, takže jíme buď od maminky nebo od tchýně nebo vyndávám z mrazáku nebo pečivo. A chudák mamka se včera trošku vyděsila, tak mi uvařila 3 jídla - ta je tak hodná!!!
Je to sranda - s tou kuchyní - žijeme na jídelním stole a na jedné obývací skříňce, kde mám pressovač a mikrovlnku, v krabici příbory a 4 talíře a 4 hrnečky. Varná konvice má krátkou šňůru, tak ta je na zemi... Haha.

foogy
20. jan 2010

ahoj nechy!!!

Tý jo, na br. kaši už mám chuť hodně dlouho, ale mám smůlu, ještě tak týden si jí neuvařím.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre