Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

prcekkk
1. feb 2010

ahojky,
je tu někdo?

prcekkk
2. feb 2010

.dobré odpoledne 🙂 .

megn
2. feb 2010

dobrý podvečer 😵 😵 😵

nechynka
2. feb 2010

megn,co to mé oči vidí???? 😨 😨 😵 😵 😵 držím pěsti mamino,jak se máte,co děláte? co Honzík? co mimušo? jak to zvládáš těhu? 😵 😵 😵 😵

prcekkk
3. feb 2010

megn,jůůůůůůůů no to je paráda,moc gratuluju a zároveň obdivuju 😉
přeju ať je vše ok

jinak ahojky 😵

nechynka
3. feb 2010

ahojte

jsme doma z půlroční prohlídky
váha: 9000g
míra: 74cm

a venku je ladovská zima 😝

prcekkk
3. feb 2010

ahojky,tak to je Ondrášek pěkný macek,ale zlavně,že je zdráv 😉
tady je to taky šílený a furt sněží 😝

prcekkk
3. feb 2010

ale koukám,že Kubíno byl větší 9720g 71 cm
😀

nechynka
3. feb 2010

prcku,ty jsi věděla,že megn má pro nás takovy překvápko?
já včera byla úplně v šoku 😀 ale krásnym šoku 😵

ju už máme začít vařit mrkvičku 😝 dneska večer mu zkusím dát kaši jestli bude líp spinkat
jak se má Kubíno?

prcekkk
3. feb 2010

mrkvička kubikovi nechutnala,až později,ale první byla jablečná přesnídávka 😉
nevěděla jsem vůbec nic,je to tajnůstkářka,je to krásný,ale já bych do toho nešla....kdy se budete snažit vy?

kubíno spí,takže je tu klid a mír 😀 😉

nechynka
3. feb 2010

u nás taky vládne klid a mír....to je nejlepší 😵 když spí tak ho nejvíc miluju 😀 😵

prcku,my začínáme v létě 😨 je to brzo,ja vím...ale kvůli prachům a mateřské musím

nechynka
3. feb 2010

prcku a záda tě nebolí?
já už kolikrát večer nemůžu ☹ z toho celodenního tahaní Ondry

prcekkk
3. feb 2010

viď 😉

téda,vy jste rychlici,ale co,ať se dětičky hezky rodí 😀

nechynka
3. feb 2010

už jsi objednala tu sedajdu?

prcekkk
3. feb 2010

ještě ne,ale asi už objednám.ještě jsme to pročítali s mm a vyhrála od Baby Designu,najdu a hodim odkaz 😉

nechynka
3. feb 2010

ta je krásná-schvaluju 😉 😵 😵

prcekkk
3. feb 2010

díky a není zas tak drahá 😉
a vy už budete dávat tu větší?

nechynka
3. feb 2010

prcku,jo akorát ji ještě asi chvilku nechám proti směru jízdy
kdy jste vy dali Kubíka po směru jízdy,nevíš?

prcekkk
3. feb 2010

když měl 10kg,takže na 8M

prcekkk
3. feb 2010

tak sedačka je objednaná 😉

prcekkk
3. feb 2010

nechy a ty máš MD na dva roky?

prcekkk
3. feb 2010

už je tu ticho.....

foogy
3. feb 2010

meganko - gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!! No, to je ale překvápko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Krásná zprávička!!! Holky, my se teda krásně rozrůstáme, co? 😵 Super!!! Mám z tebe velkou radost!

prcekkk
3. feb 2010

to je přeci fajn 😉

ahojky hani

evitkamalicka
3. feb 2010

ahoj kocky

megn gratulujem 😵

prcekkk
3. feb 2010

musim končit,kubik je vzhůru 🙂

megn
3. feb 2010

Ahojky milánkové! Děkuji velice za přáníčka, jste milé, bohužel nemám na Vás tolik času, semtam nakouknu co nového, jdu obhlídnout ty vaše ratolesti.
Holky tak překvápko to bylo i pro mě nemyslete si! 😅 My jsme se vůbec nesnažili, chtěli jsme až na jaro, nu ale přišlo to samo a na fazolku se velice těšíme. Fazolka už má srdíčko, tak jsem si dovolila ty tt zadat.

něco na ukázku, naše diskuze prosinec je dlouho odstěhována pryč. Spodní fotka je ode mne z galerie, tak jsem ji dala na chvíli přístupnou pro veřejnost kdyby chtěl někdo kuk.

http://foto.dama.cz/foto.php?f=723575
http://foto.dama.cz/foto.php?f=723817

foogy
3. feb 2010

megn - to je ale krásné překvápko! Tak co - jesli v lednu nebo v březnu 😉 To už zase takový rozdíl není, ne? 😉 No, mám z tebe fakt velkou radost a moc ti to přeju!!!

A fotečky hezký!!! Moc ti to sluší! Jsi kusanec! 😵

megn
3. feb 2010

foogynko tak jak jste na tom s kuchyní? Nějaká ta fotečka bříška nová je? Jak se cítíš, ještě dýcháš? 🙂 áá tak koukám, že bříško je, no krásné!!! Máš nějaké nofé fotečky na rajčeti? sím sím 😵 ani si nějak nepřibrala, máš jen krásné bříško, nic navíc žejo?!

Evi jak se těhulí? Jsem napnutá jak kšandy co čekáte 🙂

Prcku my máme sedačku Romer, chtěli jsme to nejlepší z bezpečnosti, akorát se nám to pěkně prodraží, když budem brzo potřebovat i druhou 😀
Kubík je krásný vlasatec týjo a že je ho kus! Moc vám to sluší na té společné fotce z roku!

Nechynko zvládám zvládám, akorát týden mám chutě jak cyp 😀 😀 😀 chutě a hlad, no mi jebne, zas budu jak sud. Vyhledávám slané, kyselé, česnekové, to jsem u Honzíka vybec neměla! Taky máš rodičák na dva roky že? Takže snažilkování co nevidět jak tak čtu. My jsme chtěli dětičky po sobě, vyhrajou si spolu a bude to fajn.
Ondrášek má 9 kg jo? wow, to je koblih ale nádhernej! Moc se mi líbí v té helmě, taťka hraje hokej bo co? 🙂

no a jak se má danuška s Klárkou???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre